PCR – visu makaronu pamats.

Tagad, kad arī pie mums ieradies jaunais makarona paveids, atkal jāatgriežas pie afēras pašiem pamatiem – nekad nav ticis atbildēts jautājums par to, kā var noteikt variantu un kur ir oriģinālā vīrusa fizisks paraugs šūnu kultūrā.

Izmeklēt slimības cēloni ir tas pats, kas izmeklēt noziegumu. Tikai atrast DNS paraugu nozieguma vietā automātiski nenozīmē, ka tā īpašnieks ir veicis šo noziegumu – loģiski? Tam ir vajadzīgi vēl citi pierādījumi – un tieši tāpat visu aizmirstā patiesība attiecas arī uz slimošanu – atrasts vīrusa DNS nenozīmē, ka tas ir slimības izraisītājs vai ka cilvēks vispār ir slims, ja viņam pat nav simptomu.

Vai zināt, kas ir Epšteina – Barra vīruss? Tas var izraisīt artrītu, multiplo sklerozi un vēzi – kādā 2003.gada Japānas pētījumā atklāts, ka mirstība no tā 12 gadu laikā sastāda 43% Bet vai zināt arī to, ka šis vīruss ir viens no biežāk sastopamiem cilvēkos un ka to var atrast teju 95% populācijas viņu dzīves laikā? Tā saka oficiālā medicīna. Un tagad iedomājieties, kā tas izskatītos, ja visi mediji sāktu reklamēt šo vīrusu un pieprasītu tā diagnostiku un ārstēšanu, ņemot par pamatu šī vīrusa klātbūtni organismā, nosaucot katru tādu gadījumu par ‘pozitīvu’ un ieslogot visus karantīnās, gan tos, kam tas ir atrasts, gan tos, kam nav, atņemot tiem cilvēktiesības – par to uzreiz pienāktos kriminālatbildība. Bet tieši tā notiek tagad ar tā saucamo kovid, bet cilvēki nespēj savilkt paralēles un saprast, kāpēc šī ir grandiozākā krāpšana cilvēces vēsturē.

Pirms tika izgudrota PCR metode, zelta standarts vīrusu identifikācijā bija to audzēšana šūnu kultūrā un bojāto šūnu skaitīšana ar mikroskopu. Trūkums tam ir tas, ka nepieciešami augsti kvalificēti darbinieki un tas prasa nedēļas. Bet pluss ir tas, ka tādā veidā tiek atlasīts tikai dzīvs vīruss, kas spēj vairoties un bojāt šūnas – viss cits ģenētiskais materiāls tiek atmests.

PCR izgudrošana 1983.gadā izmainīja daudz – tagad tā vietā, lai gaidītu vīrusa dabisko augšanu, var zibenīgi pavairot DNS daļiņas ciklu veidā un tas prasa tikai stundu. Molekulārajā bioloģijā tā bija revolūcija, taču labākais piemērojums tam ir tieši kriminālistikā. Bet tieši tāpat, kā tas spēj atrast adatu siena kaudzē, tas spēj arī uzpūst no mušas ziloni. Tieši tāpēc arī pats metodes izgudrotājs Kary Mullis, kurš saņēma par to Nobela prēmiju, bija pret pielietošanu slimību diagnostikā. Tas ir process, kas ļauj izveidot ļoti daudz ko no neliela kaut kā – bet tas ļauj arī runāt par to kā par kaut ko ārkārtīgi svarīgu.

Tieši tā tas tika izdarīts ar tā saucamo kovidu. Bet cik svarīgs ir šis pozitīvais PCR tests? Vēl 16.gs Paracelzs rakstīja, ka viss var būt inde, bet to nosaka doza. “Dosis sola facit venenum“ princips attiecas uz visu un tieši doza ir svarīga, nevis pats materiāls  – arī ūdens lielos daudzumos ir kaitīgs un vispār jebkas, bet čūsku inde mikroslopiskā dozā neko neizdara – tas pats ir ar mikroorganismiem – kaitējumu tie nodara tad, ja spēj vairoties un tādā veidā doza palielinās. Un arī tādā gadījumā katra indivīda spēja izturēt attiecīgu dozu ir ļoti personiska – vienam bites dzēliens izraisa smagu alerģiju, cits neko nejūt pie desmitiem dzēlienu.

