Ziemas Saulgrieži.

Šodien iestājas tas kārtējā kosmiskā cikla pagrieziens, ko ikviena pasaules kultūra vienmēr ir zinājusi kā ziemas Saulgriežus – tas ir laiks, kad ir visgarākā un tumšākā nakts, bet pēc tam dienas kļūst garākas un sākas ceļš uz pavasari.

Tas vienmēr saistās ne tikai ar astronomisko ciklu, bet arī vispārējām sajūtām un sapratni par to, ka tumšie spēki sāk pamazām atkāpties. Jo īpaši tas ir aktuāli šobrīd, kad patiešām ir iestājušies pēdējie laiki viņu trakošanā pa visām sfērām.

Tagad, kad ir sadūrušies vairāki scenāriji par to, kas no šiem spēkiem pārvaldīs planētu, gan arī gaismas cilvēku vēlmes pēc miera, harmonijas un mierīgas dzīves, viss tas mutuļo vienā katlā un tāpēc nestrādā vairs nekādi horoskopi, pareģojumi un prognozes, jo tāpat kā karā, ir lielais plāns, bet tas nemitīgi jākoriģē visām iesaistītām pusēm, tā kā situācija mainās katru brīdi. Kāds ir viņu, globālistu, sātanistu un viņu pakalpīgās QR kodu armijas plāns, ir skaidri saprotams un viņi ģenerē šo plānu 24/7 caur visiem saviem kanāliem, masu medijiem, formē kolektīvo apziņu, cenšas padarīt to nenovēršamu, iestrādāt to visu apziņās un pārvērst pasauli par koncentrācijas nometni, kuru pārvaldīs sociopāti un nelieši.

Un tā tas viss formējas tieši kolektīvajā apziņā, caur histēriju, medijiem un tā ir pilnībā izmainīta realitāte, kāda dabā nemaz neeksistē, bet tā to ietekmē, ja reiz cilvēki ir tam pieslēgušies un uzskata par īstu. No šejienes ir jautājums, bet vai mēs to saprotam, kur ir īstais kaujas lauks un vai daudzi no mums tam pretī veido un stāda kaut ko citu, savu nākotnes vīziju par savu dzīvi, vai visas tautas nākotni? Mūsu iespējas ielauzties šajā melu un histērijas pārņemtā info laukā ar tehniskiem līdzekļiem ir ļoti minimālas, jo tas gandrīz viss pieder viņiem, kamēr jebkādas brīvības izpausmes tiek nežēlīgi cenzētas un ļoti daudzi cilvēki vispār neko negrib dzirdēt par to, jo ir ērti būt par sistēmas atkarīgu radiovadāmu objektu. Arī atlikušajiem ir daudz vieglāk definēt to, ko viņi negrib un kas nepatīk, bet modelēt savu scenāriju, savu likteni, iztēloties un iet uz to, tas ir daudz grūtāk un brīžam šķiet, ka pret šo melno sienu, sistēmu un vardarbību neko vispār nevar izdarīt. Bet kas tas viss ir kosmiskajā mērogā? Īstenībā nekas, īslaicīga ilūzija, ja mēs saprotam to, kas esam paši un kāpēc te nākuši.

Protams, tam visam lauzties cauri te uz Zemes nav viegli un uzturēt kaut kādu harmoniju savā ikdienas dzīvē, saskaroties ar notiekošo ir aizvien grūtāk, taču šis ir enerģētiski īpašs laiks, kas dod iespējas daudz ko izmainīt. Jo otra puse nemitīgi modelē un plāno, kā pakļaut, iebiedēt un radīt situācijas, kur mums šķietami nav izejas, bet cilvēki paši nemaz neaizdomājas līdz tam, ka arī mēs varam ietekmēt kolektīvo apziņu, izteikt nodomus, modelēt savus plānus – jo ko tad kosmoss var palīdzēt, ja nav izteikti nekādi nodomi?

Ja tā nav, tātad viss ir labi, viss mūs apmierina un melnie spēki saskaņā ar brīvās gribas jeb klusējošo piekrišanu mierīgi turpina darīt savas lietas. Tāpēc viņu scenāriji ir jāslāpē, jāpretojas, bet vēl jo svarīgāk katram ir jāvelta kaut kāds laiks savā ikdienā, lai savienotos ar Augstāko un radītu savu realitāti un kopējo gaismas scenāriju mūsu tautai un visai Zemei, kas arī ir mūsu Mājas šobrīd. Īstajā realitātē nav nekādas pandēmijas, viss ir uzburts no zila gaisa un pakļaušana notiek caur pašu cilvēku bailēm, nezināšanu un mazvērtības kompleksiem.

