WshTimes – injekcijas nav vakcīnas.

Šis gads patiesi solās būt interesants daudzās jomās. Varam redzēt to, ka melīgajā afēras doktrīnā parādās aizvien lielākas plaisas un tā palēnām drūp. Washington Times publicē rakstu, kas sagrauj visu melīgo kovid pošu paradigmu.

Reizēm pa melu mūri ir lielāki bliezieni un šis gads tādā ziņā ir sācies gluži neticami. Ne jau tāpēc, ka mēs būtu uzzinājuši kaut ko jaunu par PCR testu nederīgumu, vai to, ka tā saucamās ‘vakcīnas’ nav nekādas vakcīnas – to visu sen jau saprata un zināja tie, kas spēj domāt. Neticami ir tas, ka šīs ziņas tagad beidzot parādās lielajos medijos, kas līdz tam uzturēja to pašu afēras paradigmu. Pirms dažām dienām viens no lielajiem medijiem Washington Times publicēja ko tādu, kas vēl pirms dažiem mēnešiem būtu bijis kaut kas neiedomājams. Viņi uzraksta to, ko ‘sazvērnieki’ teica no paša sākuma. To, ka šīs potes nav vakcīnas. Lasām rakstu:

Kas galu galā ir vakcīna un kad mūs par to grasās apgaismot sabiedriskās veselības komūna? Collins bioloģijas vārdnīca definē vakcīnu kā preparātu, kas stimulē imūnsistēmu. Arī Mirriam Webster vārdnīca līdz pat laikam pirms diviem mēnešiem definēja to līdzīgi – kā preparātu, ko pielieto, lai radītu vai mākslīgi stimulētu imunitāti pret specifisku slimību.

Pagājušā gada maijā, nešaubīgi saprotot to, ka viņu tirgotais produkts nav vakcīnas, arī CDC izmainīja savu vakcīnas jēdzienu, lai tas turpmāk skanētu tikai kā imūnsistēmas reakcijas stimulācija, nevis imunitātes kā tādas veidošanās.

Vakcīna ir vispārēji saprotama kā produkts, kas stimulē personas imūnsistēmu, kas savukārt veido imunitāti pret specifisku slimību. Vakcīnas pasargā cilvēku no saslimšanas un novērš tās izplatību uz citiem.

Es to visu pieminu tikai tāpēc, ka pēdējais omikrona uzliesmojums parāda to, ka gandrīz katrs indivīds, kas saņēmis kādu no šīm ‘vakcīnām’ un arī boosteri, tik un tā ir potenciāls slimotājs un pārnēsātājs, kļūstot par vīrusa vektoru. Nozīmīga daļa no tiem, kas šobrīd testējas pozitīvi ir ‘vakcinēti’ un ievērojama daļa ir arī uzbūstoti. Vēl vairāk, daudzi miljoni ir saslimuši  ar omikronu, bet viņiem nav nepieciešamības testēties.

Līdz ar to, lai kas būtu tās injekcijas, ko mēs saņēmām, tās nebija vakcīnas, vismaz ne tādā sapratnē, kā to saprot angliski runājoši ļaudis visā pasaulē. Sekojoši, visi uzbrukumi un dusmas, ko ‘vakcinētie’ ir vērsuši pret ‘nevakcinētiem’ pagājušā gadā, ir bezjēdzīgi un maldinoši. Vienkāršā patiesība ir tāda, ka mēs visi esam nevakcinēti, neatkarīgi no tā, vai esam saņēmuši tās potes.

Kāda cita lēmums pieņemt vai atteikties no tās nav radījis nekādu efektu uz transmisiju un uz to, vai jūsu māte vai tēvs saslima ar kovid. Mums ir darīšana ar lipīgu elpceļu saslimšanu, kas beigās inficēs visus. Potes tajā neko nemainīja.

Tās ir lieliskas preventīvās terapijas līdzekļi, tie kas tās saņēmuši, vidēji uzrāda labākus rezultātus mirstības un hospitalizācijas ziņā (ar piebildi – diez vai un tikai pagaidām)

Bet potes ir tikai viens no terapijas līdzekļiem. Bez īstas vakcīnas, nav skaidrs, kāpēc lai kāds cits, izņemot jūsu ārstu un ģimeni satrauktos par to, kādu terapiju jūs izmantojat. Tas ietekmē citus cilvēkus tieši tāpat, kā jūsu liekais svars, smēķēšana, mazkustība un zobu netīrīšana un tāpat tas rada slodzi veselības aprūpei tieši tikpat, cik jūsu neveselīgās izvēles dzīvesveidā.

Tas nekādi neattaisno propagandas apjomus pret tiem, kas izvēlējušies izvairīties no šīs terapijas metodes. Bet pats satraucošākais nevakcīnu aspekts ir tas, ka gada laikā līdz šim brīdim mediķu un mediju komūnas turpina tās dēvēt par vakcīnām, kaut tās nav. Atsakoties aprakstīt potes kā preventīvu terapiju, šīs komūnas vai nu apzināti, vai kā citādi ir iesaistījušās veselības aprūpes sistēmas politizācijā, viņi melo sabiedrībai un pacientiem, rada spriedzi sabiedrībā un izposta ticamību paši sev.

Bijušais prezidents Tramps var būt lepns par saviem sasniegumiem personisko aizsardzības līdzekļu ražošanas tempa paaugstināšanā un pošu izstrādē, Baidens var būt lepns par savu darbu cilvēku pārliecināšanā to visu lietot, kaut arī zem melīgiem lozungiem. Abi izdarīja daudz testēšanas kapacitātes palielināšanai, bet abi izgāzās tā saucamo ‘ekspertu’ uzmanīšanā, īpaši attiecībā par lokdauniem, kas nodarīja vairāk posta, kā labuma un pieļāva, ka tie aiziet pārāk tālu no patiesības aprakstot šo injekciju patieso efektivitāti.

