Ne soli bez QR koda.

Kam tad īsti ir vajadzīgi tā saucamie QR kodi un kā izskatās Orvela realitāte jau šodien? Interaktīvā izsekošana ar svītru kodu vairs nav nekāda sazvērestība, bet ikdienas pakalpojums.

Jūs jau zināt, ka arī pie mums tos uzpiež aizvien vairāk, tos integrē dažādos pakalpojumos, ne tikai publisko vietu apmeklēšanai ‘zaļajā’ jeb fašistiskajā režīmā, kas dod privilēģijas izplatīt saslimšanu un tad vainot veselus cilvēkus, bet arī sabiedriskajā transportā.

Tas arī ir digitālās verdzības plāns un cilvēki tajā krīt iekšā, kā mušas uz medu, domājot, ka tā ir kaut kāda brīvība, izeja no kaut kā – grūti ir saprast šo cilvēku domāšanu, kāpēc viņi uzskata, ka pakļaujoties režīma dresūrai, viņi iegūst brīvību. Bet tā jau ir izmainīta apziņa pēc injekcijas un tas ir atsevišķs stāsts.

Bet realitāte izskatās diezgan drūma – ja tā turpināsies, tad bez šī QR koda vispār nebūs iespējams darīt pilnīgi neko. Nākamā tendence, kas tagad notiek ASV, sākot ar Miami, ir tā saucamie ‘gudrie kioski’, kurus uzstāda uz ielām tikpat intensīvi, kā 5G antenas. Tur to veic kompānija ar nosaukumu IKE un formāli tas tiek pasniegts kā bezmaksas interaktīvais kiosks jeb panelis, kur var iegūt informāciju par notiekošo, atrast kaut kādas vietas pilsētā un tamlīdzīgi – tā, kā tas ir lielveikalos, kur ir šādi interaktīvie ekrāni, kur var meklēt izvietojumu.

Bet šeit ir nianse – un ļoti svarīga. Ja uzmanīgi ieskatās IKE mājas lapā, kas tur teikts par datu privātumu, tad viss kļūst skaidrs. Tur, kā ierasts, tiek paziņots, ka personiskie dati tiek sargāti un tā tālāk, bet tālāk seko atzīšanās, ka katras saskarsmes laikā ar šo iekārtu dati tiek ievākti un ka viņi ar tiem var dalīties arī tālāk – un viņi atzīst arī to, ka caur QR kodu ikviens lietotājs var tikt identificēts personīgi – ja lietotāja tālrunis nav savienots ar šo kodu, tad ir jāveic specifiskas darbības un jāievada šie dati pašā iekārtā, kas savukārt ļauj atpazīt pašu lietotāju.

No vienas puses viņi stāsta, ka šos datus neizmantos, bet turpat blakus raksta tieši pretējo – iesaistoties aktivitātēs ar šo ierīci, cilvēks piekrīt tam, ka dati var tikt nodoti tālāk trešajām personām. Kas tās par personām un kāpēc tādas ierīces tiek uzstādītas? Nu tieši tāpēc, lai izpildītu to uzdevumu, kam arī paredzēta visa šī histērija – cilvēki visur būs spiesti ievadīt savu informāciju, lai saņemtu jebkādus pakalpojumus un šos datus izmantos ‘trešās personas’ jeb valdību aģentūras un tas veido kopējo, globālo totālās izsekošanas tīklu, kur katrs jūsu solis tiek fiksēts, kas vēlāk būs vajadzīgs sociālās kredītu sistēmas ieviešanai, lai koda īpašniekus var arī tūlīt sodīt par nepareizu vietu apmeklējumiem, piemēram, internetā.  

Un kādā tad veidā šādas bezmaksas sistēmas vispār var nest peļņu to uzstādītājam? Datu tirgošana jau arī ir tas vienīgais veids, kā to var darīt – tur ir arī iemontētas kameras, kas filmē katru lietotāju – tiek gan solīts kadrus neglabāt ilgāk par 15 dienām, izņemot situācijas, kad jāizmeklē kaut kāds incidents. Kas arī paver iespējas glabāt un dot šos datus tālāk, ja kāda režīma iestāde tā prasa. Faktiski filmēts tiek jebkurš, kas tikai paiet garām šai ierīcei, ne vien aktīvs lietotājs un tas pats par sevi jau ir novērošanas sistēma.

Vārdu sakot, šis ir kārtējais Overtona solītis tuvāk totālai kontrolei un visādi šādi interaktīvie paneļi sāks parādīties arī visur citur, jo tas ir daļa no plāna, kurā cilvēkam paliek aizvien mazāk iespēju no tā visa patverties, īpaši pilsētās. Un ne jau tikai – jebkāds pakalpojums caur svītru kodu, ko var dabūt tikai caur regulārām injekcijām vai labākajā gadījumā regulāru slimošanu  – kā nosaukt tādu sabiedrību, tas iziet pilnīgi ārpus veselā saprāta.

Kāda ir izeja – nu tikai viena. Ignorēt visus šādus ‘labdarības pasākumus’ un nepakļaut sevi apzīmēšanai. Vieglāk pateikt, kā izdarīt, bet šis ir par visas cilvēces nākotni. Viņi to sauc par gudrajām pilsētām, bet mums tas nozīmē digitālu verdzību.

2 komentāri

  • Interaktīvais panelis vai nē tā pat esmu palicis bez darba un tā pat ir ar daudziem citiem, Tas panelītis ir āriešu ziņā ja jau spēruši pirmo soli kas gan atturēs atdot visu kas vēl palicis pāri kautkādiem stendiem, vēl jo vairāk kad to nevar darīt daļa sabiedrības tas tos uzkurinās vēl vairāk.

    Patīk

  • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

    Skatījos nesen 1 video, kur cilvēks arī beigās nonāca pie secinājuma, ka qr kodi ir totāls izsekošanas līdzeklis. Bet cita starpā arī pasvieda domu par cow-id (speciālu rakstu ar w), ka daudzi brīnās, ko tad tā pēkšņi valdības tik ļoti sākušas uztraukties par cilvēku veselību un sākušas paniski visiem uzspiest paši ziniet ko. Viņš teica, ka cilvēki ir lielākais resurss valdībām, tāpēc arī uztraucās. Mazāk cilvēku, mazāk nodokļu u.t.t.
    Tad vēl tāda doma kuru lasīju kaut kur citur – ja patiesais globālais mērķis ir depopulizācija, tad kā Jūs domājat vai viņiem saglabājamo skaitā būs vairāk izdevīgi tādi, kas pakļausies bez ierunām, neuzdos jautājumus un darīs visu ko liek “veselības” vai “klimata” vai jebkā cita vārdā vai tādi, kuri uzdod jautājumus, pretojas un nepakļaujās. Man liekas atbilde skaidra, bet tas noved pie citas domas…

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s