Klimata lokdauns Indijā.

Vai var tā būt, ka vienlaicīgi notiekošais ir gan sazvērestības teorija, gan prakse? Tieši tā notiek ar klimata lokdauniem. Viens medijs to sauc par sazvērestību, bet otrs ziņo par Indijas plāniem tādu drīzumā ieviest. Ārprāta stāvoklis informatīvajā telpā uzņem jaunus apgriezienus.

Izskatās, ka esam iegājuši Orvela realitātes pēdējā stadijā. Tajā, kur viņu pēdējais likums būs pavēle ignorēt to, ko redz mūsu acis un ausis. Faktiski tas notiek jau krietnu laiku, jo tieši tādam nolūkam parādījās masveida Patiesības ministrijas boti jeb faktu čakaru brigādes, kas sāka aktīvi darboties vienlaicīgi ar plāndēmijas eskalāciju, lai cenzētu visu, kas ar to saistās, bet neatbilst oficiālai dogmai. Tagad atkal ir kārtējais piemērs, kad acis redz un ausis dzird, bet korporatīvie mediji stāsta, ka tur nekā nav.

Turklāt tagad ir runa par mazliet ko citu, kas ir afēras nākamais solis, jeb pats galvenais, ko viņi ar to gribēja izdarīt un tas ir aizslēgt planētu, sagraut ekonomiku, likvidēt mazo un vidējo biznesu, iedzīt cilvēkus izmisumā un nabadzībā, lai rodas neaprakstāms haoss, ko viņi tad risinās ar globālo karteļu palīdzību. To varēja izdarīt ar vīrusa histēriju, bet tikai afēras pirmajā stadijā. Tagad ir jābūt arī nākamai, kā jau izdresētos cilvēkus piespiest pakļauties un tas jau kādu laiku arī ir atklāti pateikts, ka tie būs klimata lokdauni. Par to ir rakstījuši arī lielie mediji un pavisam nopietni tas tika pateikts vēl pagājušā gada septembra rakstā, ko sarakstījusi Mariana Macuzato, kas ir Londonas koledžas inovāciju profesore. Tur ir pietiekoši skaidri aprakstīts, ka šie lokdauni būs ne mazāk drastiski, kā patreizējie, tur tiek aizliegta pārvietošanās, gaļas lietošana un daudz kas cits – arī personisko izmešu bankas kartes taču jau gatavas.

Neskatoties uz to, nesen Sky News nāca klajā ar savu rakstu, kas līdzīgi kā vietējā rečeka to visu klaji noliedz un stāsta, ka tas viss esot kovid noliedzēju izdomāts, ka pasaules bagātie miljardieri neko tādu nedara un viņu interesēs nav sagrābt planētu un tās resursus. Pieminēts arī kāds Tik tok video, kas tieši runā par klimata lokdauniem, tikai rakstā nav pateikts, ka šo ideju autori ir nevis ‘sazvērnieki’, bet augstāk minētā profesore. Arī britu The Guardian ir diezgan skaidri rakstījis par to, ka mums vajadzētu tagad katru gadu samazināt izmešus par tik, cik to izdevās izdarīt pirmā lokdauna laikā pasaulē, bet pēc tam ātri nomainīja virsrakstu. Un Davosas forums ir tikpat skaidri savos rullīšos slavējis to, cik labi planēta esot atpūtusies, kamēr cilvēki sēdēja ieslodzīti mājās.

Bet tas viss vēl ir raksti un versijas. Taču amizanti un pavisam absurdi ir pavisam kas cits. Kamēr propagandas rupori cenšas noliegt acīmredzamo, tikmēr tas jau paspēj notikt praksē. Kāds cits lielais medijs nupat paziņo, ka pirmais klimata lokdauns pasaulē pavisam drīz būs Indijā. Tur Augstākā tiesa pieprasa ieviest to, kas līdz šim bija ‘sazvērestība’ un tieši tā tas arī ir pateikts – tas ir par veselību, bet nevis par kovid – tiek prasīts aizslēgt pašu galvaspilsētu New Delhi gaisa piesārņojuma dēļ. Tiek prasīts aizliegt visus liekos ceļojumus, aizslēgt birojus un likt desmitiem miljoniem indiešu strādāt no mājām. Vai tas ar kaut ko atšķiras no kovid lokdauna? Tur jau ir slēgtas arī skolas.

Nu lūk, tas ir izskanējis pasaulē un pirmo reizi ir šāds precedents, kad kaut kas tāds jau tiek apspriests un prasīts ieviest. Jo tieši tas arī ir afēristu nākamais solis un viņi neplāno cilvēkus jebkad vairs atgriezt normālā dzīvē. Protams, šādi klimata lokdauni var tikt ieviesti tikai lielākajās pasaules pilsētās, kur gaisa piesārņojums vismaz ir kaut cik reāls, taču kas gan viņiem traucē tur ieslēgt vienlaicīgi kaut visu valsti, ja reiz ir jāsamazina izmeši līdz kaut kādam absurdam minimumam, kas tieši tāpat nozīmē visas ražošanas un enerģijas ieguves apturēšanu, palielinot haosu pasaulē vēl vairāk, kad cilvēkiem ziemā nav elektrības un siltuma un nav darba, nav pārtikas, to visu var dabūt tikai ar verga kodu, jo pie katra atlikušā veikala stāv labi ēdis policajs?

Bet varbūt, ka no tā var izdarīt vēl citus secinājumus, proti, ka elpceļu saslimšanas patiesībā arī rada tieši gaisa piesārņojums un intensīvās lidmašīnu ‘astītes’, kas ir vēl viena mežonīga sazvērestība? Itālijas reģionā, kur sākās Eiropas kovid histērija pagājušā gadā, gaisa piesārņojums patiešām ir problēma un tas ir lielākais visā ES, tāpat tas bija arī Ķīnas Uhaņā. Tikai šādu problēmu diez vai būtu iespējams padarīt par vispārēju histēriju un piespiest cilvēkus sēdēt lokdaunā un apturēt viņu dzīvības un socializācijas procesus.

Tam bija vajadzīgs kaut kas cits, kas izraisa šoku, paniku un pat 20 mēnešus pēc tam sabiedrība vēl pa lielam nav spējusi saprast, kas ar to ticis izdarīts. Un tagad jau var sākt gatavoties nākamajai afēŗai, kas saistās ar klimata karošanu un vēl vairāk dresūras jeb paradumu maiņas. Taču ne jau visi pakļaujas dresūrai – bet mēs droši vien redzēsim vēl vairāk psihopātus, kas skraidīs ar oglekļa izmešu kartēm un purkšķu skaitītājiem, lai nesabojātu klimatu.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s