Makarona variants un lielie plāni.

Ko mums būs zināt par jauno mikro-makarona paveidu? Protams, šeit ir divas sadaļas, kā vienmēr – viena ir tā, ko viņi grib, lai mēs par to domājam un otra ir tā, ko viņi grib izdarīt, pasludinot šo jauno PR kampaņu.

Vai tas viss bija pilnīgi paredzami un nebeidzamais riņķa dancis atkal griež nākamo apli, vai tas kādam tagad ir pārsteigums un milzīga vilšanās, ka nekādi nesanāk atgriezties normālā dzīvē, par spīti aklai ticībai režīma solījumiem – tas ir atkarīgs no tā, ko mēs katrs esam darījuši visu šo laiku. Oficiālo plānu mums jau pirms dažām dienām pavēstīja The Guardian – tur nolikts priekšā viss, ko viņi stūķēs cilvēkiem smadzenēs tuvākajā laikā.

Variants ir lipīgāks, bet nav vēl zināma tā bīstamība (manevra iespējas paliek atklātas)

Tam ir divreiz vairāk mutāciju, kā Deltai un tas inficēšot tos, kam ir imunitāte pret iepriekšējiem variantiem (dabiskās imunitātes noliegšana, būsteru tirgus, histērijas turpinājums)

Zinātnieki ir norūpējušies, ka esošās injekcijas nebūs pret to efektīvas, tās vajadzēs pielabot (špricējiet ātrāk būsterus un tad tos, kurus mēs pielāgosim pēc tam)

Zinātnieki sagaida, ka nesen apstiprinātās tabletes, kā Merck ražojums varētu labi aizsargāt pret jauno mutantu (jaunais tirgus un vēl vairāk tablešu)

Tas jau izplatās pasaulē un vajadzīgs apturēt starptautisko tūrismu, lai izvairītos no vēl viena lokdauna. Nu šeit var tikai atgādināt jau sen teikto un rādīto par Absolute Zero plānu 2050, kur ir skaidri norādīts apturēt visu starptautisko aviosatiksmi līdz 2030. Atcerieties arī to, ka sākotnēji šīs ‘zaļās pases’ viņi gribēja iesmērēt tikai ceļošanai, nebija vēl nekādas runas par to, ka tādas vajadzēs darbā un veikalā.

Līdz ar to, viss šis pasākums vienkārši iet savu gaitu un kontinentu izolācija bija paredzēta jau sen. Tāpat, kā visu pārējo totalitārisma un destukcijas elementu turpinājums, ko viņi sauc par ‘sabiedrības veselības mēriem’ – tā to sauc prese un nemitīgi vaimanā par ‘norūpējušiem’ zinātniekiem, ārstiem un politiķiem. Ja jūs cītīgi špricēsieties ar bezjēdzīgo  poti, nēsāsiet uzpurni un distancēsieties, pārtrauksiet ceļojumus, tad varbūt, ka varēsim izvairīties no kārtējā lokdauna…bet varbūt arī nē. Tādā ziņā tas viss ir tā pati uzsildītā vecā putra, ar ko viss sākās nu jau gandrīz pirms 2 gadiem – amizanti, ka toreizējo Trampa banu uz Āfrikas valstu lidojumiem Baidens nosauca par rasismu, bet tagad dara to pašu – bet kurš tad vairs atceras tādus sīkumus. Mēs atkal esam kopā un pārvarēsim briesmīgo vīrusu ar nākamo destrukcijas posmu! Un protams, pabāzīsim iepriekšējo injekciju postu zem jaunā varianta simptomiem.

Bet interesantākais bija Āfrikas pieminēšana izteiktajā versija par to, ka šis mutants varētu būt radies AIDS slimnieka organismā. Šī Āfrikas sadaļa līdz ar to var izrādīties atslēga uz to, kas notiks tur, jo visu šo laiku attiecīgais kontinents bija kā baltais plankums visa šmovid histērijas plānā. Tas ir pats nabadzīgākais, biezi apdzīvots, tur nemitīgi plosās īstas slimības, bads un pilsoņu kari – bet tur nebija kovid pandēmijas.

Nošpricēti ir tikai 6% šī kontinenta iedzīvotāju, bet ar visiem lieliskajiem priekšnoteikumiem kovid krīzei, tur nekā tāda nav – teju katra Āfrikas valsts salīdzinoši ir daudzkārt labākā situācijā, kā pārtikušās un moderni aprīkotās Rietumu valstis ar viņu špricēm un medicīnu. Kā tā var būt? Viltus zinātnieki ir mēģinājuši to skaidrot tā, ka Āfrikā ir visjaunākā sabiedrība, bet brīnumvīruss pamatā ķerot vecākos.

