Kā režīms slēps injekciju sekas.

Šodien Rečekisti publicēja kārtējo savu afēras aizstāvības rakstu, kurā cenšas noliegt injekciju saistību ar pieaugošo mirstību no sirds un asinsvadu problēmām – tas esot kovid vaina – tikai tagad nez kāpēc to tagad iekš tā vairs neskaita.

Viņiem ļoti nepatika Fox sižets, kur izskanēja tā doma par to, ka tas ir injekciju sekas. Un vispār, mēs visu laiku te pievēršam uzmanību tikai tam vienam kovidam, vai cilvēks mirst no tā potēts vai nē un tikai pēc tā tiek spriests par šīs injekcijas efektivitāti – bet kur paliek visa cita statistika un loģika? Tieši par to arī jāsāk domāt un tam pievērst uzmanība, jo visu laiku skan šis jautājums – ja reiz no injekcijām mirst, tad kur to var redzēt, no kovida taču viņi nemirst vai mirst maz. Bet kas teica, ka tam jābūt kovidam? Injicēts cilvēks visticamāk aiziet tieši ar sirds problēmām un tad tas neskaitās ne no kovida, no kā viņš skaitās pasargāts, nedz arī no potes, jo loģiski, ka tur nekāda sakara nebūs un neviens to nekad neatzīs.

Lai saprastu, kā tas notiek, jāpieazīstas ar kādu Kanādas ārstu. Charles Hoffe  ir drosmīgs ārsts, kurš 28 gadus praktizē medicīnu nelielā pilsētiņā ar nosaukumu Lyton, Britu Kolumbijā, Kanādā.

Pēc tam, kad viņš bija iešpricējis 900 Moderna dozas saviem pacientiem, viņš pats arī sāka celt trauksmi par blakus efektiem, ko viņos novērojis. Tam sekoja dažādi uzbrukumi no vietējām medicīnas autoritātēm, bet viņš par spīti tam sniedza interviju Laurai Lynn Tyler Tompson viņas šovā, kur to visu izstāstīja vēlreiz.

Tam sekoja viņa atstādināšana no darba un viņš zaudēja pusi no ienākumiem līdz ar to.. Un par ko ir runa – par to, ka asins trombi, kurus Farma, režīms un korporatīvie mediji dēvē par ļoti retiem, patiesībā ne tuvu nav reti, tie ir regulāri un tas redzams viņa paša veiktos testos. Jo mediju manipulācijas ir ļoti vienkāršas – reti šobrīd ir lielie trombi, kuri uzraisa insultus un ko var redzēt CT skaneros, MRI un tamlīdzīgi. Bet cilvēkos veidojas mikroskopiski trombi un tos var atklāt tikai ar D –Dimer testu.

Lietojot šo metodi uz saviem pacientiem, Hoffe apgalvo, ka 62% gadījumu tādi ir atrodami tiem, kas ir injicēti ar mRNA poti. Un viņš arī apgalvo, ka šie cilvēki ir neatgriezeniski sabojāti un viņi nevarēs dzīvot tā, kā līdz šim.

Šie cilvēki nemaz nenojauš, ka viņiem ir tādi trombi – viņš saka. Un vissatraucošākā daļa ir tas, ka ir organisma daļas, kuras nevar atjaunoties, kā smadzenes, mugurkauls, sirds un plaušas – kad tās ir sabojātas ar šādiem trombiem, tad tas ir pavisam. To visu šis ārsts izstāstīja vēl šī gada aprīlī. Bet kas notiek tagad? Tagad mediji un visādas rebaltikas nodarbojas ar to, ka noliedz paaugstinātu mirstību no sirds un asinsvadu problēmām, apgalvojot, ka tam, protams, nav sakara ar injekcijām un ka šāda veida mirstība tāpat pasaulē ir pati augstākā.

Bet vai tad tas nav labākais veids, kā to noslēpt? Ja palasa vairākus rakstus tai pašā lielajā presē, tad tur arī redzams, kā palielinās šī mirstība tieši ar sirds problēmām  – viens tāds raksts ir 24.septembra raksts Yahoo, kur vēstīts par situāciju Anglijā, kur no 2.jūlija līdz tam laikam bijuši 4600 ekstra nāves gadījumi, kas tiešā veidā saistīti ar sirds problēmām. Skotijā vasarā bija ziņojums par 25% pieaugumu ar tām pašām problēmām vienā no reģioniem. Un tieši britu salās viņi gluži apzināti tagad cenšas normalizēt to, ka sirds problēmas jauniešiem ir normāla padarīšana. The Sun turpat 26.oktobrī raksta, ka jaunām sievietēm 22 gados arī varot būt ‘maz zināma’ sirds trieka. Uz autobusiem tiek likti uzraksti,ka bērni arī varot nokrist ar trieku. Jūs kam to visu tagad gribat iestāstīt? Protams, tiem, kas nevar savilkt kopā visu notiekošo ar intensīvo injekciju kampaņu, kas skar aizvien jaunākus cilvēkus.

Tas pats arī Amerikā – tur nesen līdzīgs raksts – tas pats 26.oktobris un šeit arī tiek stāstīts par to, ka slimnīcas Mičiganā pārpildītas ar tiem, kas nemaz nav kovid – bet ar kaut kādām citām slimībām un viņi turklāt ir slimāki un smagākā stāvoklī ar tām pašām kaitēm, kādas tās nemēdza būt pirms šīs pandēmijas. Un arī te minēti gan trombi, gan sirds problēmas un viss kas cits.

Tāpēc viss notiek un tagad jau vispār saprast to, kas īsti notiek, būs aizvien grūtāk – bet vērīgākie atceras to, ka tajā nākamās pandēmijas SPARS 2025-2028 aprakstā kā reizi bija teikts, ka tā savā būtībā ir tieši injekcijas sekas, kas bija domāta cīņai ar iepriekšējo epidēmiju. Nu lūk, tad tieši to mēs arī sākam vērot visā pasaulē, ka ļauži intensīvi mirst ‘no kaut kā cita’

2 komentāri

  • Kaut kāda mistika ar visām statistikām! Pirms divām nedēļām apskatītā septembra statistika atšķiras no šodien apskatītās septembra statistikas! Ja tad saliekot vakcinētos un vienu poti saņēmušos vienā katlā un atdalot nevakcinētos- procentuāli sanāca 46%vs 54% , bet šodien jau tā pati septembra statistika ir 77% nevakcinēto! Kas notiek!? Mūs sāk apzināti dezinformēt!

    Patīk

  • Vispār nesekoju līdzi t.s. statististikai, jo to ir tik viegli izdomāt no zila gaisa, ka ticības tiem cipariem nav nekādas. Mani ļoti maz iespaido mēdiji – pārslēdzu 1 cilvēkam citu operatoru (dēļ cenas) un tur tas telekomunikāciju piedāvātājs līda vai no ādas ārā, lai pārslēdzu es arī – es saku, mani pilnībā apmierina esošais , jo tas labi atbilst lietošanas ieradumiem, cena ok u.t.t. Nabags mēģināja ieborēt, ka melns ir balts un tēloja apvainoto, ka viņu superīgais piedāvājums mani neinteresē principā. hehe

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s