Cietis no klimata – pasaulē pirmā diagnoze.

Nupat notika kāds notikums, kas iezīmē tālāko globālās afēras virzienu. Tas ir savā ziņā tikpat unikāls, cik tas ir absurds, taču pēdējos 20 mēnešos mēs dzīvojam pilnīgā ārprāta stāvoklī.

Par ko ir runa? Ir uzstādīta pasaulē pirmā diagnoze, kad cilvēks ir cietis no ‘klimata pārmaiņām” Jā, jūs izlasījāt pareizi. Tagad ir tāda medicīniska diagnoze un to ir paveicis kāds doktors vārdā Kyle Merritt, kurš praktizē Britu Kolumbijā, Kanādā. Varbūt tas pirmajā brīdī neizklausās kaut kas tik ļoti nozīmīgs, bet patiesībā tas ir gan un tam būs dramatiskas sekas. Tieši tāpēc, ka tas paceļ visu notiekošo absurdu uz jaunu daudz augstāku līmeni. Savā intervijā šis doktors izsakās tā:

Ja mēs neskatāmies uz iemeslu un tikai ārstējam sekas, mēs tikai aizvien vairāk atpaliksim – es cenšos redzēt pašu procesu.

Savā būtībā ļoti pareizs atzinums, tikai tam no medicīniskā viedokļa nav absolūti nekādas jēgas un loģikas. Tāda diagnoze nav iespējama – tas būtu tāpat, kā nosaukt kādu zibens nosperto par cietušo no lietus efektiem un ko tad tālāk – ierobežot lietu? Bet šis ir apmēram tā. Mēs vēl varētu iedomāties, ka sirds trieku nosauc par Makdonalda efektu, tā savā ziņā būtu arī taisnība, vismaz atsevišķos gadījumos.

Bet šeit ir runa par kādu cilvēku, kam ir virs 70 gadiem, kam ir astma un diabēts, kā arī sirds problēmas. Katra no tām ir pietiekoši saprotama diagnoze un kaut ko taču cilvēks ir darījis, lai tajā visā iedzīvotos, jo ne jau visiem 70 gadniekiem obligāti ir jābūt slimiem. Bet saskaņā ar jauno medicīnas šedevru pie tā ir vainīgs klimats – kā iespējams to pierādīt, kas tam pamatā – uz to atbildes nav. Un nav tāpēc, ka šis ir politisks un ļoti būtisks PR gājiens – pats fakts, ka tas vispār tiek publicēts presē jau to parāda, jo principā medicīnas diagnozes ir personiskas un neizpaužamas.

Bet šajā gadījumā attiecīgais doktors ne tikai uzstādīja šādu diagnozi, bet pats arī informēja presi par to, ka ir to izdarījis. Turklāt tas notika vienlaicīgi ar patreiz notiekošo klimata afēristu konferenci Skotijā, kur arī pirmo reizi izskanēja brīdinājumi par klimata ietekmi uz veselību, ka tas vispār ir kaut kāds jauns faktors, kam tagad jāpievērš uzmanība – tad nu viss šis ir kārtējais lieliskais piemērs tam, kā strādā apvienotā globālā propaganda. Ja tā saucamā kovid histērija nostrādaja samērā labi un liela daļa cilvēku ir gatavi sagraut gan savas, gan citu cilvēku dzīves, balstoties un šiem meliem, tad ar klimata afēru tik labi neiet.

Ar to cilvēci biedē jau gadu desmitus, ar ledus laikmetu, ozona caurumu, tagad globālu sasilšanu – bet tas viss nav izraisījis sabiedrībā pat ne desmito daļu no tā, ko iespēja vīrusa histērija. Un tā kādam PR meistaram radās doma, kā piemērot šo pašu principu attiecībā arī uz klimatu – ja reiz slimību histērija strādā, tad šīs lietas vajag savienot. Un tagad mums ir klimata slimība – šai diagnozei noteikti sekos arī pārējā propagandas mašinērija. Varētu pat būt šāda epidēmija, varbūt ka tas pat ir nākamā pandēmija, ko viņi ir ieplānojuši pēc šīs vai paralēli. Process jau notiek, lielie propagandas rupori sāk vilkt kopā šīs lietas, klimata krīze ir arī par veselību – tāds virsraksts jau ir vienam no tiem – The Independent tabloīds publicējis attiecīgu rakstu.

Līdz ar to nav grūti savilkt kopā to visu un saprast nākamās tendences – tagad visas galvenās cilvēces slimības no izlaidīga dzīvesveida tiks piedēvētas klimatam un tas savukārt nozīmē to, ka ja cilvēki tam noticēs, tad viņi būs tikpat motivēti karot ar to, kā viņi šobrīd karo ar iedomu vīrusu un pildīt tikpat bezjēdzīgas režīma pavēles. Un varēsim vērot visu to pašu – ikviens, kas vaicās pēc loģikas, tiks dēvēts par sazvērnieku un klimata problēmas noliedzēju, viņi tiks cenzēti un atlaisti  no saviem amatiem. Parādīsies vesela kaudze ar ‘zinātniskiem’ pētījumiem par klimata slimībām. Ārsti pret klimatu, mēs tajā esam visi kopā un tā tālāk.

