Japānas VM – injekcija tikai brīvprātīga.

Kur pasaulē šobrīd ir kādas daudz maz labas ziņas visas šīs potēšanas histērijas ietvaros? Ja neskaita aizvien pieaugošos protestus, Eiropā pagaidām nekā īsti iepriecinoša nav, toties neliela saprāta uzvara ir Japānā – Veselības ministrijas mājas lapā.

Tikmēr ”brīvajā un demokrātiskajā” Evropā klasiskais nacistu tandēms Austrija/Vācija grasās ieviest absolūtu teroru un špricēt ar varu, tāpat to grasās darīt Grieķija ar saviem senioriem. Tas ir viens iespējamais scenārijs, bet ir arī cits, ka injekciju neprāts pamazām atslābst.

Tā tas notiek ASV, kur ir gan tiesu spriedumi, gan senāta balsojums par Baidena šprices plāna apturēšanu. Bet tas tur notiek par spīti valdībai, kas to grib izdarīt, taču pasaules otrā malā ir tāda valsts kā Japāna, kur pati valdība un konkrēti veselības ministrija šobrīd izdarījusi to, par ko mēs šeit vēl tikai cīnāmies. Pirmkārt, viņi apzīmējuši attiecīgās potes ar miokardīta un citiem riskiem, bet otrkārt viņu veselības ministrijas mājas lapā var lasīt šādu tekstu:

Lai arī mēs iedrošinām visus pilsoņus saņemt vakcīnu, tā nav ne obligāta, ne piespiedu. Tā pieejama tikai ar personas piekrišanu pēc informācijas saņemšanas. Lūdzu vakcinējieties sava lēmuma vadīti, saprotot gan potes efektivitāti infekcijas slimības novēršanā, gan arī blakus efektu riskus. Bez piekrišanas injekcija netiks veikta. Neuzspiediet to darba vietās un cilvēkiem jums apkārt un nediskriminējiet tos, kas nav vakcinēti.

Vēl tur atrodams links uz Cilvēktiesību padomiem, kur aprakstītas instrukcijas, kā rīkoties cilvēku sūdzību gadījumos par diskrimināciju, ja tā tomēr notiek.

Tieši tik vienkārši, vai ne? Ja tāds ieraksts būtu mūsu SPKC vai Veselības ministrijas mājas lapās un tāds būtu likumiskais regulējums, kādu arī solīja režīms, tad tā būtu vismaz kaut kāda normalitāte kopējā masu histērijā. Diemžēl tie bija meli un vietējais režīms rīkojas pavisam citādi – Rietumu pasaulē atšķirībā no Japānas ir pavisam cita pieeja – nogrūzt atbildību birokrātijas džungļos, kur nav iespējams ne saņemt skaidras atbildes, ne atrast to, kas būtu atbildīgs par jebkuru jautājumu, jo visur seko tikai atrakstīšanās un sūtīšana uz citu ‘atbildīgāku’ iestādi. Te līdzīgi kā ASV attiecīgās veselības iestādes ‘rekomendē’ uzpurņus, distanci un eksperimentālas injekcijas, bet to praktisko uztiepšanu jānodrošina citām iestādēm, būtu tās valsts vai privātais sektors, kam tālāk jāizdod īpaši rīkojumi, ka to darbiniekiem jāšpricējas vai jāzaudē darbs. Vai tad apsargs veikalā ir tiesīgs skatīties jūsu personiskos datus un sensitīvu medicīnisku informāciju un kāds vispār policijai sakars ar epidemioloģijas jautājumiem?

Un tad sākas apburtais loks-  ja tiesā mēģina apstrīdēt šo rīkojumu, tad iestāde norāda uz ‘rekomendāciju’ vai uz MK noteikumiem, kā tas ir pie mums, jo viņi ‘tikai pilda pavēles’ neskatoties uz to, ka tās ir pretrunā ar Satversmi, bet rekomendētājs atkal var atrunāties ar to, ka viņš tikai iesaka un  neizdod likumus. Tad kurš ir īstais atbildīgais?  Vai tas ir ārsts, kas izdara injekciju, vai tas ir Saeimas deputāts, kas balsoja par piespiedu poti, vai tas ir kāds no MK? Nu kurš tad ir tas, ko jūs personiski varat iesūdzēt tiesā, ja kaut kas notiek ar veselību pēc injekcijas?

Tāds nav arī injekciju ražotājs, kas vispār atbrīvots no jebkādas atbildības par notiekošo pēc to saņemšanas. Viss šis birokrātijas karuselis noved pie tā, ka nav iespējams konstatēt ne īsto atbildīgo, ne lēmuma pieņēmēju – kaut arī tā visa rezultāts ir piespiedu lemt spējas par savu ķermeni atņemšana, kas faktiski ir līdzvērtīga nepieskaitāmā statusam. Tātad neviens ne par ko neatbild, izņemot jūs pašus, jo esat piekrituši eksperimentam. Tāda ir Rietumu ‘demonokrātija’ un tā nekādā veidā neaizstāv cilvēka intereses, tikai sistēmu pret mums.’

Brīdī, kad injekcija ir brīvprātīga un nav diskriminācijas, nav arī šādas problēmas – tad atbildīgais patiešām ir tikai pats cilvēks, kas izdarījis tādu lēmumu, domājot, ka tas viņu no kaut kā pasargās – ne mediķi, ne politiķi un neviena iestāde tad par to arī neatbild un tā tam arī būtu jābūt normālā iekārtā, tikai bez diskriminācijas par to, ka cilvēks izdara citu lēmumu, nevis režīma gribēto.

Šobrīd izrādās, ka tieši Japāna no tā saucamām attīstītām valstīm kaut kādā veidā ietur šo mērenību un medicīnas ētiku – cerams, ka šim piemēram beidzot sāks sekot arī citi.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s