Kāpēc tiek mainīts PCR tests?

Atgriezīsimies vēlreiz pie PCR testiem. Visu šo laiku ‘sazvērnieki’ teica, ka tas ir pats afēras pamats. Un rādās būt, ka viņiem atkal ir taisnība.

Tika piegādāti neskaitāmi pierādījumi gan par ciklu skaitu, gan par ‘vīrusa’ daudzumu, kas tur var būt tik minimāls, ka tas nespēj neko inficēt, par neskaitāmiem veidiem, kā tas var būt viltus pozitīvs. Paša izgudrotāja teiktais par to, ka tie nav domāti slimības noteikšanai, jo tas ir tikai pavairošanas process.

Neskatoties uz to, viss tika balstīts uz šiem testiem, kuri tika kalibrēti bez paša vīrusa un vispār nav spējīgi noteikt ne to, ne vēl vairāk kādus variantus, ja tādi būtu. Taču saslimšanas un histērija turpināja strādāt tikai tāpēc, ka masveidā visus testēja un uz tā pamata veidoja statistiku, uz tā pamata cilvēkus meta lokdaunos un karantīnās. Rečekisti atspērušies ņēmās cenzēt visus rakstus, kur tas tika teikts, apgalvojot, ka tas esot zelta standarts un praktiski nekļūdīgs.

To visu jūs paši labi zināt, kā tas viss bija un pēc inerces vēl turpinās arī šobrīd. Taču CDC no šī gada ir atcēlis iepriekšējās testa versijas. Par to viņi paziņoja jau pagājušā gada jūlijā kā vadlīnijas visām laboratorijām. Tas ir tas pats tests, par kuru viņu pašu lapā visu laiku stāvēja rakstīts tas, ka nav bijuši pieejami vīrusa izolāti, lai to varētu vispār kalibrēt un tur izmantots viss kas cits, datu bāzes, ģenerētas sekvences un kas tik ne, bet ne īsts un atpazīstams vīruss.

Pamazām sāka parādīties arī publikācijas atzītajos medicīnas žurnālos, ka tests tomēr nav zelta standarts un ka to masu testēšanai kā primāro nevajadzētu izmantot. Bet tas viss nesasniedza dzirdīgas ausis un tas tika ignorēts gan medijos, gan režīmu politikā. Līdz kamēr atskanēja spridzeklis, kad pati CDC vadītāja Valenska 29.decembrī Baltā Nama preses brīfingā tiešā tekstā paziņoja, ka PCR tests var būt pozitīvs vēl ilgi pēc tam, kad persona vairs nav infekcioza. Tās ir pat 12 nedēļas un tas ir laiks, kurā viņi sen vairs nav ne slimi, ne spēj to pārnēsāt. Ja vispār tādi jebkad ir bijuši, ja vispār ir tāds vīruss – labi, bet jebkurā gadījumā tas taču automātiski nozīmē miljoniem viltus testu visā pasaulē šo gandrīz divu gadu laikā, kas viss ir veidojis šo briesmīgo ‘pandēmiju”.

Tas nozīmē, ka miljoniem cilvēku vajadzētu saņemt atvainošanās vēstules no valstu režīmiem un veselības ministrijām ar tekstu, ka lūk, jūsu 2020-2021 gada laikā veiktais tests varēja būt arī nepareizs, jūsu ieslodzīšana karantīnā nelikumīga, jūsu biznesa bankrots prettiesisks, mēs jums izmaksāsim kompensāciju utt. Nu apmēram tā tam vajadzētu būt, taču vai kas tāds notiks? Protams, ka nē. Tā vietā nemanāmi tiek ieskapēts jauns tests, kas varot atšķirt gripu no kovida. Tātad iepriekš nevarēja? Nu jā, tāpēc jau gripa bija pazudusi.

Kas tie par jauniem testiem? Žurnāls Nature pagājušā gada martā publicēja vienu tādu. Tas saucas SATIN – Serological Assay based on split Tripart Nanoluciferase. Tas testējot antivielas. Nosaukums ir grandiozs – angliski tas vairāk izrunājas kā Seitain un tā sastāvā ir arī luciferase. Luciferāze ir tas, kas spīd un kad tā sastopas ar antivielām, tad tas šajā testā izraisa fluorescenci. Un jā, tas prasa pilienu asiņu. Diezgan interesants komplekts, lucifers, sātans un asins lāse – laipni lūdzam. Simbolisms viņiem patīk.

Un kāpēc tad notiek šī atteikšanās no ierastajiem PCR testiem, ja ar tiem tik labi varēja uzburt pandēmiju? Kāpēc tiek stāstīts par to, ka saslimušo skaitam vispār vairs nav nozīmes? Kāpēc paši afēristi atzīst to, ka visu laiku ir melojuši – nu labi, to viņi, protams, neatzīst, bet tas ir elementārs secinājums? Droši vien jau tāpēc, ka PCR tests savu lomu ir izpildījis. Tā kā šobrīd redzam to, ka sašpricētie slimo stipri vairāk par nešpricētiem, tad loģiski, ka tas nav smuki un tāpēc kažoks ir atkal jāmet uz citu pusi – tagad nav vajadzīgs tāds tests, kas spļauj ārā viltus pozitīvos gadījumus, jo to vajadzēja afēras pirmajā fāzē, lai uzdzītu saslimušo ciparus, ieviestu lokdaunus un izvērstu pošu histēriju. Tagad ir jādara pretējais, jāslēpj blaknes un to bezjēdzīgums, tāpēc arī tiek pateikts, ka nav jāskatās uz skaitu, PCR tests arī ir neprecīzs un vakcinētie var izolēties tikai 5 dienas un tā tālāk.

Tas viss bija domāts tam, kad pie visu sašpricēšanas viņi turpinās slimot un mirt, bet tas nevar tikt saistīts ar poti un to vajag pasludināt par normālu. Savukārt nevakcinētos vajag terorizēt pēc pilnas programmas – pirms injekciju uztiepšanas satestēt un par slimiem pasludināt vajadzēja pēc iespējas vairāk cilvēku, jo tā bija briesmīga pandēmija, bet tagad tas būs tikai viegla slimība, protams, pateicoties potei. Nav jābūt raķešu zinātniekam, lai saprastu šo primitīvo manipulāciju. Tagad varēs būsteroties, lādēt savas baterijas un turēt slimību ‘vieglu’ – tā pāries endēmijā. Tas nekas, ka iesnas ir iesnas visiem, arī bez potēm.

Moris savu izdarījis, moris var iet.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s