5 sazvērestības, kas kļuva prakses.

Ir pienācis laiks, kad varam apkopot vismaz 5 ‘sazvērestības’, kurām vēl 2020.gadā uzbruka ‘faktu čakari’, bet kas šobrīd ir piepildījušās.

Par katru no tām ir bijuši raksti un ir saņemtas gan  Rečekas medaļas, gan ķengu raksti lielajā presē, gan bloķēti profili. Taču patiesību maisā nenoslēpsi un tā vienmēr atradīs veidu, kā iznākt virspusē. Kamēr piepildās šīs, tikmēr procesā ir vēl citas lietas, kas paredzētas tuvākā nākotnē un tas jau nenozīmē, ka sistēma tagad atvainosies par melošanu mums – tagad viņi cītīgi cenzē cilvēktiesības un stāsta, ka vispār viss taču te notiek brīvprātīgi.

Tad kas ir tās piecas ‘teorijas’, kas tagad jau ir prakses?

Vakcīnu pases. Šī doma par to, ka cilvēkiem varētu tikt prasītas īpašas pases, lai viņi varētu apmeklēt kādas vietas vai pat iet uz darbu, pirmajā pandēmijas gadā skaitījās paranoja, kas nekad nevar notikt Rietumu demokrātijā. Taču afēristi izplānoja viltību – vispirms iemest sabiedrību lokdaunos un ierobežojumos un tad piedāvāt šo pasi kā izeju no tā. Par spīti pilnīgam antikonstitucionālismam un anti-zinātniskumam, pagājušā gadā šis pases tika ieviestas teju visā Rietumu ‘brīvajā’ sabiedrībā. Turklāt vēl gada sākumā tās noliedza paši režīmi, gan UK, gan Kanādā, bet tas nebija uz ilgu laiku. Un tā nesenā sazvērestība ir šodienas valdību politika.

Kovid koncentrācijas nometnes. Ideja, ka režīmi varētu būvēt karantīnas nometnes, bija vēl viena neprātīga sazvērestība, kas cirkulēja jau 2020. Attiecīgi domu par to, ka tajās varētu tikt iemesti veseli un nekādus noziegumus neizdarījuši cilvēki, tika norakstīta un faktu – nočekota kā vēl viena ‘dezinformācija’ Kad 2020.gada beigās par šiem dīvainajiem projektiem pavaicāja Ontario provinces politiķis Randy Hillier, viņam tika uzbļauts un viņa mikrofons atslēgts. Austrālijā sākumā runas par to bija tikai attiecībā uz ceļotājiem – arī tur uzskats par to, ka tas būs domāts arī ctiem, tika publiski noķengāts. Bet šodien nometnes ir gan Kanādā, gan Austrālijā un tur tiek iemesti tie, kas nepiekrīt totalitārisma politikai – tieši tā, kā tas vēsturiski bijis attiecīgās iekārtās.

5G un vīruss. Šī ir viena no negantāk izsmietajām versijām, ka šeit varētu būt kāda saikne. Versijas bija dažādas – arī tāda, ka kovid nav vispār un ka tas ir tikai 5G. Protams, tāda radikāla versija nav  pierādīta, bet saprātīgi ļaudis tādu arī neizvirzīja – runa ir par ko citu – ka elektromagnētiskais starojums var izraistīt vīrusam pierakstītus simptomus vai līdzīgus vai ka šī radiācija negatīvi ietekmē imūnsistēmu un tas nozīmē lielākas iespējas saslimt. Bet arī šāda, pavisam loģiska versija tika cenzēta un noliegta. Arī šobrīd FB tādu informāciju savā platformā nepieļauj. Un ko jūs domājat – pagājušā gada septembrī pats ASV Nacionālās Veselības Institūts – Fauči darba vieta – nāca klajā ar pētījumu, ka tur savāktie pierādījumi apstiprina versiju par to, ka bezvadu tehnoloģijas, ieskaitot 5G un arī pastiprināto 4G tīklu, var tikt uzskatītas par pandēmiju pastiprinošu faktoru, negatīvi ietekmējot imūnsistēmas un izraisot dažādus iekaisumus. Un tā nebūt nav pirmā reize, kad tiek atzīts šī starojuma kaitējošais faktors uz veselību. Pagaidām par šo pētījumu neviens nezina un par to nerunā – interesanti, vai faktu čakari cenzēs arī paša Fauči institūtu?

