Ēdiens kā ierocis.

Mākslīgs ēdiena trūkums savā būtībā šobrīd ir globālistu nākamais ierocis, kā tiek paredzēts kontrolēt depopulāciju un izraisīt nepieciešamos sociālos nemierus.

Jo vīrusa histērija, karš starp nevakcinētiem/vakcinētiem un citi viņu instrumenti, tas nav vēl nekas, salīdzinot ar to, kas notiek tad, ja cilvēki sāk plēsties par pārtiku.

Ir tikai 9 maltītes no civilizētas sabiedrības līdz mežonīgam baram – tāds ir teiciens un labākais veids, kā to izdarīt, ir pārtraukt augsnes bagātinātāju apgādes ķēdi. Un tieši tas pasaulē arī šobrīd notiek – ja nav šo bagātinātāju, tad nav industriālās pārtikas ražošanas – paliek tikai mazās, piemājas vai tīri bioloģiskās saimniecības, taču ar tām nevar pabarot pasauli. Un kas tad ir jādara, lai pasaulē izbeigtos šie krājumi – ir jāuzbrūk fosilajam kurināmajam. Un arī tas notiek – bet kāpēc tas notiek, jo zaļie afēristi nestāsta par to, ka nevar pārvērst, piemēram, Saules enerģiju pa tiešo bagātinātājos. Nav tādas tehnoloģijas. Bet fosilo kurināmo var pārvērst bagātinātājā un to sauc par Harbera procesu. Tā ir jau 1908.gadā izstrādāta ķīmiskā tehnoloģija jeb process, kas arī tiek izmantots tam, lai uzturētu cilvēci šī brīža pārtikas patēriņa līmenī.

Aptuveni 3.8 mijardi cilvēku pasaulē ir atkarīgi no šī procesa, lai viņiem būtu, ko ēst. Bez tā nav iespējams uzturēt šodienas sabiedrības. Līdz ar to, lai no viņiem atbrīvotos, tieši tas tad arī ir jāizdara – jāpārtrauc šie procesi un jāaptur fosilais kurināmais, kas tiek izmantots, lai pabarotu cilvēkus. Un viens no galvenajiem elementiem šeit ir dabiskā gāze. Nav iespējams to aizvietot ar Saules paneļiem vai vēja rotoriem, jo tie nav CH4, kas ir tiešā veidā nepieciešams šajā procesā. Tur šie elementi ir ārkārtīgi nozīmīgi. Tāpēc, kad globālisti spiež uz to, ka ir vajadzīgs atteikties no fosilā kurināmā, oglēm, gāzes un naftas un stāsta par ‘zaļo nākotni’ un kad tur lēkā jaunieši Tunbergas vadībā, tad ir jāsaprot, ka viņi patiesībā tēmē uz to, lai iestājas reāls bads. Un ko izdarīja 40 valstis, kas nupat apņēmās tuvākajos gados atteikties no oglēm Glasgovas COP26 sanāksmē? Faktiski viņi nolēma savas tautas mokošai bada nāvei, jo tas tieši to arī nozīmē – tas ir katastrofāls augsnes bagātinātāju trūkums, ko viņi grib panākt.

Un tas viss jau notiek – tieši tas taču ir iemesls aizvien pieaugošām elektrības krīzēm visā pasaulē, bet pasaule izliekas, ka neko neredz un nesaprot, ko nozīmē fosilā kurināmā izbeigšana – tā vietā viņi savācas konferencēs un turpina realizēt šo pašnāvniecisko politiku – zaļās afēras vārdā. Jo kaut arī zaļā enerģija spēj ražot noteiktu daudzumu elektrības, lai kāds tas arī būtu, taču tā nespēj aizvietot fosilo kurināmo tieši šajos procesos, kas baro planētu. Un tāpēc arī augsnes bagātinātāji ir viņu mērķis. Vācijā, Austrālijā, ASV, UK un citur tā jau ir liela problēma, jau šodien.

Par to raksta arī lielie mediji – nesenais Bloomberg raksts vēsta par to, ka tiek apturēta CF Industries Holdings darbība UK, kas ražo amonija nitrātu. Tas viss kļūst dārgāks un līdz ar to sadārdzina fermeriem visas pārējās izmaksas un tā atkal ir ķēdes reakcija, kad nav iespējams normāli strādāt. Un tas jau atsauksies uz 2022.gadu, to vairs apturēt nevar – pasaulē gaidāma īsta krīze, tukši plaukti un pārtikas cenas kāps kosmosā. To visu varētu apturēt, bet tad ir jāaptur zaļie afēristi – nav taču tā, ka pasaulē trūktu gāzes vai vispār kaut kā – nekas netrūkst, bet ir šī neprātīgā politika. Ziemeļu Straume II un ilgtermiņa gāzes kontrakti varētu normalizēt situāciju Eiropā, ja vien pie varas esošie pašnāvnieki pārtrauktu vazāties pa šīm globālistu klimata konferencēm. Arī Latvijai taču ir savs ‘zaļās reindustrializācijas plāns’ un arī Levits braukā turpat saņemt instrukcijas, kā izpostīt tautsaimniecību.

Kas tad ir globālistu nolūks? Radikalizēt sabiedrību, panākt nemierus un haosu, kad sākas cīņa par izdzīvošanu. Tas ir masu genocīds un ja kāds vēl domā, ka tie paši miljardieri viņam piedāvā injekciju, jo rūpējas par veselību, tad..

2 komentāri

  • Globālistu “deep state” masonu kliķe savu cilvēku paverdzināšanas politiku virza kompleksi pa vairākiem virzieniem uzreiz: Šļurizācija jeb kovidfašisms, gatavo mākslīgo badu ar “zaļo” ekofašismu, ievieš totālas kontroles un izsekošanas metodes jeb ITelektroniskais fašisms… ☝️😮

    Patīk

  • Tesla gribēja apgādāt cilvēkus ar bezmaksas elektrību-kas sanāca-industriālā revolūcija-kari par cilvēces pakļaušanu un daudziem bezjēdzīgiem upuriem.visi pildīja tikai tirānu pavēles.vai tagad nav tas pats?

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s