Kas izraisa saslimšanu.


Ar šodienu totālā genocīda apstākļos mums par galveno kļūst elementāra izdzīvošana un savas veselības, dzīvības saglabāšana. Jo visas šīs afēras uzdevums ir to atņemt, runāsim skaidru valodu un ja kāds to nav sapratis par šiem 20 mēnešiem, tad laikam nesapratīs nekad.

To, kāpēc visas veselību veicinošas aktivitātes iespējas normāli dzīvot ir aizliegtas un atkal tiek palaisti darbībā destruktīvie mehānismi, kā lokdauns, kas nes kārtējo nācijas vispārējās imunitātes pazemināšanos un drausmīgas ilgtermiņa sekas visās jomās, kas būs daudz sliktākas, kā jebkurš vīruss. Tas ir sen atzīts arī oficiālajā zinātnē, bet to režīms ir atmetis.

Tā kā pie ārstiem mēs nevaram tikt un tieši slimnīcas ir lielākās kautuves, ir jāsaprot, kas ir šī saslimšana, ko viņi sauc par kovidu – es par to jau rakstīju pirms mēneša, bet atkāŗtošana ir zināšanu māte.
Tas ir nevis vīruss, bet vispārējā enerģētika, kolektīvā apziņa, kas sastāv no meliem, histērijas, agresijas un apstākļu kopuma, kādi tika ieviesti jau sen – jūs nevarat gribēt normālu imunitāti, ja mūs nemitīgi indē ar pārtiku, ģmo, trasēm, elektromagnētisko starojumu, stresu un bailēm – tas viss graujoši ietekmē veselību un režīms to visu apzināti kurina aizvien jaudīgāk – tas kopā ar ierasto rudens gripas sezonu pļauj nost daudzus un tur nav nekā mistiska.Tikai atšķirība ir tajā, ka šis viss veidojums ir tik melns un jaudīgs, ka tas burtiski spēj pieslēgties un izsūkt cilvēku. Šī ir smalkās pasaules sadaļa, kuru pasaules varenie tur noslēpumā.

Bet es jau pirms 10 gadiem apguvu gan Reiki, gan citas dziedinošās tehnikas un man bija skaidrs jau tad, kas ir slimība kā energoinformatīva programma un kā būt veselam, strādājot ar to tā, bez medicīnas. Psihosomatika arī ir ļoti jaudīga lieta un tā strādā – vispāŗējā masu psihoze nav tikai abstrakta, tā ir reāla, ļoti asa enerģija, kas ietekmē cilvēķu un viņš jūt saslimšanu.


Kāpēc tieši plaušās? Jo tur saskaņā ar filosofiju par cilvēka ķermeni mīt dvēsele – bet sirds centrs ir galvenais garīgi attīstīta cilvēka instruments, kas tiek bloķēts pirmais – tur ir šī piesaiste, tur šī melnā ķēpa ieduras un tur arī ir dvēseles skumjas. Tas viss bojā plaušas un to tagad sauc par kovid smago formu. Atcerieties, ar ko nomira Veidenbaums? Ar diloni. Un kādu viņš rakstīja dzeju? Sāpīgu, smeldzīgu un diezgan bezcerīgu – tā izpaudās šis viņa dvēseles skumju uzkrājums, kas savākts, redzot pasaules netaisnības. Mūsdienās 100% tas būtu kovid.

Pastāstīšu vēl ko. Bērnībā es daudz slimoju ar bronhiem, plaušām, katru gadu rudenī, daudz reizes bija karsoņi un slimnīcas. Tikai vēlāk es sapratu, ka tas bija saistīts tieši ar dzīvesvietas enerģētiku, jo pārvācoties uz citu vietu, tas viss sāka notikt tur – tā bija vieta, kur patiešām ir vēsture visai nelāga, tur kara laikā izsšāva visus ebrejus vietējie šucmaņi pirms vēl ienāca nacisti un vispār tur daudz pašnāvību notiek un nelaimes dažādas – bet tolaik jau par to neko nesapratu.

