VAERS sistēma – cik tajā īsti ziņo?

Ja jūs esat lasījuši faktu čekistu tā saucamos atspēkojumus ārkārtīgi drošo un efektīvo pošu sakarā, tad gandrīz katrā rakstā tiek minēta VAERS sistēma.

Tādā ziņā, ka tajā reģistrēts milzīgs daudzums informācijas par blaknēm un mirstību pēc šīm špricēm un turklāt lielākā daļa no tām ir tieši pirmajās divās nedēļās. Kas acīmredzami izskaidro to, kāpēc cilvēks skaitījās to saņēmis ne uzreiz, bet pēc 2 nedēļām – šo 2 nedēļu laikā viņš skaitās nevakcinēts un līdz ar to visas problēmas tiek pieskaitītas nevakcinēto statistikai.

Ko dara rečekisti – viņi nemitīgi stāsta par to, ka šī sistēma nepierāda notikušā saikni ar potēm un ka tajā varot reģistrēt jebko un jebkurš bez pārbaudes. Tātad vēlreiz jāievieš skaidrība šajos jautājumos. Protams, VAERS sistēma nav nekāda diagnostika, tā ir trauksmes celšanas sistēma, tāpat, kā zvans policijai vai 911 – tas, ka tur tagad gada laikā ir nesalīdzināmi vairāk šo ziņojumu, kā par visiem gadiem kopā par visām citām cilvēcei pazīstamām potēm, pats par sevi ir milzīga trauksme, taču attiecīgie dienesti jau uz to nereaģē un tā vietā ir šādi rečekisti, kas stāsta par to, ka sašauts cilvēks nav miris no lodes un vainīgs šāvējs, bet ka viņš nomiris no cauruma kādā orgānā. Tieši tāda ir šī loģika. Un protams, cilvēkiem nav ko darīt, ka viņi tagad masveidā aizpilda šos ziņojumus tāpat vien.

Kā ir patiesībā? 2011.gadā iznāca pētījums par šo tēmu, ko veica Harvard Healthcare profesora Ross Lazarus vadībā. Tur tika savākti dati par 2006-2009 gadu par 715tk pacientiem un 1.4 miljoniem dažādu pošu dozām. No tā tika identificētas 35570 dažāda smaguma blaknes. Taču tika atklāts, ka no tā visa ziņots tiek tikai par niecīgu daļu – par zāļu blaknēm ziņo tikai 0.3%, bet par vakcīnu blaknēm ziņo pat mazāk kā 1% gadījumos. Tas ir iemesls, kāpēc par vēl parasto vakcīnu bīstamību runā tik maz un to vispāŗ noliedz. Tika atzīts, ka nepieciešama jauna sistēma, kas ļautu saprast patiesos kaitējuma apmērus. Taču līdz šim brīdim tas nav izdarīts un tā vietā ir šie čekisti, kas turpina slavēt visas potes un noliegt reālo situāciju.

Labi, tas bija 2011.gads un tās bija citas potes. Bet kā ir tagad, vai kaut kas ir mainījies? Ir tādi dokumenti, ko veselības aģentūras nemēdz afišēt, taču to var tur atrast. Pagājušā gada 31.decembrī CDC publicēja savu atskaiti par injekciju drošību bērniem no 5-11 gadiem. Lasām tiešo tekstu, kas tur rakstīts:

Laikā no 3.novembra līdz 19.decembrim tika apskatīti 42.504 bērni, kas saņēmuši Pfizer poti. Informācija par otro dozu bija pieejama 29.899 gadījumos jeb 70.3%. Nedēļas laikā pēc pirmās potes tika ziņots par 23290 lokālām un 14.734 sistēmiskām reakcijām. Sistēmiskās reakcijas tika novērotas vairāk pēc otrās dozas ,kā pēc pirmās. Visvairāk ziņots par sāpēm, nogurumu, galvassāpēm. Par drudzi vairāk ziņo pēc otrās dozas – 13.4% salīdzinoši ar pirmo dozu jeb 7.9% Apmēram 5.1% vecāku ziņoja, ka bērns nav spējīgs veikt ikdienas gaitas dienu pēc pirmās dozas un 7.4% to ziņoja par dienu pēc otrās dozas. Apmēram 1% meklēja medicīnisku palīdzību. 14 gadījumos viņi nonāca slimnīcā. Vecāki un medicīnas personāls tika sakontaktēti un divi no viņiem aizpildīja VAERS ziņojumus.

Lūk, šis pēdējais teikums ir pats svarīgākais, ja neskaita, protams visas tās blaknes, kas maziem bērniem nebūtu jāpiedzīvo un to, kas tur notiks tālāk – bet tas ir cits stāsts. Te pievēršam uzmanību tam, ka pat pēc īpaša uzaicinājuma tikai 2 no 14 vecākiem aizpildīja VAERS bāzē datus par nopietnām blaknēm, kas prasīja hospitalizāciju. Ja tāda nebūtu, tad viņi visticamāk, to nebūtu darījuši vispār, bet atlikušie 12 to tā arī neizdarīja. Tas tad arī parāda kopējo katastrofālo situāciju, ka nekas nav citādi arī šodien un patiesībā šīs blaknes un mirstība ir nesalīdzināmi augstāka, kā par to vispār tiek ziņots – pat anonīmi. Kur nu vēl par to tiek runāts publiski, ja cilvēki ir pārbiedēti, viņiem bail zaudēt darbu un ienākumus un viņus par tādu uzdrīkstēšanos nomelnos prese un vakcīnu orki.

Realitāte līdz ar to dzīvo pavisam citur un diez vai jūs to atradīsiet faktu čekistu un varas mediju publikācijās. Bet cilvēkiem ir jākļūst drosmīgākiem un par to jārunā, citādi melu plīvurs ir vēl ļoti biezs. Turklāt VAERS ir tikai ASV sistēma, kamēr Eiropā darbojas Eudravigilance un vēl ir arī pašas PVO tā saucamā Vigi Access. Tur visur cipari arī ir šokējoši pat tajā, cik to tur ir, nerunājot par to, kas netiek ziņots. Piemēram, 668 tūkstoši blakņu tikai no Pfizer tikai Eiropā uz šī gada janvāri.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s