Rūgtā injekciju patiesība Pfizer datos.

Vai atceraties, ka nesen medijos pavīdēja ziņas par to, ka Pfizer negrib atklāt savus dokumentus par blaknēm, kurus pieprasīja ASV Medicīnas Caurspīdīguma grupa un procesā tika iesūdzēta FDA aģentūra, kas centās tos noslēpt, prasot 55 gadus, lai izpildītu šo prasību?

Tas bija novembra vidus, kad par to rakstīja mediji. Viss tur sākās 4 dienas pēc tam, kad 23.augustā Pfizer injekcija tika apstiprināta vecuma grupā virs 16 gadiem – tad šī aktīvistu grupa saskaņā ar Brīvās Informācijas Aktu (FOI) iesniedza pieprasījumu uzrādīt visus Pfizer datus, kas saistās ar šo bioloģisko produktu. Tad sekoja centieni noslepenot šo informāciju līdz 2076.gadam, bet tagad šie dokumenti, kam bija jābūt slepeniem, tomēr ir izlikti – tikai par to neraksta neviens medijs – bet jūs varat tos apskatīt un secināt, ko par tiem domājat.

Tātad ko tur var ieraudzīt – ziņojums viņiem saucas “Pēcmārketinga pieredze” un tas ir pirmo trīs mēnešu laikā pēc produkta izlaišanas saņemtie un analizētie veselības traucējumi – tātad pirmo 90 dienu laikā tur ir redzamas 1223 nāves un 42.000 ziņojumi, kas apraksta gandrīz 159tūkstošus dažādas blaknes. Tie nākuši no dažādām valstīm, gan ASV, gan Eiropas. Visvairāk pēc vispārējām problēmām specifiski ziņots par dažādiem nervu sistēmas traucējumiem, kas sastāda 25.957 gadījumus. Joprojām paliek aizklāts dozu daudzums, cik viņi ir izplatījuši pasaulē un vēl šis tas, bet arī šie cipari ir diezgan šokējoši – ar tiem pilnīgi būtu jāpietiek, lai momentā apturētu šo programmu.

Bet tie ir tikai pirmie trīs mēneši un mums pat nojausmas nav, kas ir tagad – iespējams, ka drīz atklātībā parādīsies visi tādi dokumenti par gadu, kopš tas notiek un tad atklāsies visi katastrofas apmēri, bet tas vēl ir tikai Pfizer un tikai fiksētie ziņojumi. Krīt acīs arī tas, ka sievietes cietušas trīs reizes vairāk, kā vīrieši. Tas patiesi izskatās pēc genderisma un ļoti dīvaini, bet tieši sieviešu vidū ir visvairāk neiroloģisko traucējumu un arī reproduktīvās sistēmas traucējumu, ieskaitot spontānos abortus. Šie centieni slēpt to visu uz 55 gadiem acīmredzami liecina par to, ka šis ir specifiski uz vienu dzimumu vērsts ierocis.

Vēl var atrast, ka FDA zināja to, ka šī injekcija var padarīt slimību vēl smagāku, jo Pfizer to tur atzīst un teikts arī tas, ka nav nekādas informācijas par efektivitāti, nav datu par grūtniecēm un bērniem zem 12 gadiem. Neskatoties uz to, tās tika apstiprinātas un joprojām reklamētas kā drošas un efektīvas. Tikai jāprasa – pret ko un kam? Te ir skaidri pateikts, ka tās nogalina un lielos apmēros. Un tas arī vēl nav viss – dokumenta beigās ir blakus efektu saraksts uz 8(!) lpp. Tur varētu būt ap tūkstoti dažādām medicīniskām diagnozēm, bet varat pārskaitīt –iedomājieties, ja jums ārsts parādītu šo dokumentu vai vismaz šo blakņu sarakstu, kāda būtu jūsu informētā izvēle? Tieši tāpēc jau jums tādas nav, režīms teica un viss.

Bet šie dokumenti apliecina vēlreiz to, kas tika teikts jau sen – cilvēku ķermeņi Farmai ir tikai peļņas avots un sadistisku eksperimentu poligons – bet mēs esam ‘antivakseri’, jo atrodam un publicējam šīs lietas, cerībā pamodināt vēl kādu.

2 komentāri

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Šodienas hits bija raksts, ka trīs devas jau nu aizsargās pret jauno omikronu. Nu un vēl cits raksts, ka vislabākā aizsardzība esot miksējot dažādu ražotāju vakc.
  Labi atceros, ka pirms krietna laika bija raksts, ka miksēt nedrīkst nekādā gadījumā, ja esi sācis 1, tad to arī izmanto turpmāk. Tagad visu pagriež ar kājām gaisā.

  Joprojām jautājumu aitām nav? 😦

  Vīzija jau skaidra – ierobežojumus nav plānots atcelt nekad, vienmēr kaut ko var izdomāt, kāpēc jāpagarina. Ir ārkārtas stāv vai nav – kliķei vienalga.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s