Toksiskās antivielas – kas jauns eksperimentā?

Tas jau sen vairs nav jaunums, ka brīnumainās injekcijas ir eksperiments ar cilvēci, kaut to bezkaunīgi noliedz režīms un mediji – bet tas, ka švakcinatoriem nebija nekādas sajēgas tajā, kas notiks ar sašpricētiem cilvēkiem, ir labi redzams visos tajos pētījumos, kas nāk ārā viens aiz otra.

Tas ir pieturoties pie maigās versijas par to, ka daudzi no viņiem patiešām varēja arī nezināt, ko tas viss izraisīs, jo tas jāzina tikai augšējam plānotāju galam. Bet arī tādā gadījumā tas nav mazāks noziegums, jo eksperimenti ar cilvēkiem bez viņu piekrišanas ir pats drausmīgākais noziegums pret cilvēci, par ko jābūt sodam.

Un tā mēs redzam to, ka ierastā procesa un skrupulozās vakcīnu pārbaudes procesa laikā, kuram būtu jāaizņem gadi 10 un jānoskaidro visi iespējamie procesi un efekti ilgākā laika posmā, tas viss notiek ‘brauciena laikā’  – atkal ir kārtējais pētījums un tas publicēts vienā no galvenajiem pasaules medicīnas žurnāliem New England Journal of Medicine.

Pagaidām tā vēl ir teorija, kam apstiprinājumi jāturpina meklēt, bet tas ir izskanējis un tas daudz ko izskaidro. Runa ir par antivielu negatīvo efektu un iespējamo ietekmi uz tām veselības problēmām, kas cilvēkiem rodas pēc švakcinācijas. Iepriekšējos pētījumos jau tika atzīts, ka tieši pīķa proteīns ir tas toksīns, kas bojā asinsvadus – tā kā švakcīna dod uzdevumu tādu ražot šūnām, tad tas izraisa autoimūno saslimšanu un tur viss izskatās loģiski.

Bet tagad izrādās, ka ne tikai proteīns, bet arī pašas antivielas var izraisīt organismā problēmas. Šis pētījums aplūko it kā abus variantus, gan pārslimošanas, gan švakcinācijas rezultātā iegūtās, bet lieta ir tajā, ka švakcīnas radītās antivielas ir daudz augstākā koncentrācijā, pirms tās izzūd dažu mēnešu laikā – tas ir izlasāms tās pašas CDC paskaidrojumā, kaut pētījumā tas nav minēts. Izraēlas pētījums apliecina, ka tās ir pat 4 reizes lielākā koncentrācijā. Tas nozīmē, ka daudz lielāka iespēja šai problēmai rasties ir tieši švakcinēto starpā.

Kādas tad ir klīniskās implikācijas? Oficiālā ideja ir tajā, ka imūnsistēma ražo šīs antivielas, kuras atpazīst pīķa proteīnu un tad cenšas to neitralizēt – injekcijas mrns tehnika ir likt pašām šūnām darīt abas lietas, gan ražot pīķi, gan to neitralizēt. Bet šajā pētījumā teikts, ka šīs antivielas var tālāk pašas veidot vēl otru antivielu paveidu, ko sauc par Ab2s, kas savukār uzbrūk un cenšas neitralizēt pirmo antivielu vilni. Jo šīm Ab2s var būt līdzīga struktūra, kā pīķa proteīnam un tad notiek tāds kā spoguļa efekts, kur vienas antivielas atpazīst otras kā draudu organismam un tādā veidā šī pataloģija un autoimūnā reakcija organismā var turpināties vēl ļoti ilgi, pat ja cilvēks skaitās izslimojis vīrusu vai oriģinālās antivielas jau ir izgaisušas, kas notiek apmēram pusgada laikā vai pat ātrāk, kā to tagad vēsta citi pētījumi.

 Un atkal varam pārliecināties par to, ka par šādu procesu un pataloģisku organisma bojāšanos visu šo faktoru un eksperimentu ietekmē neviens cilvēkus nebrīdināja, par to nebija un nevarēja būt nekādu pētījumu, tas viss parādās tikai tagad, jo ir jāmeklē kaut kādi izskaidrojumi vispārējās mirstības pieaugumam un injekciju nodarītajam postam sirds un asinsvadu sistēmām. Tagad to pēta arī lielie medicīnas žurnāli, bet tam visam taču vajadzēja būt izpētītam un saprastam pirms ierosināt masveida špricēšanas kampaņu, neko nezinot par sekām, vai tās zinot un slēpjot, kas ir vēl lielāks noziegums.

Informatīvā masa krājas un cerams, ka tas vadzis drīz lūzīs, kaut gan daudziem tas maz ko vairs mainīs, jo sašpricētie apjomi tiek palielināti ar represijām. Tomēr pierādījumu vākšanu ir jāturpina. Aizvien vairāk rodas pierādījumi un versijas par to, ka viss, kas saistās ar šīm injekcijām ir toksisks un bīstams. Turklāt šobrīd ir sākusies booster dozu histērija un tās taču saražo vēl vairāk antivielu, kā sola to ražotāji un režīmi – tas nodrošinās vēl labāku aizsardzību pret jauno makarona variantu – bet kas notiek patiesībā?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s