Ar sadragātu reputāciju šie kadri nebūs derīgi šai paaudzei. Ja tie turpina melot par tik acīmredzamu lietu, kā vakcīnas definīcijas, kā viņiem var uzticēties lietās, kas nav tik skaidri redzamas un varbūt daudz svarīgākas?

Tāds ir šis raksts tiešā tulkojumā. Ja neskaita dažas nianses par pošu derīgumu profilaksei, kam negribētos piekrist, jo tā ir toksiska šūnu un gēnu terapija, kam sekas tika sāk parādīties, tad viss pārējais ir gluži kā balzams dvēselei – jāņem vērā, ka tas ir lielais mainstream medijs un šāds raksts tajā tomēr nozīmē pamatīgas izmaiņas informatīvajā telpā un tas vedina uz to, ka visi šie melīgie politiķi un mediķi kopā ar rečekistiem kaut kad pilnībā tiks diskreditēti un aizvākti, bet labākajā gadījumā nonāks arī uz tiesas sola par apzinātu melošanu un kaitējumu veselībai. Un protams, te jau nekas cits nav pateikts, kā vien tas, ko sazvērnieki stāstīja no paša sākuma un brīdināja arī par izmaiņām vārdnīcās un vispārējo cilvēku muļķošanu. Protams, šo WshTimes rakstu faktu čakari momentā nocenzēja – tā kā viņu prāt šūnu un gēnu terapija un slimības izplatība tomēr atbilst definīcijai – nu vismaz jaunajai.

Taču Patiesība ir kā īlens, maisā nenoslēpsi.

2 komentāri

 • Jau kuro reizi – paldies, Aivi!
  2 lietas pārdomām:
  1. Viena no būtiskākajām LV lietām mūsdienu kontekstā pasaulē un situācijā ir valodas barjeras … LV sabiedrības valodu zināšanas ir ļoti diferencētas – pārsvarā LV, RU, LV/RU, LV/EN, RU/EN, LV/RU/DE, LV/RU/EN … (kārtība iespējams pareiza) … Pieejamā plašāka informācija Latvijā – LV un RU … EN ir ierobežota, jo tā pārsvarā ir main stream – vietējie Eiropā runā savās valodās – līdz ar to mēs pārsvarā nezinām, kas notiek PL, BG, CH, SL, SK, DE, FR, BE, etc. Resp. main stream EN – reālā situācija – katrs savā valodā … Latviešu (Baltu) valoda ar savu unikalitāti “brauc auzās” … 🙂
  2. Mazliet tā kā žēl, tā kā nesaprašana, tā kā vēl kaut kas … Aivis ir atradis un publicējis pēdējos 2-3 mēnešos kaudzi materiālu no main stream medijiem CDC FDA PVO etc. un salicis 2+2=4 reizes 100 … un? … Mums joprojām viss LV notiek pēc tupuma skalas pieaugošā secībā … Zinu, ka ir virkne momentu, kas traucē sadzirdēt to, ko mēs šeit lasām (un saprotam/izjūtam):
  – pārāk daudz visādas info drazas no pretvakcinācijas cilvēčiem, kas lej ūdeni uz pūķa dzirnavām (mēs izplūstam nekurienē);
  – main stream mediju konsekvence puspatiesībās un ne ar ko nepamatotās “patiesībās” (un konsekvence dara savu!);
  – harizmātiskas personības un/vai saprātīga politiska spēka trūkums LV sabiedrībā …

  Esošie (1/2) politiķi “brauc” pēc vecās metodes (neprasiet kāpēc – nezinu) – nauda -> populisms -> politika -> vara(nu vienalga kādā secībā)…
  Esošie (1/2) politiķi “brauc” pēc jaunās metodes (cerībā nokļūt izredzēto(nu vismaz pietuvināto) sarakstā jaunajā kārtībā), tomēr neko nesaprotot vai negribot tīri cilvēcīgi saprast notiekošo – tas ir kā braukt garām smagai auto avārijai, kur vēl cietušie nav apklāti ar baltiem palagiem … mēs novēršamies, lai to nelaistu iekšā – tas viss ir cilvēcīgi saprotams, tomēr tas ir aizsargmehānisms, kas nemaina lietu būtību – cietušie ir vienalga, vai mēs uz tiem skatāmies vai nē …

  Lai nebeigtu uz tik smagas nots – mums vēl ir laiks pagaidīt savu “mesiju” – ne viss izdodas lietu bīdītājiem pietiekoši ātri un kvalitatīvi, kas ir viņu veiksmes priekšnoteikumi.
  Katram no mums ir jāatrod sevī spēks kaut mazā daļā no apziņas vai domu ieviest “pozitīvo stūrīti” – kurš atbildēs par jūsu darbībām un domām pirmkārt PAR principā, otrkārt PAR vienotību/sapratni/izpalīdzību/sadarbību … Sadarbība ir mūs vienīgais gaismas stars šajā ne visai omulīgajā pazemes pārejā …
  Pašam iepatikās – 🙂
  Mēs šobrīd ejam pa tumšu, mitru, smirdīgu, svešām grābstošām rokām un netīrām priekšā liktām kājām pilnu tuneli. Pasakam katrs sev vispirms, ko mēs gribam redzēt tuneļa otrā galā? Tas noteikti dos spēku!

  Patīk

 • Vēl jo projām procedūra ir brīvprātīga. Un otrā galā kad nu būs slikti, tā arī noteikti pateiks: Ko jūst kliedzat un lamājaties, paši tak parakstijāt un piekritāt eksperimentālai procedūrai kuras ilgtermiņa iznākumu neviens nevarēja zināt.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s