Globālā apvērsuma hronikas.

Pagājušas 600 dienas cīņā ar briesmīgo vīrusu. Kas ir izdarīts? Nekas. Neviens no pieņemtajiem vairāk vai mazāk drakoniskajiem ierobežojumiem un aizliegumiem nav mainījis to, ka cilvēki ziemas periodā intensīvi slimo un attiecīgajās teritorijās vairāk, kā citur.

To var labi redzēt kaut vai ASV kartē, kā tas izskatījās pirms gada un kā šogad – simetrija ir acīmredzama.

Šis globālais karš ar ‘vīrusu’ izskatās tikpat sekmīgs, kā ASV karš ar Afganistānu un solījumi likvidēt Taliban. Mēs visi labi redzējām, kā tas viņiem sanāca – pēc 20 gadiem Taliban brauc parādēs ar viņu pašu tehniku. Varam savilkt līdzīgas analoģijas ar šo karu, kas tāpat nav uzvarams un kas vispār nav par veselību.

Lokdauni neapturēja vīrusu, uzpurņu šovs un miljoni dažādu ierobežojumu sociālā dzīvē arī to nav izdarījuši. Un tagad ir labi redzams, ka arī slavinātās mrns potes neko tajā nevar izdarīt. Taču tā vietā, lai atzītu šīs kļūdas un apstātos, valdības visā pasaulē dubulto un trīskāršo to visu. Par spīti tam, ka neparasti daudz cilvēku izrādījās bez saprāta pazīmēm un pakļāvās šim teroram un 7.5 miljardiem izlietoto šļirču pasaulē, mrns tehnoloģija nav uzlabojusi situāciju pasaulē, kā par to meloja ierēdņi pirms tam. Un tagad viņi saka, ka šī pote jau nav bijusi domāta, lai apturētu infekcijas, bet tikai samazinātu smagas saslimšanas.

Taču tie ir nekaunīgi meli un domāti tiem, kam cāļa atmiņa. Vēl tikai pirms pusgada galvenie šprices bosi skaidri teica, ka jūs nesaslimsiet vispār, ja būsiet dabūjis šo poti – CDC priekšniece Valenska to paziņoja intervijā 29.martā.

Viņai piebiedrojās vīrusa cars Fauči, sakot, ka visas trīs injekcijas ir 100% efektīvas pret hospitalizāciju un nāvi.

Tas bija ne jau pirms 10 gadiem, lai to varētu aizmirst, tas taču bija vēl šogad! Tik vien pagāja un mēs atkal esam turpat, kur sākumā un vēl trakāk, kārtējā lokdaunu un ierobežojumu sērija, kas arī nekad nav palīdzējusi kaut ko apturēt. Un tā pēc 7.5 miljardiem injekciju tie, kas seko līdzi šim farsam, redz ka visi šie paziņojumi, kurus izteica pasaules galvenās ‘uzticības personas’, ir bijušas pilnības muļķības. Šodien ir redzams, ka injekcijas pat pēc oficiāliem datiem piedāvā tikai dažu mēnešu profilaksi un veselu kaudzi jau zināmu un vēl nezināmu blakus efektu ilgtermiņā.

To visu vislabāk varēja redzēt tajās valstīs, kas pasteidzās nošpricēt savas tautas pirmās, kā Izraēla un Īrija – tas savukārt noveda pie booster režīma ieviešanas, kaut gan šīs valdības joprojām nav atzinušas, ka iepriekšējās šļuras nestrādā, kā viņi to gribēja iestāstīt. Tā vietā viņi tirgo nākamās dozas zem lozunga, ka tās nodrošina ‘papildus aizsardzību’ pēc tam, kad cilvēks jau ir ‘pilnībā vakcinēts’.

Nu jau arī tas tiek mainīts un tūlīt daudzviet ‘pilnībā vakcinētie’ arī kļūs par ‘antivakseriem’ To nu gan viņiem kāds teica, kad skaloja smadzenes ar vīrusa propagandu? Nu vispār jau teica – ‘sazvērnieki’, kurus izsmēja un demonizē joprojām. Bet vai tad valdība spēj melot, vai tad visi ārsti ir sazvērējušies? Jā, gandrīz visas valdības izpilda agenda 2030, paskatieties, ko viņi ir parakstījuši un arī Latvijā viss saistās tikai ar šo projektu, laiks jau pamosties un saprast, kas tas ir.

Valdību veselības ierēdņi un Farmas speciālisti visu laiku cilvēkus maldina ar šīm puspatiesībām un meliem, kā rezultātā efektīvas šī potes ir tikai viņu gigantiskai peļņai. Diemžēl to, kas redz un saprot, nav vairākums. Pasaules valdības kopā ar tehnoloģiju milžiem ir pārliecinājušas masas, ka pie visa šī vainīgi ir…nevakcinētie.

