KF ultimāts un Kazahstāna – kas kopējs?

Kā zināms, tad pasaules uzmanību pēdējās dienās ir piesaistījusi vēl kāda histērija, kas nav par vīŗusu – tas ir masu nemieri Kazahstānā. Gluži interesanti, ka beidzot ir arī kaut kas cits, kaut gan notiekošais tur ir traģisks.

Tas, kas tur notiek, ir klasiska oranžā un vardarbīga revolūcija nolūkā izraisīt pilsoņu karu – tas pēc būtības ir arī viss. Organizētāji ir tie paši, kas Ukrainas maidaunam un nesekmīgajam apvērsumam Baltkrievijā, talkā steidz tas pats Nexta kanāls no Polijas un ukraiņu nacionālisti. Tam visam nav nekāda sakara ar tautu un tās izpausmēm, tas ir tieši tas pats, kas antifa un blm grautiņi ASV, kuras tūlīt pat cenšas visādi mierināt un atbalstīt arī šos – Psaki pērle par to, ka vajadzētu ļaut viņiem ‘mierīgi izpausties’ ir viss, kas te jāsaprot. Diemžēl ir cilvēku upuri un sagrautā infrastruktūra neliecina par saprāta klātbūtni notiekošajā. Tas tika izmantots, lai nobīdītu malā Nazarbajeva klanu un kāds būs tagadējās varas uzņemtais kurss, to mēs drīz arī redzēsim – prezidents tur paliek tas pats un nākamā valdība jau būs stingri zem viņa kontroles. Ļoti iespējams, ka tā būs ciešāka sadarbība ar Maskavu. Bet Rietumu rūpīgi audzētās maidaunistu nišas visas ir izgaismotas un pēc to satīrīšanas tur nekāda otrā Ukraina vairs nesanāks.

Bet šoreiz ne par pašu protestu būtību, bet par to kontekstu un priekšvēsturi, kas tad īsti notika pagājušā gada decembrī. Tas ir ārkārtīgi svarīgs globāls notikums un par to arī tika sacelta histērija. Runa ir par tā saucamo Krievijas ultimātu Rietumiem. To ir izķidājuši visos veidos visi iespējamie ‘politologi’ un mediji, arī vietējie un ir arī armijas avīzes “Sargs” publikācija, bet nevienā nav saprasts un pateikts pats galvenais, kāpēc tas vispār tā ir noticis un kādas tam būs sekas.

Tajā rakstā ir kādas ekspertes un Sorbonnas universitātes profesores Fransuāzas Tomas skatījums uz lietām, kas īsos vārdos ir vaimanāšana par Krievijas agresiju un vajadzību kaut ko darīt, bet īsti neko izdarīt nevar. Tiek atzīmēts, ka ASV ir tik vājas, kā nekad un ka visnelaimīgākās būs tieši Baltijas valstis, kas līdz pēdējam turās ieķērušās šī saimnieka biksēs un velkas līdzi.

Tad kas īsti ir noticis? Pasaulē patiešām ir ļoti daudz kas mainījies un Krievija ir beidzot sasniegusi to stāvokli, uz ko tā mērķtiecīgi gāja kopš tur pie varas nonāca tagadējais prezidents un tas bija visa sagrautā un suverenitātes atjaunošana. Rietumiem Krievija ir laba tikai tad, ja bez ierunām atkāpjas, atdot savus resursus par velti un to pārvalda Rietumu iecelti oligarhi, ekonomika tiek bremzēta un apkārt tai saliktas ASV raķetes. Tikko situācija sāk mainīties, sākas histērija. Tā saucamajā ultimātā nekā pārdabiska nav, tās ir prasības aizvākt ASV savu karaspēku un raķetes no pierobežas un pārtraukt eskalēt konfliktus, maidaunus un oranžās revolūcijas bijušā postpadomju telpā. Protams, ka tas šobrīd Rietumiem šķiet kaut kas drausmīgs, jo līdz šim Pax Americana ietvaros viņi bija tie, kas nesodīti varēja rīkoties visā pasaulē, gāzt režīmus, bombardēt valstis un caur savām vēstniecībām komandēt savus pseidoštatus.

Tas laiks ir pagājis un pat nav nekāda sakara ar Krieviju, jo par ASV demontāžu tika runāts jau sen, tas lēmums ir pašu globālistu pieņemts un tam vispār vajadzēja notikt jau 90tajos, tikai PSRS sagraušana ļāva ASV eksistēt uz laupīšanas rēķina vēl pāris desmitu gadu. Tagad viss ir beidzies un tur notiek sašķelšanās, hegemonijas beigas un jaunā pasaule būs daudzpolāra. Tas ir process, kas ir objektīvs un neizbēgams un tajā liela loma ir tieši Krievijai.