Bet tas neatbilst loģikai, jo tas tā ir tieši tāpēc, ka Āfrikā visi un īpaši vecākie slimo daudz vairāk – tur joprojām ir visas tās slimības, kas Rietumos vairs nav – holera, tīfs, dzeltenais drudzis, tuberkuloze, malārija, nav piekļuves tīram ūdenim un veselības aprūpei, daudzviet trūkst pārtikas. Un ne jau vecums ir riska faktors, bet citas slimības, no kā parasti arī mirst tie, kam piešķir kovidu pēc pozitīva testa, kaut viņam ir 3-5 hroniskas kaites, kura katra jebkurā brīdī var būt nāves iemesls.

Tā kā Āfrikā ir visas šīs citas slimības un visās vecuma grupās, tad īsta elpceļu saslimšana, kā to mums pasniedz, tur izraisītu vienkārši neaptveramu epidēmiju un mirstību. Bet tā vietā pēdējā laikā parādījās pat raksti par to, ka tur notiekošais ir ‘mistika’ zinātnei un kā bez švakcīnām tur nav nekādas epidēmijas un mirstības no tā, kas tik ļoti plosās citos kontinentos. Tieši Āfrikas valstu līderi bija tie, kuri visaktīvāk iestājās pret šo histēriju un daži no tiem manāmi tika novākti maliņā, pēc kā to pēcteči tūlīt pat izmainīja politiku par labu pandēmijas noteikumiem. Līdz ar to var izdarīt secinājumus, ka šis jaunais variants nebūs nekas jauns Rietumos un turpinās iesākto kapitālisma un demokrātijas graušanas procesu, bet tas var kalpot tam, lai izlabotu Āfrikas situāciju, kas šobrīd izskatās nelāgi uz kopējā afēras fona.

Un visbeidzot – ievērojiet, ka makarona variants būšot noturīgs pret patreizējām injekcijām, bet tabletes izskatās daudz cerīgākas. Tieši tā izteicās arī planetārais dakters Bils nesenā intervijā, runājot par to, ka vajag jaunas injekcijas, bet ‘mēs neesam pievērsušies pretvīrusa tabletēm’ – tad lūk, īstermiņa mērķis ir kā reizi to arī izdarīt un izdabūt cauri ārkārtas stāvoklim vēl vairākas citas tabletes, ko ražo ne vien Merck, bet arī Pfizer. Īsumā sakot, ja cilvēciņi naski špricēsies, ēdīs tabletes un klausīs režīmiem, tad varbūt mēs visi varam izglābt Ziemassvētkus un neieviest jums lokdaunu – tas ir skaidrs globālistu vēstījums īstermiņā Rietumniekiem un tad jāķeras arī pie Āfrikas problēmas un jāsarīko kārtīga histērija arī tur.

Bet viss izskatās tik nedabiski un sasteigti, ka to par pilnu var ņemt tikai ļoti nošpricēts un paklausīgs pilsonis, kam vispār nav nekādu citu domu, kā tikai izpildīt kārtējo režīma instrukciju. Jā, tādu diemžēl ir daudz, pat ļoti daudz un tos tad tuvākajā laikā lielā Farma grib izspiest kā citronus, maksimāli nošpricējot un nobarojot ar tabletēm, lai pēc tam var atkal pelnīt uz saviem citiem produktiem, kā trombu šķīdinātāji. Bet veselie ļaudis turpina būt veseli un neiesaistās šajā histērijā.

3 komentāri

  • Gripu potēja labu laiku pirms uzliesmojuma. Encifalītu potēja labu laiku pirms sākas kukaiņu sezona, un pilnā notpietnībā pirms kukaiņu sezonas lai nav tā kad iekož pārnēsājošā ērce un organismā ir necik sen ievadīts encifalīta pus celms. Bet tagad epidēmijas laikā kad plosās jau cits celms. Parādās trešais celms, vajag vecos cilvēkus virs sešdesmit ātri cik vien var ar tām pašām vecajām zālēm. Un tādi rīkojumi/rekomendācijas nāk no PVO. Kā? kur loģika?

    Patīk

  • Taču “epidēmiju” laikā švakcinācija nav pieļaujama… Tas tak ir epidemioloģisks infektoloģisks KANONS! Kā tad nu to knarīņveidīgie aizmirsuši…

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s