Strauji pieaug klimata mirstības statistika utt. Varbūt, ka tas būs arī ieraksts miršanas sertifikātā – miris no klimata – kāpēc gan ne? Viss, ko vajag, lai izraisītu kārtējo histēriju, ir gatavs, paredzams un izmēģināts – pievienojam jaunu ierakstu, slimību un diagnozi un var sākties nākamā cilvēku stulbuma pārbaude. Turpat var rakstīt visus noslīkušos, badā nomirušos un Saulē pārkarsušos – visi cietuši no klimata, bet pašnāvnieki var būt nonākuši depresijā no klimata pārmaiņām. Lai cik absurdi tas izklausās, bet šobrīd ne par ko vairs nav jābrīnās.

Šo 20 mēnešu laikā sabiedrībai ir iebarotas absolūtas muļķības un tas ir nostrādājis – tagad laiks pacelt latiņu augstāk. Bet kāpēc tas viss ir vajadzīgs? Atceramies tādu lietu kā klimata lokdauni, par to tika spekulēts vēl pagājušo gadu. Jo viss tas pats, ko cilvēki bija gatavi darīt viltus pandēmijas laikā, viņiem būs jādara atkal – tikai šoreiz tas būs klimats un planētas glābšana, kādēļ būs jāsēž mājās, jāēd mazāk, jāatsakās no ģimenes plānošanas un jāsamazina visa veida purkšķi – lai miljardieri var mierīgi pievākt planētu sev, viņiem vajag, lai cilvēki tur nemaisās un vispār nevairojas.

Viss ir vienkārši, nākamais IQ tests var sākties.

5 komentāri

 • Kā JÅ«s komentētu klāt pievienoto materiālu ?

  ceturtd., 2021. g. 11. nov., plkst. 19:00 — lietotājs PatiesÄ«ba ir visapkārt – atver acis. () rakstÄ«ja:

  > aivisv posted: ” Nupat notika kāds notikums, kas iezÄ«mē tālāko globālās > afēras virzienu. Tas ir savā ziņā tikpat unikāls, cik tas ir absurds, taču > pēdējos 20 mēneÅ¡os mēs dzÄ«vojam pilnÄ«gā ārprāta stāvoklÄ«. Par ko ir runa? > Ir uzstādÄ«ta pasaulē pirmā diagnoze, kad cilvē” >

  Patīk

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Labs raksts.
  Nesen nācās fonā dzirdēt semināru, webināru vai kā nu viņus tagad moderni sauc par klimata tēmu. Un tā nav nekāda sazvērestība, bet “oficiāls eiropas valstu kurss” – respektīvi, tuvākajā laikā LV tiks uzsākta plaša elektroauto popularizēšanas kampaņa padarot esošos “parastos” auto par izmantošanai neizdevīgiem – pacelti nodokļi, degvielas cenas, pierastos auto vairs neizlaidīs u.t.t. Maksimāli mēģinās ieviest elektroauto, kā mērķis noteikto CO2 kvotu ievērošana, būs atbalsta programmas, “izdevīgi” kredīti u.t.t.
  Kā tur tajā seminārā teica viens lektors “tas viss, lai arī mūsu bērni un mazbērni varētu normāli dzīvot uz šīs planētas.”
  Mērķi jau cēli, bet realitātē auto tiks padarīgs par luksusa lietu un vairumam nebūs pieejams. Lētākais elektroauto pašreiz – ~25k euro. Tā ir normāla cena attiecībā pret algām? Nē, nav.

  Es neapšaubu, ka cilvēks ilgtermiņā ir totāli bezatbildīgi sapisis klimatu ar visādiem bezjēdzīgiem eksperimentiem un savu saimniecisko darbību, bet nu šīs idejas “cēlās nākotnes” vārdā ir tikai aizsegs, lai nabagie nemaisās pa kājām bagātajiem. Diemžēl cita pamatojuma nav.

  Patīk

  • Jā,mērķi tiešām cēli,bet tas ir jāsasaprot,ka cenas ir neadekvāti augstas,lai nabadzīgie nevarētu iegādāties,tos auto…
   Labāk ir lietot dzīvu uzturu,un gulēt uz vēdera,lai Visums tev sniedz gudrības,kamēr tā cilvēki nedarīs,tad viņi paliks galīgi nozombēti,un neadekvāti,vēl tās potes savu devu piedos,tā arī būs,ja nespēs loģiski domāt,un mainīties…
   Citi,lielie bļāvēji,kas jau tāpatās jau nespēj uzzināt,kā ir bijis agrāk,ko ļaudis lietojuši uzturā,un sātana-dieva pasaulē lieto uzturā dzīvnieku olbaltumvielas,tapēc arī nekas nemainās…

   Patīk

   • Tam visam pietrūkst loģiskā domāšana,un turpiniet lietot dzīvnieku olbaltumvielas,varbū spēsiet loģiski domāt,bet ļoti apšaubu to,kamēr nemainīsimies tikmēr arī nespēsim kļūt gudrāki…

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s