Migrantu krīze – kas vainīgs?

Pēdējās  nedēļās Eiropas uzmanība pievērsta vēl kādai krīzītei – tam, kas notiek uz Baltkrievijas/Polijas robežas.

Par to trauksmi ceļ arī mūsu vietējais režīms un īpatnējās izcelsmes iekšlietu ministre sola celt varenu žogu, līgumi jau noslēgti, miljoni atrasti – bet vēlēšanām naudas var nebūt, to paturiet aiz auss. Tie ir tieši 2.4 miljoni, kas paredzēti šai bezjēdzīgai būvei un tikpat daudz tad arī pietrūkstot vēlēšanu rīkošanai.

Taču kā rāda reālā prakse tur, kur šobrīd eskalējas šī krīze, tad nekādi žogi tur nepalīdz. Tur ir apmēram 200 km gara robeža un to praktiski nav iespējams ne nožogot, ne nosargāt. Šie migranti tagad ir mainījuši taktiku un tā vietā, lai lauztos cauri vienā vietā, viņi to mēģina darīt vairākās un kaut kur visticamāk, ka tas arī izdosies. Uz viņiem šaut nedrīkst un ja kaut kur kāds bars tiek cauri, tad tos apsargātājus viņi nogāzīs gar zemi un dosies tur, kur viņiem vajag. Bet vajag viņiem uz Vāciju un Polija tiem taču nemaz neinteresē. Taču kas šajā sakarā vispār ir jāsaprot – visa Eiropa atkal bļauj pēc sankcijām Baltkrievijai un vaimanā, ka tas ir Lukašenko, kas to krīzi tur sataisījis.

Un visi atkal aizmirst to, ka patiesais visa notiekošā iemesls ir pavisam cits – kas tad bija tie, kas grāva Tuvos Austrumus, bombardēja tur suverēnās valstis, radīja šo bēgļu straumi un apzināti virzīja to uz Eiropu? Tie bija paši Eiropas politiķi, klausot ASV saimniekam un it īpaši tā pati Vācija, kuras kanclere atplestām rokām šos migrantus aicināja pie sevis un vēl gribēja ieskapēt visai Eiropai, draudzīgi sadalot kvotas, kas izraisīja plašus protestus.

Visu šo laiku tā plūsma nekad arī nav īsti apstājusies, viņi tūkstošiem brauc iekšā Itālijā un Grieķijā teju katru dienu. Un kāpēc tas vispār tika darīts – tāpēc, ka neviens jau nav atcēlis tā saucamo Kalergi plānu – tas vēl 1925.gadā tika uzrakstīts attiecīgā autora gara darbā ar nosaukumu Praktiskais idealisms un tas paredz nākotnes Eiropas rasi kā jaukteņus, likvidējot nacionālās tautas un rases. Tieši uz to arī strādāja pašas Eiropas politiķi visus šos gadus, apzināti postot savas tautas un ja kāda daļa no tiem, kas pa šo laiku ir tur iedzīvojušies un patiešām ir noderīgi attiecīgo valstu ekonomikām, tad šis vilnis no 2015.gada ir pavisam kas cits, tie ir jauni, agresīvi vīrieši, kas netaisās ne strādāt, ne kaut ko vispār darīt, izņemot kā sēdēt uz pabalstiem un ieviest savu kultūru, kas patiesībā nav nekāds islāms savā patiesajā formā, bet gan pilnīga degradācija.

Līdz ar to, šis plāns pārvērst Eiropu par pseido islāma kalifātu nekur nav palicis, tas tikai mazliet atbīdās nākotnē, jo tā realizācijā radās zināmi sarežģījumi un Breksits, kas bija domāts tieši zem šī plāna, faktiski sanāca par ātru, bet to vairs nevarēja nobremzēt.

Līdz ar to, Baltkrievijas baķka te vispār nav nekādā sakarā, viņš tikai izmanto radušos situāciju un neaptur šos migrantus, kaut varētu to izdarīt – bet kāpēc lai viņš to darītu, ja pagājušā gadā Eiropa un īpaši Polija, arī Baltijas valstu vaukšķi to vien darīja, kā apzināti jaucās suverēnas valsts iekšējās lietās? Kas tad organizēja apvērsumu, kas rāva karogus, no Polijas tiešā veidā tika vadīts kanāls Nexta, kas bija iesaistīts revolūcijas veidošanā un kura vadītāju tad nu aizturēja ar lielu troksni, nosēdinot lidmašīnu.

