Režīms plāno aizliegt tālmācību līdz 7. klasei.

Režīms atkal gatavo nopietnu uzbrukumu sabiedrībai un šoreiz tas skars pašus mazākos. Drīzumā tiks spriests par tālmācības apturēšanu, izmainot likumu.

Tas, saprotams, saistās ar vajadzību tagad nošpricēt arī vecuma grupu jau no 5 gadiem, kaut nav absolūti nekāda pamata to darīt, pat balstoties oficiālajā pašu režīmu piedāvātajā statistikā, kur šī nav pilnīgi nekāda riska grupa un statistiski viņiem ir daudz lielāka iespēja iedzīvoties sirds slimībās pēc injekcijas, kā tā saucamajā vīrusā. Taču nemeklējiet loģiku, bet ieslēdziet izdzīvošanas instinktus tajā, kas notiek un kas būs tālāk.

Un tālāk būs tas, ko režīms grib darīt, lai piespiestu viņus nošpricēt – ja pieaugušiem atņem iztikas līdzekļus un izslēdz no sabiedrības, tad nevajag domāt, ka viņi liks mierā arī bērnus. Un šeit taktika ir sekojoša – nākamnedēļ paredzēta kārtējā valdības sēde, kur plānots veikt izmaiņas izglītības likumā, konkrēti pēc Izglītības ministres Muižnieces priekšlikuma izteikt 8.pantu šādā redakcijā.

 “Pirmsskolas izglītības programmas un vispārējās pamatizglītības programmas no 1. līdz 6. klasei īsteno klātienes formā. Vispārējās pamatizglītības programmas no 7. līdz 9. klasei un vispārējās vidējās izglītības programmas īsteno neklātienes un tālmācības formā, ievērojot Ministru kabineta noteiktos vispārējās izglītības programmas īstenošanas kritērijus un kārtību.”

Te var redzēt, kā izskatās likums tagad un kāds ir šis priekšlikums.

Tātad režīms plāno vispār aizliegt tālmācību līdz 7 klasei, jo šobrīd likums tādu pieļauj – bērni var mācīties attālināti jebkurā klasē, bet Izglītības ministrija plāno to atļaut tikai sākot ar septīto. Nav taču grūti iedomāties, kāpēc tas tiek darīts? Tālmācība šobrīd ir tas veids, kā var izvairīties no uzpurņu terora, bezjēdzīgas testēšanas un neadekvātiem, sašpricētiem skolotājiem – tāpēc daudzi izvēlās šo iespēju un tiek mēģināts veidot arī jaunas skolas, kuras režīms negrib pieļaut un licensēt, saucot par ‘antivakseru’ projektiem. Bet ir arī citas, jau sen strādājošas skolas, kas piedāvā šādas, attālinātas mācību programmas no 1-12.klasei, kā piemēram, Rīgas Komercskola.

Taču režīms ar to nav mierā un no šejienes var izdarīt loģisku secinājumu – nākamais viņu solis ir tieši šīs vecuma grupas  jeb 5-11 gadnieku nošpricēšana un lai to izdarītu, būs arī jāuzstāda obligāta pote kā noteikums vispār apmeklēt skolu  – bet skolas šai vecuma grupai būs tikai klātienē, līdz ar to tiek atņemta pēdējā iespēja pasargāt šos bērnus no šprices monstra.

Vēl gan paliek pašmācība, tikai jautājums, cik ilgi un kas būs ar pārējām klasēm. Diez vai režīms atklāti tagad stāstīs, kāds tam ir īstais pamatojums – tā noteikti būs ‘zemā izglītības kvalitāte’, ar ko pamato šo rīcību, taču par kādu kvalitāti vispār var runāt klātienē, kad trūkst skolotāju un arī potētie pamet darbu, jo netur slodzi un ir skolas, kur atsevišķi priekšmeti vispār netiek mācīti, jo nav, kas to dara? Ja mēs redzam sludinājumus, kur aicina skolotājus bez izglītības, ka tik būtu svītru kods, tad kas vispāŗ izaugs no tādas skolas beigušajiem?

Loģiski, ka daudzi cilvēki vispār izvēlas savus bērnus tādās skolās nelaist un tāpēc režīms izdara nākamo gājienu – sadzīt mazos klātienē, kur varēs viņiem gan uztiept uzpurni, gan īstenot šprices propagandu un tur jau tikai vēl brītiņš līdz aizliegumam apmeklēt skolu bez Farmas šļirces.

Tālāk jau vairs nav kur – jebkurš zvēriņš savus bērnus aizstāv līdz pēdējam, tikai cilvēki spēj viņus upurēt kaut kādam Farmas kultam. Te atliek tikai cerība, ka sabiedrības rezonanse spēs šo kārtējo neprātu apturēt, ja tai vispār vēl kaut kas ir svēts.

2 komentāri

 • Demokrātija ir dota iespēja būt godīgiem !
  Tātad, par maz “bļaustamies” .Tātad,ir jārīkojas daudz radikālāk !
  Neviena sistēma nevar funkcionēt,ja tai nepakļaujas !
  Vispirms ir jāpatriec šie trīs jūdas,un viņu pakalpiņi.Jāatgriež visiem Latvijas iedzīvotājiem viņu cilvēktiesības,pamattiesības.Jāstabilizē politisko situāciju Latvijā,un tad,lai celtu tautsaimniecību,un attīstītu ražošanu,kā arī uzlabotu cilvēku labklājību,primāri energonozarē,respektīvi elektroenerģijas cenām būtu jābūt par pašizmaksu.Energo ražošanai, un apkalpošanai ir jābūt valsts,tas ir tautas īpašumā,un nedrīkst būt ne privātajās rokās,ne akciju sabiedrību pakļautībā.Mūsu biedrības-topošās partijas mērķis http://www.tautaslabklajibai.lv ,ir šo izmaiņu viens no obligātiem pamatuzdevumiem.Tieši tā pat,kā degvielas tirdzniecība par zemām cenām,un tikai kā valsts dots pakalpojums Latvijas sabiedrībai.Kā arī darba nodokļa samazināšana uz pusi.PVN ieviešana 10 % apmērā,bez atgriešanas principa.Valsts pārvaldes birokrātu samazināšana uz 50 % .Saeimas reorganizācija līdz 40 cilvēkiem.Pašvaldību birokrātu samazināšana līdz 60 procentiem.Centralizēta pašvaldību vadība.Pašvaldību iesaistīšana biznesā. Pašvaldību pašfinansēšanās(nesubsidējot pašvaldības no valsts budžeta)Auto ekspluatācijas nodokļa likvidēšana.Ceļa nodokļa atjaunošana,un nodokļa piesaistīšana degvielai.Pilsētu maksas stāvvietu likvidēšana.Obligāta visu cilvēktiesību ierobežojumu atcelšana.Tai skaitā kovidholokausta likvidēšana,un tas ir tikai mazākais,ko esam ieplānojuši par obligātu uzdevumu Latvijas valsts atjaunošanā,pilnveidošanā.Apvienosimies vienā lielā ,milzīgā spēcīgā partijā,un paši valdīsim pār savu Dzimteni.
  Nāc un ņem dalību jau tūlīt !
  http://www.tautaslabklajibai.lv

  Patīk

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Plāns bija jau sen.
  Skatāmies 2012.g. olimpisko spēļu atklāšanu. Sagadīšanās, ja???

  https://envirowatchrangitikei.wordpress.com/2021/01/03/remember-the-london-2012-olympics-the-globalists-predictive-programming/

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s