Injekcijas lemtas neveiksmei.

Vakar tika publicēts vēl viens daudziem nu jau zināmā Dr.Sucharit Bhakdi vēstījums video versijā. Ja kāds nezina, kas viņš ir un ko viņš saka, tad pēdējais laiks iepazīties, viņam ir arī divas grāmatas par šo viltus histēriju, kas Vācijā kļuva par diezgan labiem ‘’dižpārdokļiem”

Ja nu kāds zina un prot izskaidrot visu notiekošo no zinātniskā un imunoloģijas viedokļa, tad tas ir viņš. Te ir oriģinālais video.

“Es gribu jums pastāstīt to, kas ir bijis man prātā pēdējās 8 nedēļas un bez īpašas sagatavošanās. Vācija, Eiropa un visa pasaule, bet īpaši vāciski runājošās valstis runā par infekcijām, kas notiek pēc sapotēšanās un saka, ka tie ir jaunie varianti, kuri padara šī potes neefektīvas. Tas ir pats stulbākais, ko jebkurš varētu pateikt un tas mani patiešām tracina, dzirdēt šīs muļķības caurām diennaktīm. Ko jūs par to zināt? Pajautājiet saviem politiķiem, ārstiem un viņi teiks, ka nesaprot. Cilvēki dabūjuši pirmo, otro, trešo šprici un saslimst – kā tas var būt? Mēs esam to teikuši jau vairāk kā gadu, ka imūnsistēma cīnās ar vīrusiem divos veidos – pirmais ir antivielas, kas neitralizē toksīnus un neļauj vīrusam pievienoties šūnai. Bet šis ir minimālas ietekmes mehānisms, kas spēlē mazu lomu vispārējā evolūcijā. Otrs jeb limfocītu mehānisms ir daudz svarīgāks – tie meklē un neitralizē tās šūnas, kuras ir inficētas. Vienalga, kur organismā atrodas naidīgie mikroorganismi, tie ir limfocīti, kas iznīcina tās šūnas, kuras ražo toksīnus/vīrusus.

Tas, ko cilvēki zina mazāk, ir tas, ka antivielas, kuras tiek sūtītas, lai novērstu vīrusa pieķeršanos šūnai, ir divejādas. Vienas ir asinīs, kuras novērš vīrusa nonākšanu iekšējos orgānos, bet otras ir tās, kas atrodas uz tām virsmām, pa kurām mikroorganismi var nonākt ķermenī – mutes un deguna, zarnu trakta gļotādas. Šīs abas sistēmas spēj darboties neatkarīgi viena no otras. Tas nozīmē, ka tās antivielas, kuras rodas asinīs, nevar sasniegt attiecīgās virsmas – elpceļos vai zarnu traktā.

Ja jums vajag antivielas uz šīm virsmām, kur ir saskarsme ar ārējo pasauli, kur tiek ieelpoti patogēni, tad tās tur ir jānogādā, piemēram, ar aeorosolu. Bet tāda metode netika izstrādāta šim vīrusam, tāda ir gripai un vai tas strādā, mēs redzēsim. Galvenais ir tas, ka visi tie miljardi injekciju, ko šobrīd špricē pasaulē, ir lemti neveiksmei, jo tās antivielas, ko tās ražo, nekad nevar sasniegt tos vīrusus, kas nonāk organismā caur elpceļiem un tās nevar strādāt. Tas, kas notiek tagad ir tieši tas, ko mēs teicām jau pirms gada – neviena vakcīna, ko jūs laižat rokas muskulī, nevar pasargāt no elpceļu saslimšanas.

Un tas ir viss – ikviens, kas saka citādi, ir vai nu ignorants, vai melo. Turklāt 99% patiešām to nezina, jo nekad nav to mācījušies un izpētījuši. Bet tas procents, kas to zina un nesaka, ir noziedznieki. Un tagad parunāsim par tā saucamām ‘reinfekcijām’ – tās nav nekādas reinfekcijas, bet parastas saslimšanas, kurām dabiski ir jābūt, jo cilvēkiem nav imunitātes. Vienalga, kādu injekcijas tipu cilvēks ir saņēmis, tā neveido aizsardzību. Nav nekāda pamata jebkādai intramuskulārai potēšanai pret elpceļu saslimšanām. Katrs tāds mēģinājums ir lemts neveiksmei un nav nekāda attaisnojuma to visu tādā veidā tagad darīt.

Īpaši jauni cilvēki ar labi darbojošos imūnsistēmu tiek pakļauti lielam riskam, jo šīs injekcijas apiet normālo un dabisko veidu, kā organismam jātiek galā ar slimībām. Kad šie gēni nonāk muskulī, apejot plaušas un tālāk šūnās, kuras sāk ražot šo pīķa proteīnu, tad organisms tām uzbruks, tās tiks nogalinātas un tas rada visas tālākās problēmas.

Tagad mēs zinām, ka tūkstošiem jauniešu cieš no miokardīta un tas nav nekas cits, kā organisma uzbrukums tām sirds šūnām, kuras ražo šo proteīnu. Kāda ir ārstu loma visā šajā? Viņi ir tie, kas pieļauj šīs substances nonākšanu cilvēku organismos, kam to nekad nevajadzētu un tādiem visiem būtu jādodas uz cietumu. Es pat neteikšu, ko domāju par politiķiem…

Bet tad, kad šis gēns nonāk asinsvadu šūnu sieniņās, tām tiks uzbrukts. Tas veido trombozi. Kopš šī gada februāra to ir teikuši ārsti no Ētikas grupas un to visu var izlasīt. Kas notiek tagad, bija paredzams, tas ir mācību grāmatā rakstīts un citādāk nevarēja būt un tas būs vēl traģiskāk – bet tieši acu ārsti ir tie, kuri šos trombus var redzēt vislabāk, jo skatās pacientiem tieši acīs – vai viņi nāk pie jums pēc jaunām brillēm, vai ārstēt glaukomu – jums ir jārunā par to, ko jūs redzat viņu acīs – piefiksējiet acu asinsvadu mikrotrombus, ziņojiet par tiem un jau dažās nedēļās pasaulē būs savākta milzīga datu bāze par šīm post-injekcijas traumām no tā vien”

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s