Protams, ka baķkam tagad ir ļoti izdevīga šī situācija un tā viņš var ieriebt visiem tiem, kas jaucās Baltkrievijas lietās – tagad lietas ir pavisam citādas – režīmi ir apdraudēti pašā Polijā un Lietuvā, kas bija aktīvākās gaisa jaucējas – tur sabiedrībā arī aug spriedze šī konflikta dēļ un paralēli tam vēl notiek Polijas konflikts ar ES – režīms cīnās divās frontēs un baķka var berzēt rokas, ka var izrādīties tā, ka viņa gāzēji tiek nogāzti paši – tieši tāpat, kā tas neskaitāmas reizes notika ar Sīrijas prezidentu Asadu, kuram ‘bija jāaiziet’ nez cik gadus, bet kuru ar miljoniem ielās šogad atkal ievēlēja un kuru atbalsta visa tauta, nevis  Saeimas 61 balss, kā mūsu nācijas tēvam, kas ir aktīvs noziegumu veicējs pret tautu, kas viņu nav vēlējusi.

Vai viņam var pārmest, ka viņš šo krīzi neaptur, bet drīzāk eskalē? Protams, ka visādas Kalnietes un citi ‘demokrāti’, kuru valstīs notiek pats lielākais terors pret tautām, bet kuri satraucas par demokrātiju Baltkrievijā, to dara un darīs – tikai tad, kad līdzīga situācija bija ar Turciju 2015.gadā, kad tā arī apzināti laida cauri tādus pašus migrantu pūļus, neviens sankcijas nelika un ES vēl samaksāja turkiem 6 miljardus, par spīti tam, ka tieši Turcija ar savu dalību Sīrijas konfliktā un teroristu finansēšanu bija viens no tiešajiem vainīgajiem šo bēgļu plūsmas izraisīšanā. Taču tas ir ‘kaut kas cits’, tie ir mūžīgie Eiropas dubultie standarti un skabargu meklēšana citur, kaut pašiem mājās valda absolūts fašisms. Tādā ziņā nekas īpašs te nenotiek, tikai cāļi nāk mājās uz skaitīšanu rudenī.

Labā ziņa ir tā, ka neviens no tiem bēgļiem taču negrasās palikt arī pie mums – nav vispār nekāda pamata viņus te turēt, viņus sauc māte Merkele un lai tad arī tiek paši ar viņiem galā.

3 komentāri

 • Ja migrantiem nav jāievēro distance un masku režīms, tad valdība mums melo par vīrusa bīstamību. Gribu būt migrants un spļaut visām valdībām virsū!

  Patīk

 • Ha! par varenu žogu liek aizdomāties par la palma vulkānu kas ir aktīvs no septembra vidus, tur liels kalns draud iekrist jūrā un izraisīt nelielu cunāmī. 150-500 kvadrāt kilometri massas tam kalnam, nu tāds neliels kalniņs kā pari latvijai aizšaut un vēl čut čut. Ir kautkādas jocīgas drupatas internetā par cunami aizsarg mūri izraēlā. Pret cilvēkiem vai ūdeņiem nevar saprast. Runājot par z day. Visiem zināms par Event 201 deviņpadsmitajā gadā vai ne? CDC mājas lapā var atrast zombiju pandēmijas komiksu un tur rakstīts Preparedness: 101 Sagatavotība:101, komiks ta ir par zombijiem bet arī teikts tās pašas instrukcijas arī var noderēt dažādu dabas katastrofu gaijumā, tipa jābūt somai ar paiku trim denām radio un jādodās uz pulcēšanās vietu jeb patvērumu. Tad tādas cipars kā 001 bet tas jau ir noberzēts temats līdz nemaņai.

  Patīk

 • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

  Kas tur zem tās “krīzes” apakšā pagaidām neesmu sapratis (un arī īpaši necenšos). Lukašenko dabūjis spēcīgas garantijas, ka tiks atbalstīts, ja aizies tālāka eskalācija? Protams, neticu, ka tas viss notiek “tāpat vien, pats no sevis”.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s