Vīrusa izcelsme. Sākotnēji pasaulei tika piedāvāta gatava un bezierunu versija kopā ar pašu plāndēmiju – tas esot pārnests no sikspārņa uz cilvēku Uhaņas dzīvnieku tirgū un tas bija arī oficiālā PVO nostāja jau 2020.gada sākumā. Lai nostiprinātu šo versiju, grupa zinātnieku žurnālā Lancet publicēja ‘absolūti neapgāžamus’ pierādījumus šai versija, noliedzot jebkādas spekulācijas par šo tēmu un tieši to publikāciju ilgu laiku uzmantoja visi faktu čakari, lai cenzētu informāciju par to, ka viss var būt pavisam citādi un ka turpat ir arī laboratorija, kas strādā ar šādiem vīrusiem, ko turklāt finansē no ASV. 2021.gadā sāka atklāties tieši tas, sākās visādas izmeklēšanas un izrādās, ka visi tās publikācijas autori ir vairāk vai mazāk iesaistīti tieši tās laboratorijas finansēšanā un sadarbībā ar to – Lancet bija spiests publicēt atsaukumu un šobrīd mākslīgās izcelsmes versija atkal ir atklāta un apspriežama. Tiesa gan, tas tāpat nav nekāds risinājums – droši vien tāpēc vajadzēja saštancēt neskaitāmus variantus, lai cilvēki aizmirstu par oriģinālo vīrusu, taču faktu čakaru kārtējā izgāšanās tas viss bija gan.

Cilvēku čipošana. Šī teorija pastāv jau ļoti sen – doma par to, ka valdību un globālistu galvenais uzdevums ir panākt totālu paklausību caur implantējamiem čipiem cilvēkos. Protams, ka tā tikai pieņēmās spēkā līdz ar šīs plāndēmijas sākumu un arī to intensīvi noliedza kā neiespējamu. Versijas bija divas – vai nu tas jau ir pašās potēs, kas patiešām diez vai ir patiesa – bet otra ir daudz reālāk izdarāma un tas arī notiek šobrīd – tie ir tā saucamie ‘brīvības  čipi’  – kur vēl orveliskāks nosaukums. Bet tieši tā tos arī prezentē – sākotnēji tas deva ‘brīvību’ nenēsāt līdzi visādus dokumentus un tagad tas ir arī ‘veselības pase’ un tālāk jau bankas  konts un viss digitālais ID. To visu pavisam atklāti piedāvā zviedru kompānija Disruptive, kas piedāvā spert šo soli ‘nākotnē’ un ielikt sev šo čipu. Protams, sākotnēji viss ir brīvprātīgi.

Tādas ir konkrētas un tiešas teorijas, par kurām sabiedrību centās brīdināt ‘sazvērnieki’, bet viņos ieklausījās pārāk maz. Varbūt, ka ieklausīsies nākamajos brīdinājumos un sāksies īsta pretestība  notiekošajam.

3 komentāri

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Ierakstām google jebkuru izvēlētu ciparu un “new cases”, piemēram, “8864 new cases” . Būsiet pārsteigti par rezultātiem. Tādi būs vienmēr! Melu propoganda strādā (tiek ģenerētas izdomātas ziņas).

  Patīk

  • Tiešām, neticami, tas strādā 🙂

   Patīk

  • Šo jautājumu kādam no “sazvēristībniekiem” vajadzētu papētīt. Ticu, ka ģenerē arī zinātniskos rakstus. Jau pirms kādiem 10 gadiem par tādiem zinātnisko rakstu ģenerātoriem tika runāts. Zinātnē tas ir aktuāli, jo svarīgs (svarīgākais) ir zinātnisko rakstu/publikāciju daudzums.

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s