Tieši tāpēc šis ir īstais laiks, lai izravētu no sevis visus šos magnētus, aiz kā sistēma var aizķert un pārietu uz jaunu apziņas līmeni, kurā ir tiesības pašam radīt savu realitāti. Tam visam nav nekāda ātra un tūlītēja risinājuma, jo arī jaunlatviešu kustība savulaik vienā dienā nenoveda pie savas valsts – tas bija garš ceļš no pirmajām vēsmām līdz Rīgas Latviešu biedrībai un tad līdz pirmajiem Dziesmu svētkiem, līdz tai ģeopolitiskai situācijai, kad tas varēja notikt.

Taču pakāpeniska apgaismošana un kultūras sfēras iztīrīšana no tumšo spēku klātbūtnes ir veicama jau šobrīd un īstas pašapziņas modelēšana ārpus globālajām struktūrām ir vispirms kaut kur jārada, lai tāds scenārijs vispār ierakstās kosmiskajā telpā un cilvēku apziņās. Un šodien ir ļoti labs brīdis, lai to izdarītu.

6 komentāri

 • Šizo psihopatiem nē

  globalisti var iet ieskrieties un tāpat zaudēs. Jo cilveki ir loti daudz pamodusies , vaxineti vai newaxineti,nav nozīmes. Un, vini patiesiba loti baidās no tām masām …

  Patīk

  • Viņi var nepaspēt (aizrīties ar kumosu) … tāpēc šodienas EK 9 mēnešu OR kodu derīguma termiņš … (kaut arī tas ir pilnīgā pretrunā ar viņu pašu statistiku) …
   Kumoss par lielu, tas skaidrs … un kā pie aizrīšanās – laiks izšķir visu! Plus vēl “zinātne” izrādās ne tik ļoti no vārda “zināt” …
   Nu jau pārāk daudz, kam ir mainītas definīcijas:
   1. vakcīna un vakcinācija
   2. zāles un gēnu terapija
   3. epidēmija un pandēmija
   4. mākslīgais intelekts
   5. cilvēka brīvības
   6. demokrātija ….
   utt.

   Patīk

 • Respect – paldies! Ceru ka cilvēki, kas joprojām seko Tavām domām (nevis ziņkāres/izziņas nodomu) gūst šo pozitīvo dzīvotgribas “eliksīru” …
  Stipri zemā līmenī – “… kādas kārtis ir, ar tādām jāspēlē … ” – tikai jāatceras, ka šī kāršu partija nav 5 min., uz spēles nav likts kaut kāds € un “nometot kārtis” jāapzinās, ka nākošajā partijā kārtis var neiedalīt vispār … 🙂

  Patīk

 • Ir vēl tāds Lielums,kā Astroloģija,caur kuru varam redzēt šīssaules ritējumu un katra vietu un lomu tajā. Ne jau naudas kaudzes p.ärvaldnieks noteiks kä zvaigznēm un planētām uzvesties,,!!!

  Patīk

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Mēdiji kā rupori labi darbojas viņu interesēs.

  Saaukstēšanās tipa slimības vienmēr ir bijusi mīkla – nu no kurienes viņas katru gadu atkal un atkal uzrodas ar apbrīnojamu regularitāti ? Daba vai tomēr cilvēku pirksts pielikts?

  https://www.la.lv/pianists-vestards-simkus-pazino-ka-partrauc-savu-profesionalu-darbibu-esmu-brivpratigi-izvelejies-nevakcineties
  ^ Lūk racionāla cilvēka domas, kurām nevar nepiekrist. Pēc īsa laika jau bija sacerēts atbildes raksts un izspēlēts sbiedrības “sašutums”.

  Cik var ņemties ar šo visu.
  Izskatās, ka saujiņa augšā stāvošo pirms kapa grib paķert līdzi visu cilvēci.

  Patīk

  • Nekas tamlīdzīks nenotiks,jo pienāks pavisam drīz,tā diena,kad visi sātanisti,kas izvērsa šo afēru kovid pandēmiju neesošu smagi sāks nožēlot,kapēc viņi nedzīvoja mierīgi!Un vēlvaru pateikt pavisam droši,ka visi vangas,nostradamus veidīgie nav bijuši dzīvi cilvēki,bet gan bioroboti,kas par savām spējām ir bijis noslēgts līgums ar pašu nelabo,jo tapēc arī viņi ir bijuši tik vareni,un varējuši palīdzēt cilvēkiem(biorobotiem),un ļaudīm.Tagad vispār ir galīgā putrā sagājis viss,jo patiesībā cilvēki-vārds ir mākslīgi pieņemts,lai nebūtu jāsauc par biorobotiem.Jo biorobots neviens nemaz nezin,ka viņš ir tāds,lai dzīve būtu interesantāka.Starpcitu es gribēju ieteikt Tev pašam,un citiem,ka ir jāguļ uz vēdera,lai ir sasaiste ar Visumu nevis kosmosu,jo globālisti ir samainījuši.Globālisti ar sātana palīdzību ir daudz,ko mainījuši arī tajā skaitā valodas,jo patiesībā ir bijusi tikai viena valoda Baltu-respktīvi mūsu valoda…ps.Priecīgus visiem ziemassvētkus,un Laimīgu Jauno gadu…

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s