Kam kalpo garīgie līderi?

Ir vēl kāda tēma, kas noteikti jāaplūko šodienas notikumu kontekstā un tā nav mazāk svarīga, kā daudzas citas. Droši vien daudziem būs radies jautājums par to, ar ko šajā laikā nodarbojas tā saucamie pasaules ‘garīgie līderi’ un kāds ir viņu patiesais uzdevums, ko viņi atklāj par sevi.

Un kā redzam, tad šis ir fenomenāls laiks, kad visas maskas krīt. Kas tad ir tas, kas šobrīd notiek – globālā mērogā tiek uzpiesta jaunā pasaules kārtība un tas notiek gandrīz 200 valstīs vienlaicīgi. To dara tas pats korporatīvais oligarhāts, kas visu laiku centās pārliecināt pasauli, ka tas viss ir tikai sazvērestības teorija un joprojām daudzi tā arī nav atmodušies. Kristīgajā pasaulē par to ir labs teiciens, ka sātana lielākais sasniegums ir pārliecināt pasauli, ka viņa nav. Tikai te neiet runa par konkrētu radījumu ar ragiem un asti, kas ir primitivizēta izpratne.

Ja šo ļaunumu uztver kā ārpasaulīgu un kolektīvu apziņu, kas vada attiecīgus cilvēkus kā savus instrumentus, tad pasaulē notiekošais uzreiz iegūst citu skaidrojumu un viss saskan ar seniem vēstījumiem par gaidāmo apokalipsi, pēdējo cīņu starp gaismu un tumsu, Antikrista atnākšanu. Tas viss jau ir šeit, tikai nevajag gaidīt kādu konkrētu cilvēku vai notikumu, vai zīmi – tas viss notiek globāli, kolektīvi un informatīvajā laukā.

Divas nedēļas neērtību un maskas uz 5 minūtēm ir izvērties par grandiozu uzbrukumu visām brīvībām, ekonomikām, valstu Konstitūcijām. Tas arī ir tas pats, ko dažādu reliģiju pārstāvji saskata savos vēstījumos – gan kristīgās pasaules uzskatos par Kristus cīņu ar savu pretmetu, gan Kali jugas tumšāko posmu jeb dievu un dēmonu cīņu hinduismā. Tieši tāpēc arī simbolisms ir nepārprotami redzams, visu šo globālistu institūciju logotipos, no Google līdz CERN, olimpisko spēļu un pazemes tuneļu atklāšanā, Holivudas industrijās un viņu produktu reklāmās.

Un no šejienes jautājums – ko tad dara un kas ir tā saucamie galveno reliģiju guru? Izrādās, ka gan Rietumos, gan Austrumos viņi tiešā veidā parāda pavisam citu rīcību, nekā to vajadzētu gaidīt. Romas pāvests tiešā veidā atbalsta injekcijas, lgbt, Vatikānā notiek transhumānisma konferences un tiek atbalstīts viss, ko vien globālie pārvaldnieki iecerējuši. Protams, bez QR kodiem nav piekļuves pie Dieva Romā un vispār katoļu dievnamos. Šprices reklamē arī tā saucamais budistu līderis Dalailama, savukārt Sadguru atklāti uzstājas Davosas forumā, propagandējot saldo eitanāziju, stāstot par to, ka planētai bez cilvēkiem būs labi un tā uzplauks.

Un tālāk ir vēl viens būtisks jautājums – ja reiz kristīgajā pasaulē ir Atklāsmes grāmata, kas skaidri vēsta par zvēra zīmi, tās jēgu un ko tā nozīmē, tad kā iespējams tas, ka divi miljardi kristiešu pasaulē nav tam sagatavojušies un nesaceļas pret šo sistēmu, bet tā vietā to ievieš pat dievnamos? Tas nav prātam aptverams, bet tā notiek. Paradoksāli, bet tieši mazās konfesijas jeb tā saucamās sektas, kas ir lielāko reliģiju denominācijas šobrīd ir tās, kas saglabājušas kaut kādas iekonservētas tradicionālās vērtības un saprot arī šo – kamēr tā saucamais Antikrists un viltus pravieši šeptējas pa lielajām reliģijām un to tempļiem.

