Kroņa pase mikročipā ir klāt.

Kādreiz bija tāda sazvērestības teorija par to, ka globālisti grib cilvēkus čipot, lai varētu viņus kontrolēt. Kad tieši tā parādījās, tagad grūti atcerēties, bet tas viennozīmīgi bija izsmiekla objekts visiem tiem, kas nedomā uz priekšu un neredz tendences.

Pat vēl pirms pusotra gada, kad jau sāka zvanīt trauksmes zvani par to, ka šī nav nekāda pandēmija, bet pavisam kas cits ar ļoti dramatiskām pārmaiņām visas pasaules un sabiedrības dzīvēs, šis vēl skaitījās pavisam traka sazvērestība, kaut gan ik pa laikam zinātniskajos žurnālos pavisam atklāti parādījās raksti par to, ka šīs tehnoloģijas tiek izstrādātas un faktiski viss jau ir iespējams – izņemot to, kā tās iedabūt cilvēkos un pieslēgt viņus pie Lielā Brāļa.

Protams, sākas viss ar labiem nolūkiem – medicīnā, kad kaut kādu iemeslu pēc cilvēkam traucēta signālu plūsma no smadzenēm uz orgāniem vai tamlīdzīgi, tur var ielikt kaut kādu sensoru vai mikročipu, tāda veida eksperimenti notiek jau sen. Bet ne jau tas bija to galvenais mērķis.

Tas, tāpat kā viss pārējais, tiek atklāts tikai tagad. Protams, ka tas viss saistās ar to pašu – pilnīga totalitārisma un 24/7 izsekošanas ieviešana un digitālā verdzība. Jau pirms vairākiem gadiem vairākās valstīs tika uzsākta brīvprātīga čipošanās ‘ērtību dēļ’ – ar tiem varēja atvērt durvis, tur varēja glabāt savus bitkoinus un tamlīdzīgi, Zviedrijā un Dānijā šis process ir vairāk populārs, kā mēs to varam iedomāties. Bet tas bija tad, kamēr šodien viss savelkas kopā.

Zviedrijas kompānija Epicenter sper nākamo soli un tagad viņu zemādas mikroshēmā var implantēt arī kroņa pases datus. Tas ir NFC sistēmas čips, kuru var nolasīt attiecīgais viedtālrunis, vai cita lasīšanas sistēma. Turklāt jūsu ērtībai tiek piedāvāts turpat ielikt arī citus ID, sabiedriskā transporta biļetes vai pat sporta zāles abonementus. Protams, arī autovadītāja tiesības un digitālās pases, vārdu sakot, visus datus un apliecības principā var ievadīt šajā shēmā un vai nav jauki, ka nekas nav jāstaipa līdzi? Tiesa gan, nav saprotams, vai šos datus var uzlauzt kādi hakeri un to visu izmantot vai nodzēst – bet tas droši vien ir otršķirīgs jautājums.

Hannes Sjoblad, viens no Epicenter bosiem komentē, ka šie implanti ir ļoti elastīga tehnoloģija un tos var lietot dažādiem nolūkiem, bet šobrīd pats ērtākais un galvenais ir kroņa pases vieglā pieejamība paša cilvēka organismā. Iedomājieties, ja nu jūsu tālrunim izlādējas baterija – bet šādi tas vienmēr ir pieejams nolasīšanai. Šodien mēs to izmantojam tā, bet nākamgad jau varēsim to pielietot vēl plašākiem mērķiem. Kāpēc tas viss notiek Zviedrijā – nu atkal atcerieties to, kā tur visu laiku it kā cilvēkiem bija vairāk brīvības un nebija lokdauna, taču šī valsts ir viena no pasaules ultra-liberālākajām un pilnībā jaunās pasaules kārtībai nogatavinātām sabiedrībām, kur tiek stumtas pilnīgi visas iespējamās perversijas.

Tāpēc arī tur nevajag viņus dresēt – to vajag un to darīs caur spēka struktūrām un diskrimināciju tur, kur cilvēkiem vēl saglabājusies vēlme pēc normālas dzīves un brīvības – Zviedrijā visu dara paši un labprātīgi. Arī tur nesen tika paziņots par obligātām kroņa pasēm visos pasākumos virs 100 cilvēkiem, bet jauno tehnoloģiju jau izmantojuši ap 6000, kam šādi čipi ir zem ādas rokā. No šejienes atliek tikai viens jautājums – nevis vai, bet kad šo pašu sistēmu globālisti centīsies ieviest arī pārējās valstīs – sākumā brīvprātīgi un pēc tam kā obligātu nosacījumu – kā tas notiek, diez vai kādam vairs ir pārsteigums.

Pats čipošanas process varbūt nebūs tik ātrs un zvērīgs, kā ar patreizējo sistēmas sākuma stadiju, tam tiek atvēlēti kādi gadi 10, saskaņā ar ‘ekspertu’ patreizējiem scenārijiem, bet virziens ir skaidri nosprausts – spēlēšanās ar pandēmiju, injekcijām un spekulācijas par to, kad tā beigsies, ir tiešā veidā saistītas ar to, vai viņiem izdosies iedabūt cilvēkus šajā, digitālajā ID sistēmā, kur identitāte nosaka piekļuvi kaut kādām ”privilēģijām” – pie šī scenārija tas ir jautājums nevis vai, bet kad cilvēkus kārtējo reizi pieliks pie sienas un paziņos, ka bez digitālā id viņi zaudē piekļuvi tam visam – tas ir vispirms un tad pamazām arī čipošana. Tāpēc tas viss jāaptur tagad, jo laiks skrien ātri un šie divi gadi to uzskatāmi parāda.

3 komentāri

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Bišķi jau nesaprotu tos zviedrus. Labprātīgi pieļaut sev to darīt – wtf. 😦
  Tiešām nozombēti jau saknē (piedzimstot)?

  Patīk

 • Vispasaules virtuālais Id, kronu pases un viss cits kas ir saistīts ar sho fake covid to visu uzstaisīja viena no organizācijām ko sauc:

  The commons project
  Thecommonsproject.org

  Dibinātājs Rockefeller.

  Nekas nebūs labi. Nekas nebūs tā kā bija.

  Es baidos ka notiek massveida paklaushana. Tas tikai var būt pilnībā īstenots ja cilvēki turpinās ticēt.
  Mum’s vajag iet un cinīties. Mēs to varam, lūdzu. Es esmu gatavs.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s