Injekcijas detoksikācija.

Vai ir iespējams attīrīt organismu no toksiskā pīķa proteīna, kas darbojas pēc brīnumtehnoloģijas eksperimenta uz cilvēkiem un izraisa sirds un asinsvadu bojājumus? Tāds ceļvedis pastāv – vai tas darbojas, tas jāizmēģina pašiem.

Turpinoties režīmu ārprātīgai špricēšanas politikai, sabiedrībā ir izveidojušies vairāki slāņi, atkarībā no attieksmes pret to – ir tie, kas labprātīgi skrēja un turpinās skriet pēc narkotiku dozas, ir tie, ka bija pārliecināti par to, ka šis būs vienreizējs pasākums un tagad jūtas piemuļķoti un ir tie, kas it kā negribēja, bet padevās. Ir arī tie, kas labprāt gribētu organismu no šīs šļuras attīrīt un vairāk to nešpricēt – no šejienes jautājums, ko viņiem darīt un vai vispār kaut kur medicīnā ir pieejama informācija un kaut kādi padomi tajā, kā to vispār izdarīt un vai šie toksīni un pīķa proteīna ražošana organismā vispār beidzas un kā tas notiek. Oficiālajā medicīnā ir tikai viens sauklis, šprice par katru cenu un nekādu kondīciju pret to vispār nevar būt.

Tāpēc atbildes ir jāmeklē citur – šos ārstus un zinātniekus, protams, cenzē un demonizē, taču, piemēram ir tāda Pasaules Veselības Padome, kas sastāv no godprātīgiem mediķiem un viņi ir izveidojuši tā saucamo pīķa proteīna detoksikācijas ceļvedi. Jo tieši tas ir visu blakņu iemesls un to ražo pats organisms, kam tā saucamā ‘vakcīna’ dod uzdevumu to darīt, rezultātā bojājot asinsvadu sistēmu, radot trombus un strauji palielinot sirds problēmu risku. Pētījums par to, ka šis pīķa proteīns pats par sevi ir toksīns, parādījās jau šī gada martā, tad bija ziņas par to, ka tas it nemaz nepaliek injekcijas vietā, kā to stāsta oficiālā medicīna un faktu čakari, bet tas izplatās pa visu organismu un uzkrājas arī orgānos.

Tāpēc ir tapuši šie ieteikumi, ko vēlams darīt pēc iespējas ātrāk pēc injekcijas saņemšanas – vai tas spēj apturēt šīs ģenētiskās izmaiņas, vai nē – tas arī būs eksperiments, taču, ja cilvēks piekritis eksperimentēt ar sevi, vispār riskējot ar šo substanci, tad šie ieteikumi sastāv no dabiskām metodēm, nevis laboratorijā radītiem patentētiem toksīniem. Protams, ir arī norādes par to, ko un kādos gadījumos nevajag lietot.

Viņu lapā ir diezgan plašs skaidrojums par to, kas tas viss ir un kā tas darbojas un tur ir to preparātu saraksts, kas traucē pīķa proteīnam pieķerties cilvēka šūnām. Interesanti, ka par tādu atzīts arī ivermektīns – izrādās, ka tam piemīt arī tāda īpašība – tas spēj pievienoties tiem pašiem ACE2 receptoriem, tādā veidā neļaujot to izdarīt pīķa proteīnam un tas darbojas kā aizsardzība. Līdz ar to absolūtā cenzūra un šī preparāta noliegšana kļūst vēl skaidrāk saprotama, tas acīmredzami ir bieds visai šai afērai.

Bet ir arī citas lietas – priežu skujas, nīms jeb Indijas ceriņi, emodīns – to visbiežāk iegūst no rabarbera saknēm, bet ir arī alvejas emodīns,  prunella vulgaris jeb parastā brūnlapīte, kas ir Latvijā sastopams ārstniecības augs, krieviski tas saucas черноголовка обыкновенная, kā arī pieneņu lapu ekstrakts.

Principā visas šīs lietas ir pieejamas arī pie mums, arī nīma dažādi produkti. Vēl ir otrs saraksts, kas nosaukts par pīķa proteīna neitralizētājiem, kas neļauj tam tālāk bojāt šūnas. Šeit arī ietilpst priežu skuju tēja, fenheļa tēja, anīsa tēja, tauksakne, asinszāle, glutations, NAC jeb N-acetil-L-cisteīns un parastais C vitamīns. Arī šīs lietas pie mums ir brīvi pieejamas. Trombu novēršanai rekomendē arī natokināzi, kas ir sojas fermentēšanas produkts un nopērkams kā uztura bagātinājs.

Pēc injekcijas organismā veidojas arī Interleukin 6 iekaisumus veicinošs citokīns, kuru savukārt neitralizēt var ar sekojošiem preparātiem – kurkumīns, kanēlis, krila eļļa, apigenīns, magnēzijs, melnie pipari, cinks, jasmīnu tēja, fizetīns, muskatrieksts, luteolīns, vitamins D3, salvija.

Šim tā saucamajam vīrusam piemīt īpatnība, kas nav raksturīga nevienam citam koronavīrusam – furīna šķelšanās vieta, kas ir viens no iemesliem diskusijām par tā mākslīgo izcelsmi. Angliski tas saucas furin cleavage site. Furīns ir enzīms, kas šķeļ proteīnus, padarot tos bioloģiski aktīvus un oficiālā zinātne stāsta, ka tieši šajā pīķī esot specifiska aminoskābju secība, ar ko furīns var saistīties un tāpēc tas ir tik lipīgs. Šī procesa detoksam savukārt palīdz rutīns, limonēns, baikalīns un hesperidīns – tie visi ir dažādos augos atrodami elementi, kas arī iegādājami aptiekās jau sagatavotā veidā.

Tās būtu pamata aktīvās vielas, kas varētu palīdzēt ātrākai šo toksīnu izvadei no organisma. Protams, tiek pieminēta arī veselīga diēta, kas vispār ir viens no imūnistēmas darbības stūrakmeņiem, kā arī regulāra saunas apmeklēšana. Varbūt, ka šie padomi kādam noder, jo acīmredzot, ka problēma ar šīm injekcijām vēl tikai sāk atklāties to patiesajā apjomā. Protams, viss augstāk minētais attiecas tikai uz tiem, kas atsakās no turpmākiem būsteriem un ir sapratuši to, kas patiesībā ar viņiem ir izdarīts. Cik daudz un kā lietot minētos līdzekļus, tas arī ir aprakstīts tai pašā saitē, aptiekās nopērkamajiem preparātiem, protams, dozas ir uz etiķetes jau tāpat. Bet paralēli fiziskai daļai atcerieties arī par smalko pasauli – injekcija kā iniciācija jaunajā pasaules kārtībā ir Jūsu apzināts līgums ar zvēra zīmes turētājiem, tāpēc vispirms ir jāveic dziļa garīga attīrīšana un šo līgumu laušana ar meditācijām un domu spēku, atsakoties no tā visa ar sirdi un nodomu, citādi nekas no šī visa tāpat vien nestrādās, ja paliek piesaiste pie pašas sistēmas.

Esiet veseli un nedariet muļķības – režīmam par jūsu veselību ir pilnīgi vienalga.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s