Merck brīnumtabletes.

Kas notiek tad, ja jūs izgāžaties savos centienos radīt kovid brīmupoti un līdz ar to saprotat, ka varat nedabūt savu tiesu no multi miljardu tirgus?

Tad jūs steidzami izstrādājat brīnumtableti, ātri izdabūjat to cauri klīniskiem testiem – kurus izstrādājat pats, saprotams, lai panāktu vajadzīgo rezultātu un paziņojiet pasaulei, ka tās ilgi gaidītās brīnumzāles pret briesmīgo vīrusu jeb glābiņš ir klāt.

Izņemot faktu, ka neviens tās nav gaidījis, jo briesmīgais vīruss sen vairs nav nekas īpašāks par parasto gripu – jebšu tas ir parastā gripa, kā nu kuram labāk patīk un attiecīgās saslimšanas mierīgi var ārstēt ar  lētiem un brīvi pieejamiem līdzekļiem. Taču cilvēki ir krituši histērijā, režīmi ir pārāk dumji, lai kaut ko no tā saprastu un ja jūsu īpašumā ir lielākā daļa korumpēto politiķu, kas pieņem lēmumus, tad kam tas interesē – ja viņi dara savu darbu un iesaistās jaunajā afērā, tad nekam te nav jābūt ne droši, ne efektīvi, ne ētiski.

Par ko te ir runa – protams, par jauno Merck brīnumtableti  Molnupiravir – šī ir jaunākā Farmas inde, kas tiek piedāvāta kā efektīvais līdzeklis pret briesmīgo vīrusu – kam tad nez bija domātas injekcijas? Šīs neapstiprinātās zāles maksā 700 dolārus par kursu un ASV valdība jau piekritusi iepirkt 1.7 miljons dozu un tas jau ir 1.2 miljardu dolāru investīcijas. Tā ir daļa no Baidena administrācijas solījuma glābt sabiedrības veselību – realitātē tas ir kārtējais afēras naudas pumpis. Sabiedrībai to tirgo, balstoties uz vienu pētījumu, kas pat nav līdz galam pabeigts – tas ir pašas Merck veikts pētījums un tajā pat nav atklāti blakus efekti – ja tas vien nav aizdomīgi, tad šis pētījums nav publicēts kādā ‘peer review’ medicīnas žurnālā.

Un kāpēc lai to vajadzētu darīt un gaidīt kaut kādu neatkarīgu apstiprinājumu, ja var vienkārši samaksāt žurnālistiem, lai tie sāk PR kampaņu un pārliecina sabiedrību, ka tai tagad vajag šīs, jaunās brīnumzāles? Ja tie būtu īsti zinātnieki, kas pētītu šīs tabletes, tad viņi noteikti celtu trauksmi par to, ka tām nav norādīti blakus efekti un droši vien ieraudzītu arī to, ka parastam D vitamīnam piemīt spēja samazināt mirstību starp smagi slimajiem par veseliem 79% – tāds pētījums gan ir publicēts Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism.

Savukārt šīs tabletes piedāvā tikai 50% samazinājumu un arī tad tikai vidēji smagos gadījumos. Nerunājot jau par izmaksām. Kamēr Merck slēpj datus par blaknēm, tikmēr daudzi gadi zinātnes datu apliecina, ka D vitamīns ir ļoti dross un tam piemīt vesela buķete dažādu pozitīvu īpašību. Taču jau no pašas plāndēmijas sākuma mēs redzam to, ka visas dabiskās ārstniecības metodes tūlīt pat tika izslēgtas no spēles un šie protokoli aizliegti, bet pasaules veselību nozaga peļņas kārie, toksiskie nāves karteļi jeb Lielā Farma un valdības spēlē tiem līdz. Kaut gan tas notiek ilgāk – valdības jau pirms desmit gadiem slēdza miljardu dolāru vērtus līgumus, lai pirktu un krātu tikpat bezjēdzīgus Tamiflu preparāta krājumus, kas vēlāk tika atrasts kā neefektīvs tajā, ko tam vajadzēja darīt.

Toties tas bija diezgan efektīvs dažādos blakus efektos, kā delīrijs, panika un pat halucinācijas. 2020.gadā kāds ziņotājs tiesā atklāja, ka La Roche – preparāta ražotājs, ir manipulējis ar klīniskajām studijām un izplatījis viltus ziņas par šī preparāta efektivitāti. Un kompānija to zināja daudzus gadus, bet viņi izmantoja lobistus, ‘viedokļu līderus’ un žurnālistus, lai veidotu PR un notirgotu valdībām šī zāles, biedējot ar gripas epidēmijām.

Turklāt PVO sarakstā tas joprojām atrodas ‘nepieciešamo medikamentu’ sarakstā. ASV valdība vien iztērēja 1.3 miljardus, iepērkot šīs substances ‘stratēģiskās rezerves’ un UK iztērēja 703 miljonus – visi gatavojās globālai gripas pandēmijai. Kas attiecas uz Merck, tad šeit vēl jāatgādina stāsts par viņu pretiekaisuma zālēm Vioxx. Tās ziedu laikos nesa peļņu 2 miljardus dolāru gadā un tās tika izrakstītas apmēram 25 miljoniem cilvēku.

Bet 2004.gada septembrī Merck bija spiests tās atsaukt, jo sāka parādīties blaknes – sirds un asinsvadu problēmas. Tas noveda pie masveida tiesvedībām un beigās 2007.gadā kompānija samaksāja 4.85 miljardus dolāru soda naudās un atkāpšanās kompensācijās. Ne vien viņi slēpa patiesos datus par to bīstamību, bet arī nelikumīgi reklamēja, piemēram, pret artrītu, kaut nekādu pierādījumu to efektiviātei nav. Saskaņā ar doktora Deivida Grehama liecībām, šīs zāles izraisīja 55 tūkstošus priekšlaicīgas nāves no sirds problēmām. Un tās sastopamas pat 11 gadus pēc šo zāļu lietošanas.

Un tagad Merck gaida apstiprinājumu šīm kārtējām brīnumzālēm no FDA – no iestādes, kuras medikamentu apstiprināšanas budžetu par 75% veido…Farmas kompānijas. Kā jūs varat gribēt būt veseli šajā sistēmā, kura katru dienu iet pāri līķiem – ne jau velti Farmas simbols ir čūska – kas nozīmē aukstasiņu hipnozes mākslu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s