Kad Rečeka neatceras, ko paši raksta.

Kā zināms, tad rečekisti kārtējo reizi nocenzējuši sarunas par absurdo bērnu injicēšanu no 5 gadiem. Argumenti ierastie, kā parasti. Mazliet iziesim cauri šim viņu rakstam, kaut arī ikviens saprātīgs cilvēks zina, ar ko nodarbojas šis kantoris.

Pat pavirši to palasot, skaidri redzam, ka vini nemitīgi nonāk pretrunās paši ar sevi. Gandrīz puse no tā raksta veltīta Ivermektīnam. Savos centienos cenzēt šīs zāles un noliegt to efektivitāti Indijā, viņi uzreiz iekrīt divos melīgos apgalvojumos. Pirmkārt, tas, ka tās nerekomendē kaut kādi medicīnas ‘eksperti’, kas pārdevušies lielajai Farmai, it nemaz nenozīmē, ka cilvēki tur nezina, kas tās ir par zālēm un tās nelieto. Vēl šī gada maijā Forbes rakstīja par to, ka Goa štats piedāvā visiem iedzīvotājiem iziet šo kursu par spīti tam, ka PVO un tūlīt pat arī pašmāju veselības ministrija to noliedza. Jo eksperimentālas substances ar nezināmiem efektiem ir droši, kamēr lētas, gadiem pārbaudītas zāles neesot labas. Tur šīs zāles ražo uz vietas, tās maksā centus un cilvēki nav tādi muļķi, lai klausītos Farmas trubadūrus. Tā jau šajos divos gados ir klasika. Bet Goa štatā kaut kādā veidā tā briesmīgā saslimšana uzleca un strauji noplaka pusotra mēneša laikā un šobrīd tur ir miers un klusums. Diez kas tas varētu būt, droši vien klimata pārmaiņu pozitīvā ietekme.

Bet lielākā pērle tajā rakstā ir apgalvojums par to, ka Indijas zemā saslimstība esot skaidrojama tā, ka tur saslimšana esot bijusi 12 reizes lielāka, kā oficiāli ziņots un tāpēc 70% esot jau izveidojusies dabiskā imunitāte. No kurienes tādas fantāzijas un kur tas ‘tiek rēķināts’ nav norādīts, droši vien to tā saka balsis Ingai galvā. Un tagad pats galvenais – izrādās, ka indiešiem pēc milzīgās saslimšanas jau esot dabiskā imunitāte. Oficiāli tur ir reģistrēti 34 miljoni gadījumu jeb pozitīvu testu uz 1.38 miljardiem iedzīvotāju – tur nekādi nesanāk ne milzīga saslimšana, ne kolektīvā imunitāte, tāpēc rečeka vienkārši izdomā to pareizināt ar 12. Un ja ar to vēl nepietiek, tad atveriet un izlasiet viņu pašu šī gada 3.jūnija rakstu ar nosaukumu “Dabiskās imunitātes pret kovid nav un ar onkoloģisku saslimšanu var vakcinēties”

Tur tiek cenzēta Saeimas deputāte Papule par to, ka viņa stāsta tieši to pašu, ko rečeka tagad stāsta par Indiju – par dabisko imunitāti, kas pasargā no saslimšanas. Tagad pēkšņi izrādās, ka Indijā tā tomēr ir. Un pat tas vēl nav viss – gan tajā rakstā, kas noliedz dabisko imunitāti kā faktoru cīņā pret briesmīgo vīrusu, gan šajā, kas pasludina Indiju par 70% to sasniegušu, ir viena un tā pati autore – Jūlija Bite. Tagad iznākušajā rakstā viņa ir kopā ar Evitu Puriņu. Te nu tiešām jāsaka – ‘bitīt’ matos, vai nu tiešām šis kantoris uzskata cilvēkus par pilnīgiem muļķiem, vai arī pašas neatceras, ko sarakstījušas vēl pirms dažiem mēnešiem.

Vēl turpat ir izlasāma jau ierastā VAERS datu noliegšana, jo tur datus varot iesniegt jebkurš. Uz to var tikai vēlreiz atkārtot to, ka saskaņā ar Lazarus pētījumu, šajā sistēmā vispār tiek reģistrēti tikai ap 1% reāli notikušo blakņu – bet vēl ir gan Eudravigilance, gan pašas PVO ziņošanas sistēmas – visur tur ir redzams tas, ka šogad ziņojumu skaits un nāves lido kosmosā. Kas attiecas uz rečekas ierasto argumentu par to, ka tas nepierāda saistību ar injekciju – nu protams, tas arī nav šo sistēmu uzdevums, to būtu jādara attiecīgām iestādēm, jo šīs ir trauksmes celšanas sistēmas, taču iestādes uz to nereaģē – jūs varat zvanīt policijai vai avārijas dienestam, bet viņi jums pasaka, ka neredz saikni starp to, ka jūsu mājās ir laupītājs un to, ka viņš varētu kaut ko izdarīt.

