The Economist 1988 – viena pasaules valūta.

Cik ilgi notiek gatavošanās jaunajai pasaules kārtībai un kas ir tās elementi? Viens no tiem noteikti ir arī vienota globāla valūta un protams, digitāla.

Tas bija vēl 1988.gads, kad Rokfelleriem piederošais The Economist par to atklāti paziņoja savā žurnālā, ka ir jāgatavojas vienai pasaules valūtai. Pagāja 33 gadi – protams, šis būtiskais cipars un viņi par to atgādina atkal. Tas pats žurnāls par to raksta atkal. Protams, tagad mums ir saprotams, ka sākums tam ir digitālās valūtas, kas beigās noved pie šīs vienotās pasaules valūtas, kuru izvēlēsies ērtību dēļ, bet kas nozīmē totālu kontroli pār visu.

Kas tad ir digitālās valūtas? Tās nav kriptovalūtas – tās ir Centrālo Banku radīti ieraksti un tās nelieto blokčainu tehnoloģiju, līdz ar to tām nav nekāda sakara ar to iztēloto decentralizāciju un brīvo naudu, kas it kā piemīt kritpovalūtām. Šīs ir ārkāŗtīgi centralizētas un tās pilnībā pārvalda Centrālās bankas. Un tās nav arī jaunas valūtas, bet tās pašas, kas valstī jau ir – dolāri, eiro, vai mārciņas, tikai tās eksistē jaunā formā kā tehnoloģisks sasniegums, kas gan neaizvieto pašu naudas vienību katrā valstī. Bija eiro un paliek eiro, tikai digitāls.

Šobrīd vistālāk tajā tikusi Ķīna – viņiem jau Beižingas olimpiskajās spēlēs šoziem būs gatavs un prezentēts digitālās juaņas modelis. Tur nākamā gada februārī varēs iegādāties biļetes, pārtiku, rezervēt viesnīcas un visu pārējo ar šo digitālo juaņu un attiecīgo tālruņa aplikāciju. Arī uz mums tas attiecas – uzbrukums pēdējām brīvībām, kas ir skaidra nauda, notiek arī Eiropā – šeit Centrālā Banka arī strādā pie digitālā eiro prototipa. Mazliet atpaliek ASV un Japāna. Amerikā tie varētu būt vēl vairāki gadi, pirms tur parādās digitālā dolāra versija, bet pētījumi tai virzienā, kā šāds dolārs varētu aizvietot esošās maksājumu sistēmas, tur notiek sadarbībā ar MIT – Masačūsetsas tehnoloģiju universitāti, kas atbildīga par daudziem jaunās pasaules kārtības projektiem.

Ja mēs saprotam, kas ir prediktīvā programmēšana un kam pieder tas pats The Economist, uz kura vākiem regulāri parādās dažādi globālistu plāni, tad arī šis nav nekāds izņēmums – te ir skaidri redzams, ka vienotā pasaules kārtība tiek rūpīgi gatavota jau sen – mēs vēl tad atradāmies aiz dzelzs priekšskara un mums nekādas nojausmas nebija par to, kas te tiek plānots un ko nozīmē īsts totalitārisms, kad pār cilvēci valda oligarhu režīms un atņem visu, pat fizisko ķermeni.

Bet viņi to zināja un par to arī sabiedrību atklāti informēja, kā jau tas parasti mēdz notikt. Lielais Resets paredz arī šo – tiesa gan, lai varētu ieviest tādu globālu valūtu, ir jāpanāk visu lielo valstu jeb G20 piekrišana – ja kāda no tām nepiekrīt, tad principā to izdarīt nevar. Vai tā ir problēma globālistiem, vai viņi pamanīsies līdz tam laikam iedabūt visu valstu valdībās tikai savus cilvēkus, to rādīs laiks. Taču viena pasaules valdība gluži loģiski nozīmē arī vienu pasaules valūtu – tieši tāpēc zaļā afēra ar pavisam jauniem kreditēšanas nosacījumiem ir tas veids, kā viņi uz to grasās spiest.

Bet ko tas nozīmē cilvēkam parastajam – ne vien pilnīgas katras atsevišķas valsts suverenitātes beigas, bet arī vēl atlikušo personisko brīvību likvidāciju – digitālajā ekonomikā ikviena transakcija tiek pilnībā kontrolēta, šī nauda var tikt programmēta un to var jebkurā brīdī atņemt – automātiski sodi par jebkādiem pārkāpumiem digitālajā vidē un tā tālāk – tas ir jebkura totalitāra režīma sapnis. Tas vienlaicīgi ir saistīts kopā ar sociālo kredītu sistēmu, bet tas savukārt sākas tagad, ar injekcijām un svītru kodiem, lai saglabātu kaut kādas iespējas vēl eksistēt šajā sistēmā.

Tāpēc elitēm to vajag, bet mums to nevajag nekādā gadījumā – slikti ir tas, ka cilvēki joprojām nesaprot, kur ved šīs lamatas un cik tas viss ir rūpīgi gatavots gadu desmitiem un kā visai šai digitalizācijai ir skaidri jāpasaka stop – jo nekas jau te neapstājas ar šo svītru kodu, tas ir tikai sākums daudz trakākām lietām. Ceļā uz vienoto pasaules valūtu, lai kāds beigās būtu tās nosaukums, vēl ir paredzēts savienot jau esošās vienotā maksājumu telpā, kad faktiski tās automātiski konvertējas viena otrā un tad jau atliek tikai pasludināt to īsto un vienīgo. Bet sākas viss ar zvēra zīmi šodien, lai nu par ko mēs katrs to uzskatām – tas ir tas, bez kura nevar pirkt un pārdot ārpus tā kontroles, injekciju pasei nekādas citas jēgas praksē nav un būt nevar, kā tikai cilvēka iesaistīšana šajos verdzības procesos.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s