Vai globālisti paniko?

Šāds jautājums droši vien rodas daudziem, vērojot pēdējo 20 mēnešu notikumus. Atbildi uz to varam rast, aplūkojot nupat iznākušo globālo afēristu ziņojumu un tas ceļ trauksmi.

Daudzviet pasaulē un arī pie mums vietējais režīms ir pilnībā atmetis jebkādas demokrātiskas vai tiesiskas valsts pamata principus un pilnībā atklāj visu to, kas tas ir un kam tas kalpo.

Rādās būt, ka viņi vispār vairs nedomā ne par kādiem reitingiem, nākošajām vēlēšanām, bet grib paspēt izdarīt pēc iespējas vairāk destrukcijas sev vēl atvēlētajā laikā. No šejienes tad rodas jautājums – tāda iešana pāri līķiem, kā to izskaidrot un kāpēc tā notiek – kas šiem režīmiem ir jāpaspēj izdarīt un kam vispāŗ būtu jānotiek pasaulē saskaņā ar šo visu grandiozo afēras plānu? Atcerēsimies atkal Klausu Švābu – šī pandēmija ir šaurs iespēju logs izmainīt pasauli un pārveidot to tā, kā gribam mēs – tas ir, viņi, miljardieri, transhumānisti, tehnkokrāti un sociopāti, kuru rīcībā jau tāpat ir praktiski neierobežota vara un nauda, tomēr tā vēl nav absolūta.

Un tā ik pa laikam izskan šīs frāzes, ka mums ir tikai tik daudz laika, šitik daudz laika – kaut kādu iemeslu pēc nav tā, ka viņi varētu mierīgi to bakstīt un virzīt lēnītēm uz priekšu, kā to darīja pēdējos daudzus gadsimtus. Tagad ir iestājies kaut kāds ‘tagad vai nekad’ periods un tas visu laiku tad arī tiek nemitīgi uzsvērts.

Un viens no pēdējiem dokumentiem, kur par to atkal tiek runāts, ir pirms dažām dienām publicētais Global Preparedness Monitoring Board jeb GPMB ziņojums. Tiem, kas nezina – tas ir PVO azotē sēdošs afēristu kantoris, kas tika dibināts 2018.gadā tieši ar tādu mērķi – gatavoties globālai pandēmijai. Kas tad tur tik īpašs, vai ne? Vēl jo vairāk tāpēc, ka tā locekļu vidū ir gan dakters Fauči, gan Kīnas CDC ekvivalenta boss Gao, gan tā partneris ir Pasaules Banka un vēl tur sēž Bila fonda pārstāvji.

Un šie globālisti savā pēdējā ziņojumā ceļ trauksmi, ka tas logs, kura laikā var novērst šo un paspēt sagatavoties nākamai pandēmijai strauji veras ciet. Jau atkal – tad kas viņiem kaiš un ko viņi nevar paspēt izdarīt?

Palasot šo ziņojumu, to var diezgan labi noprast – viņi satraucas par to, ka joprojām nav izveidojusies globāla sadarbība, vienota globāla medicīniskā ‘ekosistēma’ un PVO vēl nav sagrābis pietiekoši daudz varas, lai šos procesus varētu ietekmēt. Tiešā tekstā tiek aicināts steidzami pastiprināt globālo pārvaldību un piešķirt PVO vēl vairāk autoritātes. Citiem vārdiem sakot, nesanāk izveidot vienoto pasaules valdību, tā vietā notiek dažādi ģeopolitiski konflikti, saskaldīšanās un pats galvenais – nacionālisma izpausmju pieaugums dažādās valstīs. Tas acīmredzami globālistiem nepatīk visvairāk.

Visbeidzot – izskan gluži vai izmisuma brēciens par to, ka pandēmija dažviet pasaulē jau iet uz beigām un pasaules uzmanība sāk pievērsties citām lietām, līdz ar to nesanāk realizēt šo lielo plānu. Tas tad arī izskaidro šos izmisīgos centienus atkal šo plāndēmiju uzkurināt un pievērst pasaules uzmanību atkal tam, kas eksistē tikai TV ekrānos.

Cits jautājums ir par to, kas tad ir tā nākamā pandēmija, ko viņi visu laiku piemin, vai šībrīža sapotēto blakņu epidēmija? Jebkurā gadījumā visa šī trakošana un laika trūkums viņiem izpaužas visur, žēl tikai, ka cilvēki nebija spējīgi saprast visas šīs afēras patiesos nolūkus un vienkārši nogaidīt – tad tā sen jau būtu sabrukusi. Kas attiecas uz šiem kangaru režīmiem pie mums un daudzviet – viņi jau bija pārliecināti, ka nekādu vēlēšanu tuvākajos gados vairs nebūs un tiem ir nodrošināta mūžīgu klerku vieta šajā Jaunajā pasaules kārtībā, ja viņi labi paveiks savu uzdevumu.

Bet šis ziņojums rāda, ka caur to lodziņu daudziem var aste tomēr iesprūst. Visādā ziņā tāds vēstījums dod cerību, ka afēristu galvenais nolūks jeb vienotā globālā pārvalde tomēr tik gludi neiet un dažādu sabiedrību reakcijas uz to ir stipri atšķirīgas. Un vienlaicīgi tas atklāj visas afēras āža kāju tik labi, kā vēl nekad – tik atklāti, kā šeit, viņi savus plānus ir atklājuši reti kur.

One comment

  • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

    Pietiktu tikai izslēgt tv un pārstāt lasīt “ziņas” – dzīvot tālāk kā agrāk. Vairs nebūtu ietekmes sviru viņiem bīdīt savu “taisnību”. Diemžēl daudzi bez ierunām un jautājumiem tic visam, ko saka “kaste”. Kritiskā domāšana nulle.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s