Šo loģiku atklāti pauž tādi jaunās pasaules kārtības ieviesēji, kā Austrijas kanclers, kas grib padarīt Hitlera dzimteni atkal par pirmo totalitārisma valsti Eiropā, kur šīs injekcijas uzspiež ar varu visiem. Paaugstinot injekciju aptveri, viņš gribot izvairīties no piektā un sestā viļņa. Līdzīgi runā arī vietējie kangari. Un viņi bezkaunīgi melo, jo šādi ‘viļņi’ ir parasta elpceļu saslimšana, kas šajos platuma grādos vienmēr ir bijusi un būs ziemas periodā. Un tāda vieta kā Gibraltārs ar 140% sašpricēto piedzīvo tieši to pašu vilni un vēl augstāku, kā pirms špricēšanas, jo acīmredzot, ka tā izpaužas novājinātā imunitāte – kā viņi dabūja to ciparu, tas acīmredzot ir injekciju tūrisms –taču, ja 100% aptvere rezultātā padara visu vēl sliktāku, tad par ko te ir runa?

Par to, ka valstu valdības nemitīgi melo. Lai šos melus noturētu, viņiem ir skaidri apzīmēts ienaidnieks un tie esam mēs, nešpricētie, kas apdraud visu šo maniakālo plānu. Tāpēc ir šie uzbrukumi un tagad jau cīņa ar cilvēkiem ir pārgājusi vēl dramatiskākā fāzē, jau ir raidīti īsti šāvieni un ir lijušas asinis – tas notika šajā nedēļas nogalē Roterdamā. Tas nozīmē, ka ir sācies īsts karš un ir skaidri apzīmētas puses, veselie un brīvie ļaudis ir šīs elites lielākie ienaidnieki, jo atsakās tai pakļauties.

Tā jau tas ir bijis vienmēr vēstures gaitā, jo šie cilvēki ir citādi, demonstrē labākus rādītājus visās jomās, nekā paklausīgie režīma špricīti saņēmušie, kam sākas visādas komplikācijas un personības maiņas. Grūti gan bija noticēt, ka mēs kaut ko tādu atkal varam piedzīvot savas dzīves laikā, bet pietiek lasīt pagātnes romānus par Brīvības cīņām, tas viss ir jādara šodien.

3 komentāri

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Citāts no mainstrīm mēdija raksta:
  “Saistībā ar vakcināciju pret Covid-19 premjers atzina, ka tās bezmaksas nodrošināšana sabiedrībai aizvien saglabājas valdības prioritāte. Viņš arī aicināja ikvienu iedzīvotāju, kuram kopš Covid-19 vakcinācijas kursa pabeigšanas pagājuši seši mēneši, saņemt balstvakcīnu.

  Līdzīgu viedokli pauda arī veselības ministrs, norādot, ka koalīcijā ir vienprātība par balstvakcinācijas “plašu popularizēšanu” un koalīcijas pārstāvji aicina visus 6 mēnešus pēc vakcinācijas pabeigšanas saņemt balstvakcīnu. Veselības ministrs atzina, ka balstvakcinācija būs daļa no plāna, kā novērst plašu saslimstības uzliesmojumu arī turpmāk.”

  =======
  Neticu, ka viņi paši tic tam, ko murmulē.
  Starp citu, jau sāk iezīmēt domu, ka nākotnē par potēm būs jāmaksā.

  Patīk

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Patīk palasīt mainstrīm mēdijos komentārus, dažreiz tīri sakarīgi trāpās. Vismaz kāds ir sācis domāt. Piemēram, tāds patrāpījās (citēju):

  “Esmu vakcinēts jau pavasarī. Kur … tad ir tā brīvība vakcinētiem, par ko dziedāja visa šī 5% kliķe?! Visus iedzina vienā aplokā. Tad vēl tās mājsēdes un komandantstundas (kuras vispār ir totalitāro režīmu produkts – bija).
  Pie mums te bauroja – ” Rietumeiropā re savakcinējās lielākā daļa, un šie dzīvo brīvi!”. Cik šie savakcinētie padzīvoja, ka sāk ieviest stingros lokdaunus?
  Un tagad jautājums visiem tiem “vakcīnu” saražotājiem pa pus gadu: kad jūs tās spējāt pārbaudīt pa tik īsu periodu, dziedot par ārkārtīgo efektivitāti salīdzinājumā ar dabiski iegūtām antivielām (kuras man arī bijā)?
  Ar komandantstundām maaaaigi, pamazām tautas pieradina pie “kārtības”. Tagad vieni tiek iedzīti aplokā, bet citi domā, ka tās avis sargā, bet neredz, ka ap viņiem arī ir aploks. Mūs visus lēnītēm, pamazām velk uz kibertirāniju. Tas vēl ir iedīglī, vīruss ir ļoti vietā, lai nekrīt tik ļoti acīs.
  Paies tik daži gadi, kad attapsities, ka bez QR koda nevarat vairs no mājas iziet, un viss jūsu ceļš ir iezīmēts. Kīnā tas jau strādā, citi taču arī grib.
  Diemžēl kad lielākā, nē tomēr mazākā , domājoša cilvēces daļa to apjēgs, būs par vēlu raustīties…”
  =======================
  100% piekrītu komentāram.

  Patīk

 • 100 punktu pareizi teici, tikai nav iespējams saprast, kur mūsu murmuļiem ir saprāts kajonopotee par katru cenu Latvijas tauta

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s