Masu psihoze neeksistē?

Vai ir iespējams sagrozīt realitāti tā, lai tā kļūst pilnībā ačgārna un vairs nespēj atgriezties savā vietā? Tieši ar to nodarbojas šīs histērijas un paradigmas būvētāji, cerot, ka tas viņiem izdosies. Apskatīsim kārtējo faktu-rečekistu šedevru.

Daudz kas patiešām ir sagrozīts līdz nepazīšanai – kā nekā agrāk bankās nedrīkstēja ienākt ar masku, bet tagad bez tās, tāpat arī klubos nelaida tos, kas bija salietojušies eksperimentālas substances, bet tagad tā ir obligāta prasība. Daudz ko varētu šai sakarā minēt, bet nepārspējami savās izdarībās joprojām turpina būt tā saucamie faktu čakari.

Ko viņi mēģina mums atkal iestāstīt? Tagad viņi grib iestāstīt to, ka visa šī masu psihoze, ko ir radījuši masu mediji un režīmi, nemaz neeksistē. Konkrēti ir runa par Reuters un Associated press faktu čekistu apvienoto “mass formation psychosis’ termina noliegšanu, kas pēdējā laikā parādās dažādās publikācijās, stāstot pa to, kā tad īsti veidojas šī pūļa histērija un kādi ir tās mērķi totalitāras sabiedrības veidošanā. Jo citādi jau tādu izveidot nemaz nevar – šis ir pats galvenais instruments. To acīmredzot labi saprot arī veidotāji un tagad jaunais ‘sazvērestību’ atmaskošanas trends ir noliegt to, ka tāda eksistē un ka tāda tiek izmantota, lai elites realizētu savus plānus. Kuri visi, protams, arī ir ‘sazvērestības’

Pasaulē, kur maz kas vairs spēj pārsteigt, šis tomēr izceļas un arī argumenti šeit ir visai dīvaini. Šādam konceptam neesot akadēmiskas ticamības – tā stāsta Stephen Reicher, sociālās psiholoģijas profesors no St.Andrews Universitātes Anglijā. Tāda termina neesot arī Amerikas psihologu asociācijas vārdnīcā.

Šis konkrētais faktu čakarisms attiecas uz Roberta Malones teikto intervijā pie pazīstamā ASV blogera un televīzijas personības Džo Rogana, pēc kuras Malone tika arī izdzēsts no Tvitter. Tur viņš izmantoja šo frāzi par masu psihozi, salīdzinot patreiz notiekošo pasaulē ar notikumiem Vācijā, kad veidojās atbalsts nacismam un pūlis vienkārši zaudēja sajēgu. Varētu domāt, kas tad tur nav saprotams, taču faktu čakari tāpēc jau ir izdomāti, lai noliegtu pašsaprotamas lietas. Tāpēc viņi citē attiecīgos speciālistus, kas paziņo, ka viss ir otrādi – šādas teorijas par to, ka pūlī cilvēks zaudē individualitāti un pakļaujas bara instinktiem, ir novecojušas un tās nāk no 19.gs – tas neatbilst patiesībai, autors maldina – šie teksti, ko jūs varat izlasīt arī vietējās Rebaltikas gara darbos, tagad tiek attiecināti arī uz šīm lietām. Tagad izrādās, ka pūlis neietekmē cilvēkus, viņiem nav primitīvo instinktu izpausmes un nekādas masu psihozes nav.

Te nu jāsaka, prātiņ, nāc mājās. Kas padara visu šo izmisīgo spirināšanos vēl smieklīgāku, ir neskaitāmie pašu režīmu izmantotie ziņojumi un pētījumi, kas tieši pretēji, izmanto pūļa un cilvēku uzvedības parametrus, lai manipulētu ar viņiem. Gan sociālā distancēšanās, gan potēšanās – tas viss balstās uz rūpīgi izstrādātiem uzvedības modelētāju aprakstiem, kā palielināt cilvēkiem vainas apziņu, bailes, apdraudējuma sajūtu, kas savukārt noved pie lielākas pakļaušanās un potēšanās. Bez tā visa šī afēra vispāŗ nevarētu eksistēt, ja ne 24/7 tās reklāma, saslimšanas un mirstības skaitītāji un nemitīga psihoze. Bet tādas nav, tas ir viltus ziņas.

Tas nekas, ka pie britu valdības atklāti darbojas tāds kantoris ar precīzu nosaukumu – Behavioural Insights Team, kas no paša afēras sākuma pamāca režīmu, kā pareizi modelēt cilvēku uzvedību, formēt viņu apziņas un tas nebūt nav to labāko īpašību aktivizēšana. Vēl 2020.gada aprīlī žurnāls Nature publicēja savu rakstu ar tādu pašu nosaukumu – Using social and behavioural science to support COVID-19 pandemic response.

Kā lietot sociālo un uzvedības zinātni, lai stimulētu reakciju uz pandēmiju. Kāpēc lai vispār būtu jāstimulē reakcija uz pandēmiju, kas tās par izdarībām? Ja pandēmija ir dabiska, tad arī reakcija uz to ir dabiska, nekas nav jāstimulē. Ja tā ir viltus pandēmija, tad loģiski, ka reakcijas uz to nav, tāpēc to ir mākslīgi jārada. Un tagad viņi vienkārši pasludina, ka nekā tāda nav. Taču kam ir acis, tas redz un turpina redzēt, kā brūk visa šī melīgā fantasmagorija, ko citādāk nevar nosaukt.

Ja man būtu sava pasaule, tur viss būtu bezjēdzīgs. Nekas nebūtu tas, kas tas ir, jo viss būtu tas, kas tas nav. Un otrādi, kas ir, tas nebūtu. Un kas tas nebūtu, tas būtu. Redzi?

Tas ir citāts no Alise brīnumzemē. Atgriežamies īstajā realitātē.

2 komentāri

  • Diena,ménesis,gads,diena,ménesis,gads.Visu múžu tá ir bijis,bet né,arí jús tur pat.Varbút no pirmá acu uzmetiena,táds síkums,bet nez vai tas ir neapzináti.

    Patīk

  • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

    Viennozīmīgi, ka afēra balstās uz 24/7/365 zombēšanu. To nesaprot laikam daudzi un it īpaši “jaunā paaudze” – tie kuri izauguši pēc CCCP laikiem un, kuriem kritiskā domāšana laikam nepiemīt vispār. Viss šajā afērā ir smalki izpētīts un tiek pakārtots pūļa reakcijas modelēšanai.

    p.s. Interesanta 1930. gadu 2 minūšu multene ar brīdinājumu par notikumiem, ko piedzīvojam tagad – https://www.bitchute.com/video/Dzw2wslpe2Ge/

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s