Plāndēmija retrospektīvā un nākotnē.

No pašas afēras sākuma saprāta vadīti ļaudis un alternatīvie mediji brīdināja pasauli par to, ka lokdauni un visi ieviestie aizliegumi nekad nebeigsies, tie ir paredzēti kā turpmākās dzīves sastāvdaļa. Ko globālisti rakstīja pagājušā gada martā un kas būs tālāk?

Savus brīdinājumus jau mēs neizdomājām no zila gaisa, vienkārši vajadzēja vērīgi sekot līdzi notiekošajam un palasīt to, ko raksta paši globālisti. Daudz runājam par Davosas forumu un Švābu, bet ir taču arī citi – viens no tādiem ir Gideons Lichfield no Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta un turpat šī institūta lapā jau 2020.gada 17.martā tika publicēts raksts ar precīzu nosaukumu – “Mēs neatgriezīsimies normālajā

Šajā rakstā faktiski tiek pateikts viss, ko vajadzēja saprast un attiecīgi reaģēt jau toreiz, nepieļaujot neko no tā – taču pasauli pārņēma histērija un panika. Bet palasiet vismaz tagad, kas tur teikts, jo mēs jau arī šobrīd esam turpat, kur toreiz, jo viss taču iet pa apli. Varbūt vēl kāds sapratīs, kam bija taisnība.

“Lai apturētu vīrusu, mums būs radikāli jāizmaina viss, ko mēs darām, kā strādājam, trenējamies, socializējamies, iepērkamies, rūpējamies par veselību, apmācām bērnus, rūpējamies par ģimenes locekļiem. Mēs visi gribētu atgriezties pie normālā ātrāk, bet mēs nesaprotam – taču atklāsme drīz iestāsies – ka lietas neatgriezīsies atpkaļ pēc dažām nedēļām vai mēnešiem – daudzas no tām vairs nekad. Ja vien kādam pasaulē ir vīruss, bez stingras kontroles uzliesmojumi turpināsies. Imperiālās Koledžas pētnieki piedāvā skaidru modeli – ieviest vēl ekstrēmākus sociālās distances mērus katru reizi, kad pieaug saslimstība un intensīvās terapijas gultas sāk piepildīties un mazliet tos atlaist, kad pīķis krītas…

Nākotnē es paredzu, ka mēs atjaunosim iespējas socializēties drošā vidē, izstrādājot sarežģītākus veidus, kā identificēt riskantos cilvēkus un likumiski viņus diskriminēt. Iedomājieties pasauli, kur pirms tikšanas lidmašīnā jums vajag pierakstīties servisā, kas izseko jūsu pārvietošanos caur aplikāciju. Aviokompānija neredzētu, kur tieši jūs esat, bet tā saņemtu trauksmes signālu tikko esat bijis tuvumā kādam inficētam. Tādi paši nosacījumi būs iekļūšanai pasākumos un sabiedriskajā transportā, valdības ēkās un citur. Visur būs temperatūras skaneri un jūsu darba vieta pieprasīs nēsāt ierīci, kas mēra temperatūru un citus organisma procesus. Ja naktsklubi tagad prasa vecuma apliecinājumu, tad tie prasīs digitālu ID un atzīmi par to, ka esat vakcinēts vai pārslimojis kārtējo pēdējo vīrusa variantu”

Tas viss rakstīts jau pagājušā gada marta vidū, bet nez kāpēc to visu sauca par ‘sazvērestībām’, cenzēja un izsmēja. Nu labi, tad mēģinam vest pie prāta šos cilvēciņus vēlreiz, jo divu gadu laikā viss ir noticis tieši tā un nekas no režīmu viņiem solītā nav piepildījies. Visur tur, kur sabiedrības nav spējīgas pretoties, režīmi grābj varu riekšavām un ievieš aizvien vairāk totalitārisma.

Varētu atkal minēt neskaitāmos zinātnes datus un pierādījumus, kas skaidri parāda šīs histērijas tukšumu un to, ka visvairāk špricētās valstīs ir lielākie uzliesmojumi – bet tas nav par to. Nesenās it kā demokrātiskās zemēs kā Austrālija un Jaunzēlande jau ir koncentrācijas nometnes un mediji ziņo par izbēgušiem no tām, kas noķerti – bet veselas pilsētas iemet lokdaunā tikai dēļ viena pozitīva testa. Austrijā pēc 65% nošpricēšanas atkal sākās uzliesmojums, tajā vainoja nevakcinētos, izsludinot lokdaunu tikai viņiem, pēc kā uzliesmojums tikai pastiprinājās un tad lokdaunā iemeta visus – tieši tāpēc, lai noslēptu šī apvainojuma bezjēdzīgumu. Tālāk obligātās potes plāni un nekad nesasniedzama ‘pilnīga vakcinēšana’

Ja tās strādātu, tāda obligāta piespiedu šantāža nebūtu iespējama – ja tās nestrādā, tad tās nevar būt obligātas – šī vienkāršā loģika kaut kā nepielec vēl tik daudziem. Kā arī tas, ka loģika un zinātne te nespēlē nekādu lomu – tas viss ir par to, cik cilvēku ir gatavi pakļauties.

Viss vēl nav tik slikti – afēra nav izdevusies visur tā, kā viņiem gribētos – masveida protesti notiek arī Austrijā un Vācijā, jo tur patlaban izšķiras visas Eiropas liktenis, arī ASV faktiski visi sarkanie štati ir pilnībā pret Baidena plāniem un tur tiesas ir bloķējušas nacionālo nospricēšanas plānu, priekšā ir lieli tiesu darbi un pārbaude Konstitūcijai, vai tā vispār tur vēl darbojas. Ja tur uzvar cilvēktiesības, tad dod cerību arī pārējai pasaulei.

Bet afēristi turpina darīt visu to pašu – plāndēmijas skaistums viņu izpratnē ir iespēja nemitīgi medijos štancēt jaunus variantus un turpināt histēriju – tāpat nekur vairs nav atkāpšanās visiem tiem, kas piedalās šajā noziegumā – režīmiem, medijiem, mediķiem un visiem citiem, pat ja viņi paši skaidri saprot, ka tas ir noziegums – viņi ies līdz galam un aizstāvēs plāndēmiju, uzbrūkot cilvēkiem.

Jo tikko apstājas histērija, apstājas viss – cilvēki redz, ka realitātē nav nekādas pandēmijas, tikai uzpurņi un citas izdarības viņiem par to nemitīgi atgādina – tad var sekot vēl lielāka atmošanās un viņi var atklāt, ka visu šo laiku ir bijuši iesaistīti psiholoģiska terora operācijā, tāpēc omikrons sēdēs medijos vēl mēnešiem un tad sekos vēl un vēl nākamie mutanti un teātris turpināsies, bet iznākumi ir tikai divi – vai nu režīmi iemet cietumā cilvēci, vai cilvēce iemet cietumā režīmus.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s