Divas kastas – nākotnes sabiedrība?

Krievu akadēmiķis un daudzu vērtīgu grāmatu, interviju un publikāciju autors Andrejs Fursovs nesen vienā no savām kārtējām intervijām par notiekošo pasaulē izstāstīja par kādu slēgtu konferenci, kas risinājās ASV, Santa Fe institūtā.

Tas vispār ir diezgan interesants institūts, kurā regulāri notiek gan atklātas, gan slēgtas konferences, kur tiek risinātas dažādas ‘kompleksas problēmas’ saistībā ar cilvēci, tās nākotni un turpmākiem scenārijiem un to modelēšanu. Tā tas arī saucas, komplekso problēmu institūts jeb domnīca, kā to tagad pieņemts latviskot.

Tad lūk – tur pēc toreizējā ASV valsts sekretāra Reksa Tillersona un prezidenta Trampa padomnieka nacionālās drošības jautājumos Herberta Makmastera iniciatīvas 2018.gadā notika jau esošā Rokfellera fonda 2010.gada Lock Step scenārija apspriešana un tālāko notikumu modelēšana. Tas ir pirms 11 gadiem uzrakstīts samērā precīzs tagadnes modelējums ar pandēmiju un ierobežojumiem visā pasaulē, kādi tie tagad arī ir. To vēl nesen cenzēja kā ‘sazvērestību’, bet šobrīd vairs nav jēgas to darīt, jo viss tā arī notiek, kā parasti. Tajā ziņojumā vispār bija 4 nākotnes scenāriji uz to brīdi un arī šajā konferencē tie bija 4, bet plašāko atzinību tajā guva tas, kurā piedāvāts sadalīt cilvēci kastās. Faktiski tās ir divas – augstākā un zemākā.

Viena dzīvo ekoloģiski tīros apstākļos, izmanto visus pieejamos labumus, viņiem pieejama visa modernākā medicīna un transhumānisma labumi, kā viņi to uzskata, bet otri ir cilvēkveidīgie, kas dzīvo nabadzīgu, nožēlojamu dzīvi, kur nav nekādas eksistences jēgas, izglītības vai mērķa kaut ko sasniegt.

Šajā pasaulē faktiski nav ražošanas, ir tikai ekoloģiski tīrā zaļā enerģija, kas darbina robotus, kamēr cilvēku masām atmet tikai dabiskos atkritumus un viņiem nepienākas nekas. Šeit ir ļoti ierobežots patēriņš un šī sabiedrība eksistē uz bāzes ienākuma pamata, elektroniskas naudas veidā, kas pie mazākās pretestības vai nelojalitātes tiek bloķēta un tas nozīmē fiziskās eksistences izbeigšanu, ja cilvēkam nav nekādu citu variantu. Attiecībā uz privātīpašumu, tas tiek aizvietots ar tiesībām lietot, bet arī tas pieejams tikai pilnas lojalitātes ietvaros un sociālo normu izpildīšanas gadījumā. Tā tas ir visas dzīves sfērās. Kas attiecas uz garīgo sfēru, tad tādas te nav vispār – ciparu kapitālisms paredz tikai mākslīgu eiforiju caur farmakoloģiju.

Apmēram tā tas viss arī ir aprakstīts Hakslija darbos un tagad viņi ir ķērušies pie tā visa realizācijas. Ja vēl pirms gada tas viss varēja likties ārprātīga sazvērestība un daudzi par to arī smējās, tad šodienas absolūtā dresūra, beztiesiskums, aizvien jaunu aizliegumu ieviešana vairs smieklus nerada. Paralēli tam aizvien straujāk palielinās gan bezdarbs, gan vispārējā dzīves dārdzība, nesamaksājami rēķini – tas viss arī ir šīs mākslīgās krīzes svarīgi elementi, jo to nolūks ir iedarbināt visus faktorus, lai cilvēkus iedzītu tieši tādā scenārijā.

Tieši tāpēc jau daudzus gadus Rietumu pasaulē kļūst jo grūtāk iegādāties pirmo mājvietu, aizvien vairāk izplatās dažādi īres servisi, automašīnas un drīz arī mazākas lietas, tiek mainīta pārtika uz ‘izstrādājumiem’ un tepat Eiropā jau apstiprināti visādi tārpi, siseņi un sienāži kā nākotnes pārtika. Kam  – nu mums, ne jau miljonāriem. Tas ir tāpēc, ka drīzumā ierasto pārtiku vienkārši plāno padarīt tik dāŗgu, ka lielākā daļa to nevarēs atļauties un tad vietā nāktu lētais siseņu proteīns.

Viss, ko mēs redzam, ir 100% šī plāna realizācija un tas izšķirsies acīmredzot nākamgad, cik cilvēki spēs to beidzot saprast un sākt īstu cīņu ar tiem, kas to grib izdarīt, pretoties režīmiem un atbalstīt savus līdzcilvēkus, vietējos ražotājus un veidot alternatīvas sabiedrības, pārtraukt riet vienam uz otru, bet pavaicāt, kā varu Tev palīdzēt. Citādi ir šis scenārijs un otrās šķiras lopiņi ar kvadrātkodu ir tieši tas, par ko liela daļa jau ir kļuvuši. Nu un kāds te sakars kovidšovam? Tas pilda divas funkcijas – palaidējmehānisms lielajai globālai krīzei un transformācijai, bez kura nekas tāds nebūtu iespējams.

Un otra funkcija tam ir ieplānotās ciparu koncentrācijas nometnes celtniecība – savukārt šis kastu sadalījums nozīmē vidējā slāņa pilnīgu izzušanu. Bet kas ir vidējais slānis? Tie, kuri bija pieraduši dzīvot salīdzinoši komfortabli, baudīt dzīvi, ceļot un strādāt labi atalgotus darbus vai nodarboties ar savu biznesu. Tie, kas pirmie arī aizskrēja sašpricēties cerībā to visu saglabāt. Taču tā tas nestrādā, jo ieviestā histērija un lokdauni ir tieši tas instruments, lai šo slāni izpostītu. Viņu un visu mūsu kopējās izredzes ir tikai un vienīgi pārtraukt jebkādu sadarbību ar režīmu,  izbeigt cerēt uz žēlastību un izmest savu verga kodu, jo tas ved uz kaut ko tādu, kas viņiem vēl sapņos nerādās. Patiesībā vakcinēts/nevakcinēts nav tas īstais, galējais dalījums, jo tieši špricētie ir šī zemākā kasta, kas tiks nemitīgi ģenētiski modificēti, lai turētu viņus pilnīgā dārzeņa statusā.

Šī sabiedrības dalīšana un veselo diskriminācija ir vajadzīga haosa eskalācijai un pretestības salaušanai, jo kas tad ir tie, kas tam vispār pretojas? Tālāk jau skaidri iezīmējas, ka šprice ir tiešais ceļš uz verdzību visas dzīves garumā un tāpēc arī šiem cilvēkiem ir laiks atmosties. Mēs jūs vēl gaidām.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s