Kas notiek Dānijā?

Kā tad īsti šajā valstī, potnieku veiksmes vai neveiksmes stāsts?

Nākas vien atgriezties pie tā švakcīnu veiksmes stāsta, kuru nupat vēl mīlēja piesaukt režīms kā piemēru tam, ko tas grib izdarīt šeit jeb maģiskā bara imunitāte, ko dos 70% nošļurinātu iedzīvotāju, kurus tagad ar varu spiež tais rindās stāvēt. Absolūtais ļaunums draud ar visu iespējamo, pat nemaksāt pensijas, bet karš atklāti pasludināts pret visiem, nu jau pat privātajiem mediķiem, kuriem draud atņemt iekārtas, telpas un piespiest labot režīma grīstē salaisto medicīnas sistēmu – kaut kas vēl nebijis šīs valsts vēsturē.

Šeit gan jāsaka tā – mīļie mediķi – arī privātie, jūs jau tāpat lielākā daļa atbalstījāt šo fašismu un aparteīdu, švakcinēšanos un zvēra zīmi – redziet, ka ar to jau nekas nebeidzas, jo kā sen tika teikts – iedot velnam mazo pirkstu un tas pagrābs visu. Šai gadījumā, ja cilvēkam vairs nepieder pat ķermenis, tad kas vispār viņam vairs var piederēt? Tad ir tikai loģiski, ka nākamais solis ir ķeršanās pie privātā īpašuma izķidāšanas un rekvizēšanas režīma vajadzībām un pamazām pie tā cilvēkus ir jāpieradina.

Kas arī notiek gan pie mums, gan Igaunijā, kur arī plānojas pavisam nelāgs likums, kas tieši tāpat paredz iespējas ‘ārprāta stāvokļa’ laikā atņemt cilvēkiem viņu lietas un pat pāŗtiku, atstājot tikai nepieciešamo uz nedēļu, ne vairāk. Tie jau ir tādi trauksmes zvani, ka grūti iedomāties, ko vēl vajag, lai cilvēki saprot, kur ved šprice. Tas ir viens aspekts, kas tīri loģiski izriet no esošās notikumu ķēdītes.

Jo darot vienu un to pašu, bet cerēt uz citu rezultātu, ir šizofrēnija – arī Dānijā ir tieši tāpat, ar viņu 85% ‘pilnībā vakcinētiem’, kas patiesībā nekad tādi nekļūst, tas pīķis kāpj  – tas sasniedz un jau pārsniedz to, kas bija pavasarī. Un tas pēc izslavētās injekciju efektivitātes PR kampaņas, kas esot ļāvusi tos ierobežojumus noņemt. Vakardienas ziņas vēsta, ka pēdējā mēnesī vīruss ir uzņēmis apgriezienus un Veselības ministrs Magnus Heunicke pavēstīja, ka tā R jeb reproduktīvais rādītājs šonedēļ arī ir palielinājies. 24 stundu laikā fiksēti 1253 jauni gadījumi, kas jau ir divas reizes vairāk, kā septembrī, kad tur tika atcelti visi esošie ierobežojumi. 195 cilvēki atrodas slimnīcā.

Ja viss tā turpinās augt, tad tas rāda virzienu, kurā mums kaut kas ir jādara – Roskilde universitātes epidemiologs Viggo Andreasen paziņoja TV2 kanālam. Kaut arī rudens periodā Dānijā arī pagājušā gadā bija vairāk saslimšanu, bet nepatīkamais pārsteigums šogad ir tas, ka slimo tik daudz vakcinēto – kaut arī potes ir labas, kaut kas tajās liecina par to, ka tās tomēr nav tik labas, kā mums gribētos – saka Viggo. Šis laikam no oficiāļiem ir labākā atziņa, ko var cerēt izspiest, vismaz pagaidām.

Protams, Kopenhāgenas Universitātes profesors Allan Randrup Thomsen norāda, ka pilnībā špricētā publikā daudz vairāk pozitīvi testēti būs tieši viņi – viņš atzīst, ka nekādas 100% aizsardzības jau te nav un ka ir jāmācās ar šo infekciju sabiedrībā dzīvot. Nu lūk, ja kaut ko aptrakušais vietējais režīms varētu no Dānijas mācīties, tad tieši šo – tur taču šobrīd nav ne masku, ne arī svītru kodu pases, jo tās ir absolūts noziegums – uzbrukt nešpricētiem, ja epidēmija izplatās tieši tāpat starp špricētiem. Tagad ir interesanti vērot, ko tad Dānija darīs tālāk – vai pieturēsies pie Zviedrijas modeļa un vienkāŗši dzīvos ar savu nu jau ‘vakcinēto’ vilni, vai arī atjaunos ierobežojumus – jebkurā gadījumā izgāšanās ir gan viens, gan otrs variants un vienīgais pareizais jebkurā gadījumā ir bijis ļaut visiem dabiski izslimot, ja ir ko slimot vai brīvprātīga injekcija bez nekādas šantāžas un diskriminācijas, ja no tās atsakās – tā saka loģika un veselais saprāts, bet ne Farmas maks.

Un viņi taču izkāva 17 miljonus ūdeļu, lai apturētu ‘vīrusu’…

2 komentāri

  • Droši vien šo faktu centīsies neatspoguļo medijos!

    Patīk

  • Patiesība nav tas ko mums zombē mainstrīm mēdiji

    Iespējams, ka ierobežojumu noņemšana atsevišķās valstīs (pamatojoties uz augstiem vakc rezultātiem) ir tikai tāda īslaicīga taktika, lai tikai piedabūtu pārējos darīt to pašu, jo redz kā “tiem tur” (Dānijā u.c.) ir mazāk ierobežojumu u.t.t. Kad būs savākts maksimāli daudz vakc, tad ierobežojumus ievieš atkal ar jebkuru iemeslu. Vēl viena doma, ka iespējams viņi bliež pa abām frontēm – vakcinēsies, riski nākotnē, nevakcinēsies – riski tagad saslimt. Globālais galvenais mērķis visam šim murgam, visticamāk, ir samazināt cilvēku skaitu, pie viena sagraujot esošo sistēmu, padarot nabagos vēl nabadzīgākus un bagātos bagātākus.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s