Farmas genocīds.

Ir ļoti svarīgi saprast lietas tādas, kādas tās ir, lai spētu organizēt pretestību kaut kam, ir vispirms jāsaprot, kas tas vispār ir. Kā īsti nosaukt to, kas notiek šobrīd pasaulē – vislabāk to raksturo jēdziens ‘genocīds’ Bet tas ir īpašs un prasa dziļāku izpratni.

Kad tas tiek lietots, daudziem nav pat saprotams, kādā sakarā, tāpēc ir jāveic dziļāka analīze un jāpaskaidro tiem, kas vēl lidinās mākoņos un gaida kaut ko, kas nekad vairs nevar atgriezties.

Un analizējot šo procesu nākas secināt, ka šeit ir gan daudz analoģiju ar iepriekšējiem vēstures notikumiem par šo pašu tēmu, gan arī daudzos veidos šis ir kaut kas unikāls cilvēces vēsturē. Protams, visaktīvākais un tiešākais genocīda instruments ir tās pašas injekcijas.

Visi zina, ka tās nestrādā, tās rada veselības problēmas un pēc tām mirst aizvien vairāk cilvēku pat mums visapkārt – bet katra šo injekciju radītā problēma tiek risināta ar vēl vairāk injekcijām. Tai pat laikā intensīvi tiek bloķēti efektīvi medikamenti un darīts viss, lai cilvēkiem sagrautu imunitāti, aizliedzot visas iespējamās aktivitātes tiem, kas saprot, ka šis ir genocīds un ko nodara šī substance. Visu procesu kontrolē Farma, kas vada arī politiskos lēmumus un pamazām tiek būvēta globāla koncentrācijas nometne. Tad ko mēs varam saprast, pavērojot šo procesu?

Šis ir pirmais cilvēces vēsturē pašu cilvēku pieļauts genocīds. Tā nekad vēl nav bijis, ka tik daudz cilvēku labprātīgi piedalās šādā eksperimentā un piekrīt pašiznīcināties. Ir bijuši atsevišķi kulti, kuru pārstāvji izdara kolektīvās pašnāvības, bet tie mērāmi dažos simtos cilvēku.

Tas ir pirmais globāla apmēra genocīds, kas nav saistīts ar kādu konkrētu valsti – agrākie vienmēr bija koncentēti kādā noteiktā teritorijā un vērsti pret kādu konkrētu grupu šajā teritorijā, vai pēc rases, vai politisko uzskatu dēļ. Bet šis ir unikāls ar to, ka notiek vienlaicīgi visā pasaulē un te nevar izdalīt kādu tautību vai politisku pārliecību – te piedalās visu valstu un visu slāņu pārstāvji.

Tas ir arī pirmais totalitārisma piemērs, kur nav nacionālisma. Jo šie abi vienmēr ir gājuši kopā – bet tagad totalitārisms arī ir globāls – tas pats Fauči finansēja Ķīnas laboratorijas, bet uz papīra ASV un Ķīna ir ģeopolitiskie pretinieki. Bet varbūt arī nav un tas viss ir domāts tikai skatam, jo saimnieki visur vieni. Tie atrodas katrā valstī, tās elitē un virsnacionālās struktūrās, tāpēc arī ir grūti definēt, kas īsti ir pretinieks, kā piefiksēt totalitārisma veidotājus un kur atrast sabiedrotos, jo te nav saistības ar kādu konkrētu valsti vai sabiedrību – tas ir visuresošs.

Šoreiz genocīds ir privatizēts – to vada nevis valsts, kā klasiskajā fašistu modelī, kas saplūst ar korporācijām – šeit valsts ir tikai marionete un korporatīvais sektors ir tas, kas diktē noteikumus caur valsts pārvaldi.

Tas ir arī monetizēts – Farma vispirms grib izspiest katru centu no mums un mūsu ģimenēm, pirms tā no mums atbrīvojas. Nacisti savulaik izmantoja ieslodzīto darba spēku rūpniecībā. Bet Farmas mērķis šajā genocīdā ir izpumpēt līdzekļus no katra cilvēka, pieslēdzot viņu pie sava naudas sūkņa un to var darīt arī tad, ja cilvēks paliek savās mājās – galvenais, lai viņš tiek regulāri špricēts un tad strādā uz zālēm.

Genocīds ir decentralizēts. Lokdauni pārvērš katra mājas par getto – nav tādi pat jābūvē, kaut arī to dara – ‘karantīnas nometnes’ jau strādā Austrālijā un drīz būs arī citur. Tomēr tās ir redzamas un pievērš uzmanību, nevar jau tur sasēdināt visu sabiedrību. Lokdauns to visu atrisina un katrs var sēdēt getto pats savā personiskā īpašumā. Un arī uz īpašajām nomentēm šoreiz nevedīs vagonos –cilvēki tur brauks paši. Vai nav lieliski?

Genocīds ir stipri lēnāks laikā. Tas arī ir pats viltīgākais – fašisti ir mācījušies no iepriekšējās reizes un nekaros atklāti vai divās frontēs. Ja Farma spēj palielināt vispārējo mirstību par 5-15% katru gadu, tad viņi to var turpināt gadiem un savu mērķi noreducēt cilvēku skaitu uz vajadzīgo ciparu sasniegt pēc gadiem 10-15.

Un visbeidzot – genocīds ir kluss. Te nav militārās parādes, militāru eksekūciju, vismaz pagaidām, nav redzama kara, ja neskaita, protams, protestus un vardarbību ielās, kas daudz kur notiek – bet tā lielā daļā pasaules dzīve it kā rit savu gaitu un varbūt pat brīžiem izskatās normāli, starp vairākiem viļņiem un kārtējiem mutantiem, bet patiesībā notiek intensīva mirstības paātrināšanās un to var redzēt jau tagad, jo ritenis ir sācis griezties.

Ja mēs nesaprotam šo plānu, neredzam tā izpausmes, tad ir sarežģīti kaut ko iesākt un process notiek tā, kā to grib organizētāji. Tikai saprotot visu šo velnišķo plānu un attiecīgi izturoties pret tā realizētājiem, mēs varam tam pretoties.

2 komentāri

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Jā.. tā kā viņi virzās salīdzinoši lēni, bet pārliecinoši un noteikti, tad vairums neko nenojauš un labprātīgi dara to, ko sagaida… Ģeniāls plāns, kurš strādā 😦

  Žēl, ka tajā piedalās pat tādas valstis kā Krievija. Jau ir tur daudz kur QR kodi veikalos u.c. murgi.

  Principā, ja ir daudz (ļoti daudz) naudas visu šo murgu var ignorēt – kaut vai pārcelties uz Ziemeļkoreju vai citu līdzīgu valsti. Bet tik daudz naudas parastiem cilvēkiem nav.

  Patīk

 • Manupràt, ßis viltìgais bioloģiskaid karß, kura galvenais ierocis ir gènu terapija, var norisinàties tàpèc, ka cilvèkiem visà pasaulè nav stingra garìgà pamata. Ar biomasu var viegli manipulèt. Ĺaudis iebaida, iekàrdina, apmàna, uzpèrk, pakĺauj…Un afèra palielina apgriezienus. Vienìgi cilvèkiem atgrieźoties pie savàm saknèm, iespèjams pozitìvs pavèrsiens

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s