Klimata afēra – zemes pievākšana.

Kam tad īsti kalpo klimata afēra un tā saucamais ‘alarmisms’? Vai tās tiešām ir rūpes par planētu un zaļo tehnoloģiju ieviešanu, vai tomēr aiz tā visa aizsega slēpjas prasts reiderisms?

Šī gada septembrī iznāca ANO klimata pārmaiņu panela ziņojums par tā saucamajām klimata pārmaiņām. Visi lielie propagandas mediji tūlīt pat izziņoja to par starptautisku traģēdiju. BBC to pasludināja par ‘sarkano kodu’ cilvēcei, NYtimes paziņoja, ka ‘karstāka nākotne’ ir neizbēgama, The Guardian raksta par to, ka dramatiskas pārmaiņas ir neizbēgamas un nenovēršamas. Britu dižpropogandas mašīna turklāt īpaši pievērsās šī ziņojuma sadaļai, kurā ietilpst aptauja starp 16-25 gadniekiem un tās rezultāti patiešām ir diezgan šokējoši, bet ne labā nozīmē. Izrādās, ka jaunatnei smadzenes ir tik tālu izskalotas, ka viņi patiešām tic šai propagandai un viņiem esot ļoti nopietnas bažas un pat stress par gaidāmajām klimata pārmaiņām – tādas atbildes devuši 60% no aptaujātiem, kamēr 45% atzinuši, ka sajūtas par klimatu ietekmē viņu ikdienas dzīves. Respektīvi, nevis pats klimats, bet saklausītā vaimanāšana par draudošām briesmām, tā būtu pareizāk teikt. ¾ atzīst, ka nākotnē viņiem draud briesmas un 56% uzskata, ka cilvēce ir nolemta iznīcībai.

Un pats traģiskākais, ka 4/10 uzskata, ka vispār nav jēgas veidot ģimenes un jāiztiek bez bērniem, jo kam tad tos, ja reiz tuvojas pasaules gals. Šāds pētījums tika veikts 10 valstīs un tur kopumā piedalījušies ap 10 tūkstošiem jauniešu, kur lielākai daļai no šīs propagandas ir radīts hronisks stress un kaut kādas bailes no dabā notiekošiem procesiem un medijos saklausītām ziņām – ja tas tā patiešām ir tad pasaulei vienlaicīgi bez kovid histērijas draud vēl viena pilnīga stulbuma epidēmija, kas acīmredzot jau ir iesēta jauniešu galvās. Un cilvēcei patiešām draud pilnīga katastrofa, bet nevis tāpēc, ka tās būtu reālas epidēmijas vai kaut kādas klimata pārmaiņas – tas viss ir pilnīgi mākslīga histērija, taču tās sekas un sasniegtie uzdevumi ir pavisam reāli – depopulācija strādā pilnā apmērā un kā redzam, tad lielākai daļai jauno cilvēku tas ir galvās, viņus pat nevajag sterilizēt ar injekciju – bet dubults neplīst un kāpēc gan nestrādāt abos virzienos. Viņi arī uzskata, ka valdības dara nepietiekoši, lai šo klimata krīzi risinātu. Tunbergas fanu pulks aug ar katru dienu – nav vairs jāiet skolā, jo pilnīgi pietiek karot ar klimatu.

Un kas tad tālāk? Saskaņā ar klasisko afēras shēmu – radīt problēmu un piedāvāt risinājumu – pasaulei talkā nāk miljardieri un globālistu institūcijas. Zem dažādiem skaistiem lozungiem un ekonomiski –juridiskām mahinācijām tiek dibinātas aizvien jaunas organizācijas un finanšu grupas, kā Intrinsic Exchange Group. Vai cilvēks parastais zina, kas tas ir un kādi ir tās uzdevumi? Diez vai, jo kā reiz izteicās kāds slavens banksters – ja cilvēki saprastu, kā strādā šī banku karteļu un afēristu radītā ekonomika, tad otrā dienā būtu revolūcija un mēs visi sēdētu cietumos. Loģiski, ka šo grupu atbalsta un finansē… Rokfelleru fonds.

Tāpēc arī to nemāca skolās un nerāda ziņās. Bet vienkāršotā valodā runājot, šī un citas līdzīgas finanšu institūcijas tiek veidotas tāpēc, lai glābtu planētu – nu labi, ironiju pie malas – to uzdevums ir sagrābt pēc iespējas vairāk zemes un ūdens platības ar visiem resursiem ar cēlu mērķi, lai uz tās izbeigtu saimniecisko darbību un padarītu par rezervātu, protams, procesā visu monetizējot un gūstot peļņu sev. Padarīt visus dabiskos procesus dabā par finanšu resursiem.

Tas viss slēpjas zem lozunga saglabāt mežu platības, kalnu masīvus un džungļus visā pasaulē – tikai tiem jāpāriet miljardieru un Wolstrītas vilku īpašumā un zem viņu kontroles. Iedomājieties to tā, ka, piemēram, pasaules okeāni vai tuksnešu, lietus mežu un visu citu planētas reljefu platības vienkārši pieder banksteriem – viņi ir oficiāli visas planētas īpašnieki, kamēr atlikušie cilvēki var dzīvot kaut kādās īrētās kapsulās, lai neaizņem pārāk daudz vietas un netraucē klimatam – attiecīgie lokdauni un drastisks patēriņa samazinājums ir tā paša plāna daļa. Sākas tas viss mazāk attīstītajās valstīs, kur globālisti privatizē milzīgas zemes platības un saldūdens krājumus, bet tikmēr Bils kļuvis par lielāko fermeri ASV.

Līdz ar to viņi grib pievākt visas patreizējās industrijas, pārtikas ražošanu, piegādes sistēmas, veselas ekosistēmas būtu privāts īpašums un finansiāli vērtēts, to visu varētu tirgot akcijās fondu biržās. Tas viss tad arī ir klimata histērijas patiesais nolūks – prihvatizēt visu Zemi ar tās ekosistēmām un padarīt to par iztirgojamu resursu, kas tad arī nozīmē to, ka cilvēkiem nepiederēs pilnīgi nekas, bet viņi būs laimīgi – droši vien zem ikdienas būsteriem un Meta pasaules murgos.

Lai tas tā nenotiek, ir jāsaprot tas, ka pakļaušanās šodienas režīma teroram un iesaistoties visās viņu ‘zaļajās programmās’ tiešā veidā novedīs pie šī plāna realizācijas – cīņa pret šo afēru ir tikpat nozīmīga, kā palikt veselam un nešpricētam, jo citādi mums var nebūt ne savas zemes, ne valsts, ne māju kā tādu un šie visi plāni ir ļoti rūpīgi izstrādāti un tiem izdala triljonus, kamēr cilvēkiem pat izslēgts elementārs izdzīvošanas instinkts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s