Saskaņā ar šo loģiku, cilvēka nāve pēc šautām brūcēm pavisam mierīgi var netikt saistīta ar ieroča lietošanu, jo viņš taču nomirst no kaut kādu orgānu bojājuma, nekāda sakara ar šāvieniem. Te patiešām īsti nav, ko piebilst.

Runājot par Gavi aliansi, INFUSE dokumentu un to, ka tur nekas neesot teikts par vakcīnām kā noteikumu apmeklēt skolas vai piekļūt bankas kontam ir divas kļūdas. Pirmkārt, runa ir par digitālo ierakstu, kas būs šis noteikums un šo ierakstu jau šodien var iegūt tikai ar injekciju, bet otrkārt, īsto dokumentu viņi pat nav varējuši atrast – konkrēti tas saucas Call for innovation un tur tiešā tekstā ir pateikts par nākotni, kurā šis digitālais ieraksts nodrošina piekļuvi gan skolai, gan kontam. To varat izlasīt katrs pats un parādīt arī rečekai, kas neko nezināja par obligātās injekcijas plāniem un to, ka veikalā nelaidīs nevakcinētos, bet dabiskā imunitāte uzrodas tur, kur viņi to izdomā.

Attiecībā uz minēto švakcīnu efektivitāti un The Lancet pētījumu, kur efektivitāte vēl atzīta 6 mēnešu garumā – tas ir iznācis oktobra vidū un attiecas vēl uz Deltu, kas pats par sevi jau ir smieklīgi un tāda vakcīna ir izmetama miskastē – bet šobrīd britu salās injicē trešo dozu vairs tikai 3 mēnešus pēc ‘pilnībā savakcinēšanās’ un arī tas acīmredzot vēl ne tuvu nav viss, jo jaunais makarons prasīs dozu katru mēnesi un vispār steidzami jāštancē jaunas eksperimentālās potes. Vārdu sakot, ticiet zinātnei un atceries par Indiju, kur strādā neeksistējošā dabiskā imunitāte un aizliegtais ivermektīns. Jo Rečeka izdomāja, ka imunitāte no Dabas pienākas tikai indiešiem, bet ne mums.

8 komentāri

 • 😄 Tu nevari būt vainīgs izgrūžot cilvēku pa logu, jo viņu taču nogalināja ar dzīvību saistīti orgānu bojājumi strauja atsitiena rezultātā pret zemi!!!🤦‍♂️

  Patīk

 • Un kad jūs paši neatceraties ko rakstat? Cik daudz no visa jūsu sludinātā BS vēlāk tā arī ir izrādījies – pilnīgs BS?
  Smiekli nāk. Labāk būtu uzrakstījuši, kas jums maksā par visu šo gaisa jaukšanu.
  Visticamāk Krievija, bet labāk uzrakstiet paši.

  Patīk

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Pagaidām vēl neviens te izlasītais raksts nav izrādījies BS. Pat raksts par sejas grāmatas “metaversēm” (izlikās kā pilnīgs sviests izdomāts murgos), ir izrādījies pilnīga taisnība. Tā kā… Domājam! Ja pagaidām kaut kas liekas murgaini, tad paiet neliels laiks (pusgads?) un visi murgi tiek ieviesti u.t.t.

  Patīk

 • Rečekas raksts ir vairãk nekã dīvains kaut vai tikai no žurnãlistikas viedokļa…Par ivermektīna un citu zãļu veiksmīgu pielietošanu var uzzinãt no amerikãņu kardiologa Dr.Peter McCullough-viena no publicëtãkajiem speciãlistiem savã jomã ASV. Jūtūbã šis tas ir atrodams,piemëram, viņa uzstãšanãs Teksasas senãtã. Spotify var noskatīties Joe Rogan sarunu ar šo ãrstu, jūtūbs šo video nobanoja.

  Patīk

 • Jančuks Parastais

  Varbūt ir vērts pãriet uz citu kanãlu, kas necenzë tik traki un jūtūbã izvietot tikai īsus izgriezumus no pilnajãm “aizliegtajãm” sarunãm?

  Patīk

 • Rečeka ir šļurizācijas rupors, kas kā sapinušās savos melos aitas, bieži nonāk pretrunās ar paši savu iepriekš rakstīto, tā kā, paldies, Aivi, krāj viņu raksteļu atziņas un ik pa brīdim atgādini tam pīļu kantorim, cik viņi ir nožēlojami to cilvēku acīs, kas spēj vēl loģiski domāt un kam nav 5.minūšu atmiņa! ☠️💉🚮❌☝️😮👍

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s