Luciferase – kas ir galējais injekciju plāns?

Vai Lielā Farma ir gatava atklāt savu injekciju patieso sastāvu neatkarīgai analīzei? Tas ir ļoti svarīgs jautājums un atbilde uz to, protams, ka ir nē. Un lai saprastu to, kas tad īsti ir tas galvenais iemesls, kāpēc šīs injekcijas tiek spiestas visiem iekšā burtiski ar varu, ir jāatgriežas pie kāda elementa ar nosaukumu Luciferase.

Kas tad tas īsti ir un kur to meklēt? To var atrast pašas Modernas mājas lapā, kur viņiem ir patentu sadaļa, kuri tiek izmantoti injekciju ražošanas procesā. Šis konkrēti ir patents ar nosaukumu PATENT US 10,703,789 un tur 46.lpp tur šis elements parādās. Tas ir enzīms, kas veido bioluminiscenci, jeb padara lietas spīdošas, kā jāņtārpiņš. Un tas biomedicīnā nav nekas svešs, jo to tur izmanto jau krietnu laiku un tieši tāpēc, lai iezīmētu konkrētas šūnas, proteīnus tāpēc, lai tos varētu vieglāk ieraudzīt un izsekot to kustībai.

Tātad vēlreiz – tas iezīmē to, kas paredzēts izsekošanai. Un tagad ir jautājums, ja reiz šis elements ir Moderna patentu lapā, tad kāpēc tas nav injekcijas sastāvā? CDC lapā to atrast nevar. Acīmredzot, ka attiecībā uz šo elementu ir kāds lielāks plāns – starp citu, dažādu brīnumtehnoloģiju aģentūra DARPA šobrīd tiesājas ar Moderna par šīs brīnumvakcīnas īpašuma tiesībām. Bet DARPA ir izstrādājusi biočipu, kas varētu tikt izmantots šīs injekcijas ievadīšanai un par to tika rakstīts atklātos avotos vēl pagājušā gada oktobrī.

Tas ir tā saucamais hidrogels, ko ražo kompānija ar nosaukumu Profusa. No šejienes jau vajadzētu būt skaidram, ka pēc būtības ne tik daudz pati injekcija, kā šie attiecīgie elementi ir svarīgāki, lai tos iedabūtu cilvēkos par katru cenu. Šis hidrogels tiek injicēts zem ādas un tad tas sāk veikt monitoringu – viens no tā elementiem ir īpaši veidota molekula, kas sūta fluorescējošu signālu ārpus ķermeņa, kad tajā sākas reakcija uz infekciju. Šo signālu uztver sensors, kas piestiprināts ārpusē un tad to var sūtīt tālāk uz aplikāciju vai pa tiešo uz attiecīgo dienestu.

Vai tad joprojām sabiedrībai nerodas jautājumi par to, kopš kura laika tādas organizācijas kā DARPA iesaistās veselības jautājumos? Viņi taču līdz šim nodarbojās ar militārām tehnoloģijām. Un tagad Pentagons sācis rūpēties par cilvēku veselību kopā ar visiem tiem miljardieriem, kuru darbības sfēras ir pavisam citas? Un visiem viņiem ir lieli plāni turpmākām injekcijām un to piegādes sistēmām, kas paredz izšķīstošas adatas un quantum dot tattoo  – kas ir vienkārši lieliska tehnoloģija – tā paredz šo injekcijas ierakstu veikt zem ādas ar neredzamo tinti, ko var redzēt caur īpašu filtru – skaneri un aplikāciju.

Un par to visu rakstīja vēl 2019.gadā, pirms plāndēmijas, kas acīmredzami ir tieši tas, ko vajadzēja, lai visas šīs tehnoloģijas strauji bīdītu uz priekšu. No tā visa ir tikai viens secinājums – zem švakcinēšanas aizsega notiek gatavošanās iezīmēšanai un izsekošanai. Tas jau notiek caur kroņa pasi un svītru kodu, bet tas nav galējais nodoms. Mērķis šeit ir padarīt visus par atzīmētiem vergiem sistēmā, ko piesedz ar ‘sabiedrības drošību’ – tamdēļ arī ir visa vīrusa histērija. Kas tad ir tā kroņa pase – patiesībā režīmam pie vienas vietas ir tā injekcija, kas neko nepalīdz – kāpēc tai jābūt obligātai, ir tieši QR kods. Tas nodrošina cilvēka piesaisti tālrunim un tas ļauj fiksēt visu jūsu pārvietošanos un apmeklējumus. Tāpēc tik ļoti tiek kurināts naids pret nevakcinētiem – ne jau injekcijas dēļ, bet tāpēc, ka mums nav šī koda un mūs nevar izsekot tik viegli, kā tos, kam tas ir.

Un kur tad vēl labāks simbolisms, kā Lucifers un zvēra zīme. Bez tā taču viņi vispār neko nedara, tas ir viņu visu kungs un saimnieks. Tas ir iemesls, kāpēc šīs plāndēmijas aizsegā visiem spiež šīs substances. Tāpēc viņi noliedz dabisko imunitāti, tāpēc tiek atcelti līdzšinējie reliģiskie izņēmumi un noliegtas visas iespējamās zāles, kas palīdz pret saslimšanu, lai nu kas tā būtu – tāpēc pat 5 gadīgi bērni tiek injicēti un ir paredzēta globāla un vardarbīga visu iedzīvotāju nošpricēšanas kampaņa, kas turpināsies ar aizvien jaunām injekcijām un sistēmām, jo taču visu laiku jūs apdraudēsiet ‘sabiedrību’ ar savām divām un trijām un nez cik injekcijām, ja atsakāties no nākamās.

Bet ar katru nākamo tiek paredzēts aizvien vairāk pastiprināt kontroli un spiest cilvēkus iet šajā sistēmā, no kuras par katru cenu ir jāraujas ārā, lai šis viņu plans nestrādātu. Viss taču ir atkarīgs no mums pašiem un tas nav atcelts. Jautājums ir ļoti vienkāršs – kam tad jūs izvēlaties kalpot, vai kungam Luciferam, vai palikt cilvēki un dievišķas esības?

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s