Ja atceraties, tad pagājušā gadā Davosas forumā runāja arī KF prezidents un pietiekoši skaidri pateica, ka valsts nepiedalās tajā projektā. Neskatoties uz to, tur ir gana daudz vietējo fašistu un liels ierēdņu aparāts, kas strādā uz šī plāna ieviešanu, kovida histērija, potes un QR kodi – to visu viņi gribēja ieviest arī Krievijā. Taču tur notika pavisam citādi – nebija tādu īpaši lielu protestu, bet iedzīvotāji vienkārši spītīgi to nepieņem. Tur tautām ir iekšēja prasība pēc suverenitātes, kas nav mums un tāpēc tur jaunā pasaules kārtība nebūs iespējama – tas viss ir lieliskas ziņas, jo Davosas hunta labi zina, ka izkrītot Krievijai, viņu plāns ir lemts neveiksmei. Neskatoties uz to, ka Krievijā ir korporatīvais klans, kas noslēdzis līgumu ar Davosu par IV industriālās revolūcijas centru – kopumā ņemot, tas tur vienkārši nestrādās. Digitalizācija un ciparu tehnoloģijas tur ir un būs, bet tās vismaz nebūs pievienotas šim globālistu projektam.

Un pateicoties tam, ka ir šī iekšēja spēja pretoties, varēja notikt tas, kas notika tagad – šis tā saucamais ultimāts tika publicēts sabiedrībai, kas ir visai neparasti, taču tas tika darīts ar ļoti dziļu stratēģisku nolūku. Tagad tas ir paziņojums visai pasaulei, savām tautām un arī ierēdņiem, no kā nedrīkst atkāpties – tas uzreiz izslēdz jebkādas 5tās kolonnas iespējas to sabotēt un rīkoties pretēji, jo tas uzreiz viņus izgaismo un parāda kā tautas ienaidniekus. Un tie ir tie paši vakcinatori un kovid fašisma ieviesēji, kam bija dots uzdevums tracināt cilvēkus.

Tādā veidā Krievija ir spērusi lielu soli ne tikai savas suverenitātes, bet arī visas pasaules kovid afēras izbeigšanā, tāpēc viss šeit ir saistīts un nekas nav izskatāms atsevišķi. Arī ASV izmisīgie centieni destabilizēt situāciju caur Kazahstānu notika tieši pēc ASV un KF prezidenta sarunām, kur Baidens neko nevarēja izdarīt no tā, ko būtu gribējis un ASV turpina jukt pa vīlēm. Tāpēc kopumā ņemot, šis KF ultimāts ir lieliskas ziņas un tas nav nekāds ultimāts, bet gan paziņojums par citu kārtību pasaulē. Protams, ka tas ir arī Overtona logs, jo KF labi zina, kāda histērija sekos, bet pēc kāda laika tas jau būs apspriežams un tad arī izdarāms – varbūt pēc gada, varbūt pēc 5 gadiem, bet tas notiks. Protams, tur ir vēl daudz ko darīt, jo tāds Grefs un tāds Čubaiss pārstāv izteikti naidīgus klanus, Centrālo Banku vada ieliktene un daudzas sfēras vēl ir 5tās kolonnas pārvaldē. Bet tīrīšanas process ir sācies un ārvalstu ietekmes aģenti tiek apzināti un šis tas arī slēgts.

Un jā, visnelaimīgākie patiešām ir Baltijas režīmi, kas tagad grasās sūtīt ieročus te Ukrainai, te raut BLR karogus, kas viss bija tiešie ASV uzdevumi, taču saprātīgiem cilvēkiem ir skaidrs, kuram te ir agonija un ka vecā sistēma gāžas kopā. Bet mēs no KF piemēra varam mācīties to, ka spējīgs līderis nenāk no malas, tas rodas pašā tautā tad, ja tā ir gatava suverenitātei – ja mums 90% būtu noskaņoti pret QR kodiem kā to rādīja aptaujas Krievijā, tad arī mums tāds būtu. Un tad nav vajadzīgi ne īpaši protesti, ne grautiņi, tikai katra pretestība un boikots savā vietā. Pagaidām nekā tāda nav, tāpēc nāksies vien dzīvot pasaulē, ko veidos citi.

2 komentāri

  • Globālistu mēģinājums destabilizēt caur Kazahstānu Krieviju, aktivizēt tur Tatarstānu kā nemieru centru, kā arī diskreditēt Kazahstānas jau tā masonisko valdību, globālistiem nacionālo valstu valdības vairs nebūs vajadzīgas…. sulainis knariņš ar vairs nebūs vajadzīgs….

    Patīk

  • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

    Asv pārāk ilgi spēlē pasaules policistu – lien visur, kur var. Būtu savu valsti godīgi attīstījuši nevis čakarējuši pārējo pasauli !!!!!!!!! Nemaz nav žēl. Asv vēl neesmu bijis, iespējams, tauta tur kopumā ir ok, bet viņu valdības politika ir zem katras kritikas.
    Par to, ka Krievijas iedzīvotājiem ir raksturs pateikt NĒ – par to viņiem liels respekts. Un tas tiešām darbojas. Ceru, ka pie mums arī sāks domāt aizvien vairāk – vismaz pēdējo mainstrīm mēdiju rakstu komentāros aizvien biežāk var lasīt, ka viss notiekošais aizvien vairāk atgādina farsu.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s