ASV vien bites tādā veidā nogalina 60 cilvēkus gadā, bet pārtikas alerģijas izraisa ap 30.000 hospitalizācijas un 150 nāves – ja tagad veselības politiku balstītu tikai uz toksīnu, ne dozu, tad ir jānogalina visas bites un jāaizliedz cilvēkiem ēst vispār. Tā visa ir loģika un salīdzinājumi, kas jāsaprot, kā darbojas PCR metodes ļaunprātīga izmantošana histērijas kurināšanā. Un tas tā ir tāpēc, ka pasaulē nav vienota standarta šīs metodes izmantošanā un rezultāti var atšķirties dramatiski – tas viss ir atrodams zinātniskajā literatūrā, bet režīmi un mediji to pilnībā ignorē.

Tas viss ir atrodams gan 2008.gada novērtējumos, gan vēl pagājušā gada oktobra Infekciju žurnāla rakstā – nekas nav mainījies – ir neskaitāmi testu veidi, metodes un protokoli, tāpēc rezultāti var atšķirties pat miljonkārt. Pat CDC lapā ir skaidri rakstīts, ka atšķirību dēļ šo testu rezultāti nav salīdzināmi. Tāpat kā DNS klātbūtne nenozīmē, kas tas izraisa saslimšanu.

Mēs nekad nevaram izbeigt šo viltus pandēmiju, kamēr netiks izsists pats pamats – kā vēl var noteikt to, ka cilvēkam ir šāda jauna saslimšana, kuras simptomi ir tieši tādi paši, kā jau esošām slimībām, gripai, pneimonijai un tagad arī injekciju blaknēm un kur ir bijusi kaut viena kontroles pārbaude, salīdzinot šo testa rezultātu dabūjuša cilvēka paraugu ar īstu, šūnu kultūrā izaudzētu brīnumvīrusu, lai pārliecinātos, ka tas tiešām ir tas pats, vairoties un inficēt spējīgs vīruss? Un kur nu vēl apgalvot, ka tas tagad ir kārtējais jaunais mutants?

Nu labi, kam to vispār jautāt – tagad šādus jautājumus risina policija, prokuratūra un drošības dienesti un viņiem nav vīrusa parauga, bet tikai steki un rokudzelži tiem, kas apšauba zinātnisko datu trūkumu afēras pamatos.

4 komentāri

 • Sveiki-man bija epšteina barra vīruss 2017 gada pavasarī-pēc 2antibiotiku kursiem-temperatūra uzleca līdz 39.5grādi.tā kā temperatūra turējās 4 dienas-man apnika -es aizbraucu uz aptieku -nopirku remantadīnu-no remantadīna temperatūra nokrita līdz 37 grādi.kad iztaisīju asins analīzes -atklājās epšteina barra vīruss.paldies resnajai ģimenes ārstei-par neārstēšanu-ja būtu viņu klausījis-tagad te nerakstītu…

  Patīk

 • Piekrītu .
  Ar testiem arī viss sākas . Pat ja pieturamies pie zinātnes ,tad “Lancet” jau pērn rakstīja ,ka jebkuru pozitīvu testa rezultātu var pārbaudīt jau citos izmeklējumos , vai cilvēks ir infekciozs – lipīgs ,bet politiķiem un režīmam tie nav izdevīgi .
  Kā kāds vācu zinātnieks teica – beigs testēt ,beigsies kovids.

  Patīk

 • viedi vārdi,,,,,,,,,,,!

  Patīk

 • Smacekļu triumfsms, Pret lielāko vīrusu.
  Testi kas testē, Liecinieki kas apgalvo.

  Lielais vīrus kas tu essi? “How dare You!”
  Pasaule deg! Ledus nekust

  Lielais vīrus kas tu esi? Es tas esmu!
  septiņi miliardi, nu tā vismaz saka.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s