Švakcīna jeb Pestītājs?

Kļūst aizvien interesantāk izprast to psiholoģiju, kas īsti stāv aiz tā, ka tik liela daļa pasaules ir vienkārši sajukusi prātā. Bet izskaidrojums varbūt nav nemaz tik sarežģīts, jo cilvēka psihotips nav mainījes tūkstošiem gadu.

Valdības un veselības ierēdņi, tehnoloģiju kompānijas un visi pārējie, kas kā apsēsti spiež šo injekciju – eksperimentālo medicīnas terapiju tiem, kas vēl spēj tai turēties pretī – kas īsti ir tas, kas viņus motivē to darīt? Viņi cenzē katru ziņu, rakstu, video vai tvītu, pat ieskaitot pašus prominentākos zinātniekus un profesorus, ja vien tie iedrošinās kaut ko pateikt pret šo dogmu.

Ir vienalga, ka tūkstoši mirst un desmitiem tūkstoši gūst savainojumus pēc potēm, ir vienalga, ja jūs esat tas, kas pats piedalījies mrns tehnoloģijas izstrādē un sakāt, ka to nedrīkst izmantot uz cilvēkiem, kā Dr Malone, kas arī tagad iekļuvis teroristu sarakstos – ikviens, kas iestājas pret svēto injekciju kā vienīgo, kas glābs cilvēci par spīti tam, ka tā to nedara, tad jūs esat ienaidnieks. Kā tas var būt, ka tik daudzi cilvēki nav spējīgi racionāli domāt un nav nekādas atklātas, godīgas diskusijas par šo tēmu? Varētu taču likties, ka zinātnieki pēc savas profesijas varētu gribēt atklātu sarunu un caurspīdīgus datus, kritiku un visādu versiju esamību, jo tas viss taču ir tas, ko sauc par zinātni – bet ne jaunajā normālajā.

Daudzi domā, ka galvenais šeit ir nauda – daļēji jau ir, bet tāds Bils un pārejie miljardieri to nedara naudas dēļ – viņiem nevajag vairāk naudas, jo to viņi tieši tērē šiem projektiem un nav īstie pelnītāji no tā. Šeit viņus vada citi iemesli. Ir depopulācijas plāns, bet par to daudzi nemaz nezina un nedomā, tas ir saprotams tikai tiem, kam tas ir jāzina un visi tie politiķi un ārsti, kas uzspiež poti, diez vai vispār saprot, kur viņi piedalās. Tāpēc arī tā nav īstā motivācija visiem tiem, kas šo apsēstību realizē dzīvē – psiholoģiskais faktors šeit acīmredzot ir salīdzinoši visai vienkāršs – viņiem visiem ir reliģiska ticība un padevība šai injekcijai. Cilvēkiem ir raksturīgi kaut kam ticēt – bet ir jāsaprot vienkārša lieta.

Cilvēki pieraduši domāt par reliģiju kā par ticību kādam neredzamam spēkam, kas būtu Dievs un daudzi par to smejas, bet tai pašā laikā viņi taču tic neredzamam un nepierādītam vīrusam un visiem šiem mutantiem, tikko par to paziņo prese – tas taču ir tieši tas pats. Ticēt kaut kam ir dabiska cilvēka tieksme un tas ir gēnos. Tikai jautājums, kas ir ticības objekts un tas ik pa laikam mainās – pēdējās desmitgadēs ierasto reliģiju daudz kur ir nomainījis cits objekts un tas ir ‘zinātnes progress’ Kādus tad saukļus mēs šodien dzirdam – uzticies zinātnei. Tas ne ar ko neatšķiras no ticības Allaham vai Kristum, vai Budam.

Un tie, kas sevi uzskata par inteliģentiem ateistiem un netic šādam augstākam spēkam, tā vietā tieši tāpat pielūdz šo te zinātnes un tehnoloģijas altāri – nav nozīmes, kam tā ticība un pielūgsme ir veltīta, jo tā ir autoritāte, kas ir augstāk par pašu – ja reliģijā cilvēks paļaujas uz Dievu, tad šeit viņš tieši tāpat paļaujas uz medicīnas vai zinātnes ekspertiem tā vietā, lai pats censtos saprast, kas notiek. Un tas ir ļoti būtiski, to saprast. Aizvietojot vienu ar otru, nekas jau nemainās. Ja kristietībā tiek pielūgts un gaidīts Jēzus kā glābējs un pestītājs, tad tieši to pašu lomu tagad ieņem švakcīna. Gadu desmitiem šīs toksiskās potes ir sludinātas kā glābējs no daudzām slimībām un arī tagad šī propaganda skan dienām un naktīm.

Un līdz ar to visiem šiem injekcijas pielūdzējiem ir tikpat būtiski aizstāvēt savu ticību, kā tas ir reliģijā, kā arī sludināt to citiem pēc iniciācijas šajā ticībā, daudziem izmainās apziņa un viņi kļūst par tikpat pārliecinātiem potes sludinātājiem, kā tas bieži ir reliģisko ticību pieņēmušiem, kristītiem un iesvētītiem kādā templī. Tādā veidā šī mīta uzturēšana par injekciju kā glābēju pāriet pavisam citā līmenī un šeit ieslēdzas mehānismi, kas liek cilvēkiem par katru cenu aizstāvēt šos uzskatus un uzbrukt visam, kas jebkādā veidā apšauba šo viņu pārliecību – inekcija patiešām ir jauna reliģija, Kults un masu psihoze, kuras sekas uz sabiedrību vispār vēl nav pat aptveramas.

Ir jāsaprot arī tas, ka šī psihoze nepieļauj nekādu loģiku ne lēmumu pieņēmējiem, ne parastiem cilvēkiem, kas tajā iesaistījušies un viss šis ceļa rullis brauc tālāk, ja tam pretī nestājas tie, kas vēl nav pārņemti ar šo psihozi un spēj domāt loģiski. Vēsturiski mēs zinām, ka tieši reliģiskais fanātisms ir pats negantākais un tā dēļ cilvēki ir spējīgi uz jebko, lai aizstāvētu savas dogmas un tieši tas ir daudz bīstamāk, kā jebkāds vīruss, tas noved pie pilnīgas sabiedrības destrukcijas. Un tas nav nekas jauns, tās ir tūkstošiem gadu izmantotas metodes, kas diemžēl vienmēr nostrādā.

One comment

  • Kā kristietība, komunisms ir vienlīdzīgs arī kovidisms! Nekas jauns jau nav izdomāts! Tā pati mākslīgā reliģija, kas cenšās visus pakļaut gan garīgi, gan fiziski!

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s