Pāŗvācoties atkal uz Rīgu, viss tas pārgāja – neesmu vairs slimojis nekad ar karsoņiem un plaušām. Tāpēc pat dzīvesvietas un apstākļu maiņa ir milzīgs faktors veselībai, kāda ir tā vieta, kas tur notiek smalkajos plānos. Protams, ar apziņu tagad var strādāt, meditatīvi attīrīt sevi un telpu visapkārt, bet tad ir jāsaprot šīs lietas.

Un tas mūs noved pie tā, ka lai būtu pasargāti no šīs šļuras, kuras viļņus arī es šad tad sajūtu nākam un kad organisms it kā grib sākt slimot, bet kopējā aizsardzība vienkārši ir stiprāka, jums arī ir tas jāsaprot. Šis ir starojums, nevis vīruss un man no tā mutē ir tāda kā metāliska piegarša – palaižot 5G tas kļūst vēl jaudīgāks un tas patiešām spiež uz galvu, uz plaušām, uz sirdi, tāpēc ir vajadzīgas regulāŗas meditācijas un sevis uzturēšana labā formā, dzīvesveids, diēta, sports, meditācijas – apzināta aizsardzības lauka veidošana ar domām, biolauks ir tas, kas mūs sargā, nevis kaut kādas šprices, kas to visu izposta. Ja tas nav, tad šis viss iespiežas organismā un tas sāk slimot, cilvēks skrien pie ārsta, dabū pcr feikt testu, sabīstas vēl vairāk, nonāk slimnīcā, kas ir vēl briesmīgāka enerģētika un tur priekšā protokoli, kas vispāŗ nav savienojami ar veselību.

Un tā viņi taisa savu statistiku un mirstību – tāpēc šeit nav runa par to, ka nebūtu saslimšana – tā ir, bet izraisītājs ir pavisam kas cits un ja jūs gribat ārstēt ‘vīrusu’ tad tas ir pilnīga ilūzija. Ir jāarstē cilvēks kopumā, bet to šī medicīna vispār nedara. Tāpēc jau tas ivermektīns palīdz, ka tas iztīra parazītus un palīdz organismam strauji uzlabot aizsardzību – daudzi cilvēki ar tiem ir pilni, bet pat nenojauš, cik svarīgi ir būt tīram, lai slimība neķer.

Un tas arī ir iemesls 21.gs raganu medībām – tieši tāpat inkvizīcija ķēra raganas, vainojot tās dabas noslēpumu pārzināšanā kā ķecerībā. Viss ir tas pats, nekā jauna pasaulē nav.

9 komentāri

 • Liels prieks par tik gudriem jauniem cilvēkiem!

  Patīk

 • Aivi -ja Tev ir 100% taisnība-tad es eju līdz galam-_nostrādāju Latvijas Gāzē 26 gadus-tagad man jāizvēlas-vai poti-vai sēdi màjās bez darba-un Rīgā cik ļoti visi slavina vakcīnas-ka bez viņām tiešām beigas-pirms pieci gadi -saslimu ar bronhītu-divas dažādas aantibiotikas dzēru-nepalīdzēja-temperatura39.5-neizturēju-nopirku remantadīnu-nokrita temperatūra 37.1man bija barra vīruss.es ticu Tev-vēl 1000 dienas līdz uzvarai…

  Patīk

 • Mediteet var mūžīgi bet rezultaatu jau vajadzēja vakar. Tas ļaunums ir pārāk izpleties. Tapec jau sprices ir kaa atsijaashanas risks,ko Dievs izmanto,lai attiriitos no atkritumiem.Planeeta sadirsta piedirsta ar plastmasu, trashu indeem. deel globaalistu izdzimumiem. ko dariit ar trasēm ko vini kaisa debesiis visur ??? Pat nelielajā piemājas skveeraa klavu lapas shogad bija pirmo reizi ar melniem divainiem punktiem no šiem indeem. Uz balkona vairs nevar audzet neko, deel siim hiltrasem. Zombiju medijus lasīt bīstami,vini tur izmanto nlp,25 kadrus. Izdzivos tikai viedaakie,spēcīgākie un tie, kas Dieva izredzētie. Lopu Instinktu līmenii esoshie tiks likvidēti.

