Lancet žurnāls – pote nestrādā.

Varētu domāt, cik tad vēl ir vajadzīgi pierādījumi šo injekciju bezjēdzīgumam? To jau ir bez sava gala daudz un ar katru dienu rodas aizvien jauni. Burtiski vakar iznāca kārtējais pētījums un vēl viena zārka nagla potnieku agendai.

Tas ir britu The Guardian raksts, kas atsaucas uz Lancet publicēto pētījumu, kas savukārt demonstrē to, ka ‘pilnībā vakcinēts’ ir tieši tikpat infekciozs un var aplipināt savus mājsaimniecības locekļus, kā nevakcinēts. Te runāts par to, ka mājsaimniecības esot galvenais vīrusa izplatības iemesls – jo esot kontaktā ar slimu cilvēku, gluži loģiski, ka palielinās iespēja to vīrusu saķert. Tas jau it kā būtu samērā loģiski un tad no šejienes jautājums ārprāta režīmam – kam tad domāts lokdauns, kas tiešā veidā strādā uz to, lai cilvēki vairāk sēž kopā mājsaimniecībās, vienā telpā, tā vietā, lai biežāk dotos kaut kur pastaigāties un rūpētos par savu veselību ar citām metodēm? Kur to darīt, ja kovid-stulbeņi ir aizslēguši pat dabas takas, nerunājot par sporta zālēm un tamlīdzīgiem pasākumiem?

Tiek uzstādīts jautājums – kāds tad ir švakcinācijas efekts šīs saslimšanas mazināšanā starp mājsaimniecībām un ir dota arī atbilde – nekāds. Arī sapotētie saķer un izplata vīrusu tālāk tieši tāpat.

Pētnieku grupa no vairākām institūcijām, ieskaitot Londonas Imperiālo Koledžu un britu Veselības drošības aģentūru HSA ziņo par datu analīzi, ko viņi ieguva no 204 mājsaimniecību kontaktiem 138 cilvēku vidū, kuri dabūjuši tā saucamo Delta variantu. No šiem kontaktiem, kuri tika iesaistīti pētījumā 5 dienas pēc tam, kad viņu mājsaimniecībā kāds uzrādīja inficēšanās pazīmes un kuri tad tika testēti 2 nedēļas katru dienu, 53 saslima. Un no šī skaita 31 bija potēts, bet 15 nebija.

Rezultāti liecina, ka arī pilnībā potētiem ir ievērojams risks saslimt – žurnāls ir aprēķinājis, ka tas ir 25%, kamēr nevakcinētiem tas ir 38%

Šī analīze parāda, ka indivīda potes statusam šeit nav īpašas nozīmes tajā, cik viņš izplata vīrusu savā mājsaimniecībā. Pētnieki uzsver arī to, ka vīrusa daudzums abos variantos esot vienāds, tikai potētiem tas krītot ātrāk, līdz ar to viņi varbūt izslimo ātrāk- bet viss šis izskaidro to, kāpēc pilnībā potēti inficētie ir tikpat bīstami saviem kontaktiem, kā nevakcinētie – saka profesors Ajit Lalvani, pētījuma autors un Londonas imperiālās koledžas infekciju slimību boss. Savā darbā viņi īpašu uzmanību veltīja tiem, kas ir pilnībā sašpricēti – ko mēs atradām, ir tas, ka jau trīs mēnešus pēc otrās dozas saņemšanas iespēja saslimt ir lielāka, kā tiem, kas to saņēmuši nesen – atzīst Lalvani.

Tas nozīmē, ka injekcijas aizsardzība sāk izgaist jau trīs mēnešus pēc otrās dozas. Un tālāk vēl interesantāka atziņa – jā, švakcinācija un ntie būsteri ir ārkārtīgi svarīgi, bet nevakcinētie nevar paļauties uz vakcinēto imunitāti. Nu, jūs saprotat – līdz ar to tiek pilnībā atmesta kaut kāda ‘pūļa imunitātes’ koncepcija un jebkādi nosauktie cipari, cik sabiedrības tad ir jānošpricē, ir kaķim zem astes, tas ir nekaunīgi meli no paša sākuma. Jo potētie tādu nemaz neveido un visi viņu stāsti par to, ka viņi tur kaut ko izdarījuši sabiedrības labā, ir blefs – nekas nav izdarīts, ir tikai sabojāta sava imūnsistēma un galvā iedzītas ilūzijas par to, ka viņi aizsargā sevi vai kādu citu. Un tagad attieciniet to pašu uz darba kolektīviem, kur strādāt var tikai šļuru saņēmušie un sertificētie- kā tad viss šis tagad attiecas uz ”drošo zaļo” vidi – nav taču nekādas drošas zaļas vides, ja reiz špricēts aplaiž špricētu un abi kopā draudzīgi nes vīrusu tālāk.

Protams, tālāk rakstā seko ierastā vakcinatoru propaganda un viņi šeit negrasās atzīt to, ko sen jau vajadzēja izdarīt visā pasaulē – atzīt šīs programmas par izgāšanos un apturēt tās nekavējoties. To jau vairs nevar izdarīt, jo uz adatas ir uzsēdināta vairāk kā 1/3 pasaules un te atpakaļ ceļa nav un nebūs – ir tikai aizvien vairāk papildus dozas un aizvien jaunāku bērnu injicēšana – visiem iesaistītajiem ir sācies amoka skrējiens, kad jāpiegādā aizvien jaunas narkotiku dozas, kamēr attiecīgā publika ir spējīga tās vēl lietot, jo narkomāna resurss parasti ir visai īss.

Tāpēc mēs arī nedzirdēsim no oficiālās ‘zinātnes’ to, ka viss šis ir pilnīgs neprāts, bet gan to, ka tas ir jāturpina, jo tas nestrādā. Taču šis atzinums, kas te tomēr izskan, jau ir gana daudz pats par sevi – oficiālie farmakologi vismaz netiešā veidā atklāj to, ka bez viņu injekcijām dzīve ir daudz labāka. Šodien vietējā presē drūmais Uga locās kā zutis.

3 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s