Žurkas pamet kuģi?

Ko lielie banksteri un korporatīvie finansisti zina tādu, ko ziņās nerāda mums – par ko liecina steidzamā atbrīvošanās no akcijām to vērtības augstākajā punktā?

Šiem dzīvniekiem piemīt daudzas interesantas īpatnības un tie ir vieni no dzīvelīgākajiem radījumiem šai pasaulē, kas spēj pārdzīvot pat atomkaru – vēl izturīgāki varētu būt tikai prusaki. Un ir šī leģenda par to, ka tās laicīgi jūt sūci kuģim un ja tas taisās grimt, tad tās to pamet jau iepriekš.

Par ko ir šis stāsts cilvēku pasaulē – arī šeit reizēm vērojams līdzīgs process, kad augsti stāvoši korporatīvo sistēmu vadītāji bieži pamanās laicīgi kaut kur ieguldīt savus kapitālus, pirms sākas straujš vērtības kāpums vai tieši otrādi, pirms lielām krīzēm izņemt savus kapitālus, lai neciestu zaudējumus. Interesants process bija vērojams 2019.gadā, kad simtiem lielo kompāniju vadītāji sāka masveidā atkāpties no amatiem – pirms sākās kovidšovs, kaut kādu iemeslu pēc viņus nomainīja ar citiem. Ja uzmanīgi pavēro, kas notiek šajā pasaulē pirms katras lielas krīzes, kurā vienmēr kādi izrādās lieli ieguvēji, tad ir diezgan labi redzams, kam tas ir izdevīgi – šodienas krīze miljardierus padara par triljonāriem, kamēr vienkāršie cilvēki grimst nabadzībā un bezcerībā, jo notiekošais process savā būtībā ir kapitāla pārsūknēšana no piramīdas apakšas, to sagraujot uz pašu augšu – uz to 1%, kas kontrolē visus pasaules resursus. Tas ir kovidšova galvenais nolūks no paša sākuma – lokdauns ir mazā un vidējā biznesa sagrāves instruments un nekas cits.

Bet tagad šajā žurku midzenī vērojams kārtējais process un viņi atkal kaut kam gatavojas. Proti, šogad lielo kompāniju vadītāji un ‘korporatīvie’ insaideri iztirgo savas akcijas ātrāk, kā jebkad. Ko viņi zina tādu, ko nezinām mēs? Pretēji patreizējai tendencei un mediju versijai par to, ka visas šīs akcijas turpinās pieaugt, viņi nez kāpēc cenšas no tām atbrīvoties – saskaņā ar CNBC ziņojumu, tad šogad ir izpārdotas akcija par 69 miljardiem dolāru un tas ir par 30% vairāk, kā pagājušā gadā – tas vispār ir visu laiku rekords.

Un to dara viņi visi, ieskaitot Microsoft bosus, Amazon dibinātāju un Tesla bosu – viņi šobrīd savas akcijas pārvērš naudā un šie rādītāji ir teju par 80% lielāki, kā vidējais dekādes cipars. Tas viss notiek uz globālas krīzes fona, kad pieaug inflācija, sabrūk pasaules apgādes ķēdes, ielu vardarbība ASV sasniedz nebijušu līmeni un pasaule burtiski grimst depresijā, nebeidzamos lokdaunos un jaunos mutantos. Bet ne miljardieri, kas mistiskā veidā kļūst tikai bagātāki.

Pēdējos divos gados valstu valdības ir sagrābušas aizņēmumos triljonus, ko nekad  nevar atdot – arī Federālā Rezerve un Centrālās bankas turpina pumpēt šos triljonus jaunas naudas finanšu sistēmā, bet tas nevar to atjaunot un saglābt normālā režīmā – atkal sākas krīze un tā saucamās “melnās piektdienas” izpārdošanu rezultāti ASV bija par 1/3 mazāki, kā 2019.gadā. Un tas nav tāpēc, ka pieaug tiešsaistes iepirkšanās, jo melnajai piektdienai sekoja arī ‘kiber pirmdiena’ un arī tur rādītāji ir mazāki, kā pirms gada, tiesa nedaudz, tikai par 1.4%, taču tas parāda to, ka no parastajiem veikaliem nav nekāda pieplūduma uz interneta tirgu. Tas vienkārši nozīmē to, ka cilvēki pārstāj pirkt lietas un šī patērēšanas pieauguma tendence ir apstājusies.

Savā ziņā jau tas arī bija viens no Reseta mērķiem – samazināt cilvēku dzīves līmeni un apturēt patēriņu. Ja iepumpētie triljoni rada tādu, gluži pretēju efektu, tad kur tie paliek un kas vispār notiek? To mēs varam sākt redzēt Turcijā, kas varbūt arī ir pirmais vēstnesis tam, kas tālāk notiks pasaulē – tur sākusies pamatīga inflācija un līdz ar to faktiski finanšu sistēmas krīze un sabrukums, kas var novest pie līdzīgas situācijas, kā tas bija Veimāras republikā, kad ar naudu varēja kurināt krāsni, jo tas bija lētāk, kā malka. Tas arī ir globālo banksteru plāns, jo šī kapitālistiskā sistēma pati par sevi ir viena milzīga krīze, kas kopš 2008.gada ir tikai briedusi un milzu burbulis ir gatavs sprāgt – situācija ar Ķīnas Evergrande, ko vēl tur virs ūdens ar simtiem miljonu pumpēšanu, ir tas pats, kas toreiz bija Lehmans Brothers, kas darbojās kā palaidējmehānisms.

Ekonomikas apturēšana, kontinentu izolācija caur jauno mutanta histēriju – visi kaut kam gatavojas. Un tas kaut kas varētu būt šī burbuļa sprādziens jeb finanšu sistēmas demontāža nākamgad, kas nozīmē hiperinflāciju un tukšus plauktus ne tikai ASV un Turcijā, bet visā Rietumu pasaulē. Ja tas ir tā, tad steidzamā akciju izpārdošana tagad, kad tās vēl ir pašā vērtības augstākajā punktā, ir visai loģiska un saprotama darbība un Volstrītas žurkas labi zina, ko dara.

Tikai parastie un ignorantie cilvēki turpina klausīt režīmu, paklausīgi špricēt kārtējo dozu un cerēt, ka kaut kad dzīve atgriezīsies ‘normālās’ sliedēs. Nē, šis ir pilnīgs apvērsums visās sfērās un nekas vairs nav tā, kā bija, bet process pa īstam sāks izpausties vēl tikai tuvākajā nākotnē- vēsturiski tam ir piemēri, Lielā Depresija, Veimāras krīze, PSRS sabrukums un ‘naudas reforma’ – kad no vienas sistēmas pāriet uz citu un starpā ir haoss – protams, globālistu kontrolēts haoss, ja vien cilvēki uzvedas tā, kā plānots, bet tas jau nav obligāti, nepārtraukti krist šajās lamatās un atdot savas brīvības un veselību šiem apvērsuma veicējiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s