Zombiju metaverss.

Laipni lūdzam ‘metaversā’ – šis jaunais dīvainais vārds tad arī ir visu to miljardieru centienu mērķis. Reseta lozungs, ka jums nekas nepiederēs, bet jūs dzīvosiet laimīgs daudziem varēja šķist kaut kas nesaprotams, bet te taču tas ir.

Te varēs dzīvot tieši tāpat, kā halucogēno sēņu iespaidā, fantāziju pasaulē un nelikties ne zinis par to, ka notiek realitātē. Tajā, kuru šie paši miljardieri cītīgi grauj pēdējos 20 mēnešus. Un tā Feisbuks šonedēļ nomainīja  savu nosaukumu uz Meta, kas ebreju valodā nozīmē ‘miris’, bet bezgalības zīme pa tiešo ņemta no senajiem okultajiem simboliem – čūska, kas ēd savu asti jeb bez izejas stāvoklis. Un tas nav tikai nosaukuma maiņa, bet tas ir plāns, kā iedabūt Feisbuka vairāk kā miljardu lietotāju jaunajā transhumānisma realitātē.

Turklāt Feisbuks ir tikai viens spēlētājs šajā virtuālajā utopijā, tur ātri vien saskries arī citi – kā atzīst ASV viens no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem Verizon – metaverss tuvojas, tam tikai vajadzēja 5G. Vēl 2018.gadā parādījās filma Ready Player One, kurā tieši tas arī bija parādīts – galvenais varonis uzvelk brilles un dzīvo pavisam citā, virtuālā pasaulē, kur mijiedarbība notiek ar citiem tādiem pašiem virtuāliem ķēmiem. Protams, vēl pirms tam tas viss bija ļoti aktuāli datorspēļu simulācijas vidē, kad aizvien vairāk parādījās spēles, kurās cilvēki faktiski var dzīvoties un pildīt dažādus uzdevumus reālajā laikā – World of Warcraft un tamlīdzīgas.

Bet lielais Tech ar Zukurbergu priekšgalā ir izdomājuši, ka viņi var uzlabot cilvēku realitātes un lai izvairītos no tā haosa, ko šie paši miljardieri ir radījuši ārpasaulē, cilvēki tagad varēs patverties virtuāli-iluziorā vidē. Un tas ir tiešais ceļš uz transhumānismu, kur cilvēki varēs socializēties tāpat, kā līdz šim to darīja īstajā pasaulē. Tas nozīmē, ka tiek izveidota digitālā kopija, kas izskatās tā, kā cilvēks un ar to var ceļot pa dažādām virtuālām realitātēm. Tas nozīmē, ka tiek izdzēstas robežas starp fizisko un un digitālo pasauli, kas arī ir viens no galvenajiem transhumānistu nolūkiem –tieši to ir aprakstījis Klauss Švābs savā 2017.gada grāmatā par IV industriālo revolūciju, kur ir runa tieši par digitālo ekonomiku. Tas novedīs pie pie fizisko, digitālo un bioloģisko indentitāšu saplūšanas, bet tas tālāk noved arī pie mikročipu implantēšanas, ar kuriem varēs lasīt arī cilvēku domas. Un tas savukārt noved pie jautājuma par cilvēka jēdziena izmainīšanu.

Tāpēc nekas jauns te nenotiek un nekas pārsteidzošs arī nē – to arī nozīmē viedā reindustrializācija. Metaversā varēs arī tērēt digitālo naudu – var pasūtīt picu un tad to piegādās pie īstajām durvīm. Lai nodrošinātu visu šo uzturēšanos attiecīgajā vidē, būs vajadzīgas īpašās brilles – virtuālās realitātes komplekts ar nosaukumu Cambria. Tad kam tas viss būs vajadzīgs? Ne jau tiem, kas ikdienā nodarbojas ar normālām aktivitātēm, strādā un dzīvo īstu dzīvi. Tas viss būs vajadzīgs tām masām, kuri sēdēs mājās ar universālo ienākumu un kam vienkārši nebūs, ko darīt – tad viņi varēs pavadīt savu bezjēdzīgo laiku šajā fantāziju pasaulē, kur viņiem būs gan mediji, gan sporta spēles, gan TV un visas citas virtuālās izklaides. Par šo lieko ”ēdāju” klasi jau vairākas desmitgades runā arī globālistu ziņojumos, ko tad ar viņiem darīt – tad redz kur ir izdomājuši, ko darīt – sašpricētie dārzeņi varēs savas atlikušās dieniņas pavadīt kopā ar citiem tādiem pašiem virtuāliem dīkdieņiem miroņu pasaulē kopā ar ZukurBorgu.

Jo visa notiekošā plāns no paša sākuma ir bijis izveidot pavisam jaunu sabiedrību 2.0, kas tiks uzlabota ar tehnoloģiskām iekārtām un šajā plānā tad arī ietilpst gan dažādu sensoru implantēšana, gan jaunā virtuālā realitāte.

Tur var doties uz jebkuru pasaules vietu, apskatīt jebko un nodarboties ar visu, kas ienāk prātā – tuvākajā nākotnē šajā sistēmā tiks iepludināti miljardi dolāru un miljoni bezjēdzīgu cilvēku pāries uz dzīvi šajā pasaulē. Varbūt kaut kādā ziņā tas ir labi, jo par mirušo atdalīšanu no dzīvajiem ir rakstīts jau ļoti sen. Gluži loģiski, ka šis arī ir viens no globālās depopulācijas instrumentiem, jo lai vai ko, bet iepazīties un veidot īstas attiecības, ģimenes šajā sistēmā nevar –katrs no tiem, kas tajā ir iegājis, sabiedrībai ir miris un vairāk evolūcijai nav derīgs.

Bet īstiem cilvēkiem paliek īstā pasaule, Daba, sirsnīgas un īstas attiecības, draudzība un mīlestība – savukārt miroņiem būs viņu pasaules.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s