Par lapu.

Mediji esam mēs paši.

Ja vēlies atbalstīt ārpus-sistēmas publicistiku. LV79HABA0551005281700

Viņi saka, ka skolā māca patieso vēsturi un oficiālie mediji stāsta patiesību par notiekošo pasaulē. Viņi saka, ka demokrātija un kapitālisms ir labākais, ko cilvēce varējusi sasniegt. Viņi saka, ka valdības no mums neko neslēpj un visi to veiktie eksperimenti un kontroles pasākumi ir mūsu drošībai.

Bet man šķiet, ka ar šo versiju kaut kas nav kārtībā. Pasaules vēsture nav tāda, kā to māca skolās un universitātēs. Planētu pārvalda ne tie, ko mēs redzam, bet tie, ko mēs neredzam vai izvēlamies neredzēt, jo viņu plāni parasti ir tik šokējoši atklāti, ka cilvēki tiem nespēj noticēt. Man liekas, ka nekādas demokrātijas patiesībā nav, bet ir lielais kapitāls un tā izveidotas organizācijas, kuras pārvalda procesus pasaulē. Ko vēl es domāju, par to lasiet šajā lapā.

Tas ir kā izvēle starp sarkano un zilo tableti. Pēc iepazīšanās ar to Jums vienmēr paliek iespēja izvēlēties vienu no tām.

Vai nu paņemt zilo atgriezties tajā pašā pasaulē, no kuras šeit ienācāt, izmetot šo informāciju no galvas, vai arī paņemt sarkano un turpināt meklēt, cik dziļa patiesībā ir truša ala un kur tā ved.

Dodies tālāk, aplūko arī šīs saites.