Bet arī par tiem taču tika brīdināts Kristus Kalna sprediķī. Kas tad īsti notiek – pastāv divas koncepcijas par notiekošo. Viena ir tā, kas raksturīga Indijas kastu sistēmai jeb fatālisms, ka lietām ir jānotiek un tur neko nevar mainīt. Līdzīgi tas bija arī Skandināvu mitoloģijā, kur ir tā saucamais Ragnarok jeb pēdējā cīņa starp dieviem un dēmoniem, kad pasaule iet bojā pilnīgā haosā.

Un ir otra koncepcija, ka cilvēki paši vien rada savu realitāti un var ietekmēt, izmainīt notikumus pat tad, ja šie scenāriji ir uzrakstīti un ieplānoti, tad pie noteiktas atmošanās un apziņas līmeņa mēs to varam izmainīt, jo brīvai un radošai dvēselei nav ierobežojumu. Bet to var izdarīt tikai tad un tie, kas spēj iziet no ilūzijām un sistēmas žņaugiem, jo tur gan viss ir dzelžaini un pakārtots attiecīgai hierarhijai, kas arī formē vajadzīgos notikumus caur masu medijiem un prediktīvo progammēšanu. Mūsdienu ziņas sen vairs nav notikumu atspoguļotāji – tās ir šo scenāriju veidotāji, kam ir dots konkrēts uzdevums formēt vajadzīgo masu psihozi, kuru tālāk izmanto šo plānu ieviešanai. Paradoksāli, bet bez to palīdzības šos plānus nebūtu iespējams ieviest, jo tos nevarētu izziņot visai pasaulē tā, kā to var izdarīt tagad, kad teju katram to var iestāstīt caur kādu no ekrāniem.

Acīmredzami ir pienācis laiks nokratīt arī pēdējās ilūzijas par to, ka lielo konfesiju pārstāvji un globālie ‘garīgie līderi’ ir tie, kam būtu cilvēce jāved vajadzīgā virzienā. Nē, tie visi ir pārdevušies globālajiem sātanistiem un ikviens “dievnams” ar QR kodu ir Antikrista midzenis. Pēc tā koka augļiem jums būs to pazīt – bet jaunu vīnu nelej vecos traukos.

Ar šādu sapratni ikvienam ir jāatrod savs ceļš uz to, kas ir īstā Patiesība un Mīlestība, jo ceļvežu te nav – tos varbūt var sastapt mazākās un noslēgtās draudzēs vai konfesijās, vai vispār ārpus tām, jo cilvēki tomēr mostas, bet noteikti ne lielajās baznīcās un šļuras sludinātājos.

One comment

 • Tas nav brīnums un bija gaidāms, jo kolektīvās reliģijas ir arī vara pār cilvēku prātiem, ejot roku rokā un vienojoties ar politisko varu kā vienmēr arī agrāk.

  Cilvēka svētība un traģēdjia ir apvienoties sociālās struktūrās “nogalinot” individualitāti, jo individualitāte attīsta viedumu kurš ir bīstams.

  Aitas un auni paliek arī tādi visos pūļos, nav savrīgi vai tā ir kolektīvā reliģija jeb citi sociālie veidojumi.

  Par Indijas kastu sistēmu jeb fatālismu, ka lietām ir jānotiek un tur neko nevar mainīt ir vēturiska falsifikācija un neizpratne…

  Kastu sitēma radās kā vēdiska (vieda) sistēma norādot, ka cilvēks nevar būt vairāk ka viņs ir no piedzim­šanas.
  Tā nebalstījās uz pazemošanu jeb priekšrocību !

  Katrs individs piedzimst ar tikai viņam piemītošām rakstura īpašībām un nosliecēm.
  Vispirms visi cilvēki iedalās 2 grupās: aktīvie un pasīvie un tad sīkāk 4-5 kategorijās.

  Kastu sistēma radās kā izglītības sistēmas pamats, lai katru individu izveidotu/izglītotu atbildtoši viņa sūtībai, bet diemžēl kā parasti kastu sitēma kļuva par pamatu arī genocīdam pret zemāko kastu un politiskam priekšrocībām kā arī pēctecībai.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s