  Patīk

  • Tas, ko tu kļūdaini sauc par Dievu, patiesībā ir sātans. Tieši sātans ir melis un melu tēvs. Tieši sātans, būdams ļaunuma pamats, vēlas iznīcināt cilvēkus. Dievs cilvēku radīja un mīl savu radību. Sātans nav radījis neko, bet tikai krāpis un slepkavojis, tāpēc viss notiekošais ir viņa dabā. Gods Dievam augstībā!

   Patīk

   • Sātans ir Dieva vistalantīgākais Eņģelis! Jā, iedomīgs… grib ar Dievu sacensties… un Dievs to pieļauj. Tāpat kā Dievs radījis pasauli divēju – baltu un melnu, tumšu un gaišu, labu un ļaunu, skaistu un neglītu… Pasaule caur to ir interesanta! Ja viss būtu ideāli, viss būtu tikai skaisti, pārbagāti – mēs no garlaicības degradētos! Paradīzē taču Ādamam un Ievai bija viss! un viņiem bija garlaicīgi… un Dievs ar gudru ziņu viņus no turienes izraidīja. Un viņi izbaudīja Sātana nerātnības, ko šobrīd izbaudām pa pilnam arī mēs! un Dievs to vēro un priecājas, ka ar šo Kroņa procedūru māte Zeme atbrīvosies no krietnas porcijas Utu, kas savairojušies mežonīgi… un dēļ savām iegribām pucēties, braukt dārgos vāģos izsūc mātes Zemes asintiņas (naftu), izrakā visas malas dimantus un citus labumus meklēdami… un galu galā sabojā ūdeņus upēs, ezeros, okeānos!!!! Tas taču ir jāaptur!!! Un Dievs mīlēdams arī māti Zemi un saprātīgos cilvēkus, kas gatavi sadarboties situācijas uzlabošanā, ļauj Sātanam darboties…

    Patīk

 • izklausās pēc masīvas huiņas

  Patīk

 • Ja nozombētiem un neimformētiem cilvēciņiem var iedzīt bailes no sezonālā gripas paveida,tad nu esam kur esam.
  Mazāk vajag Panorāmu skatīties…)

  Patīk

  • AIVI !! NO CILVĒKU PIEREDZES NĀK AZIŅA KA GUDRS UN TAISNĪGS VALDNIEKS IR MILZĪGA SVĒTĪBA-NU LAI GUDRIE VALDA — ,lai muļki ir gudrfo kalpi ,lai muļki sev pelna sodu izdarfo neadekvātas darbības aiecībā prer objekīvi reālo lieu kārtību –GUDRIE LAI CIK DĒMONISKS VIŅU PSIHOTIPS NEBŪTU NEIES PRET RADĪTĀJU — tie kas to darfa nav gudri-. ķinieši saka ” Tikai muļkis var cerēt ka iespējams planetu apspēlēt …….. MANI PIEM NESATRAUC KONCEPUĀLĀ VARA – IDEJU VARA –AUGSTĀKA PAR VALS VARU ,NAUDAS VARU , TAUAS VARU , poliiksko varu ,likumu varu ……… KONCEPUĀLĀ VARA PIEDER MAN –personiski man, vai katram personiski –Citta liea vai katrs šo varu realizē un vai vispār apzinās — K/V būtībā ir KATRAI PERSONAI NO T S DIEVA DABISKI DOTA
   VARA DARĪT TAISNĪBU PĒC SAVAS SAPRAŠANAS , pēc sava personiskā Al Furkan — CITAS vaas a paiesībā nemaz NAV !! Mans pasaules uzsskats ir vnk : Dievs augšā –mana intuīcija virs prāta= mani insinki zem prāta-= un visa pasaqule ar visu globālo predikoru un bidlu baru zem dirsas –ja GL predikors ir ,viņš mani neuzdrīksēsies biedēt— nobīšois un apdirsīšos –un ja ts GP ir pasauileri augžšgalā –tad es apdirsīšis uz viņa galvas — visupirms uz GP galvas — bīībelioskais princips ”KĀ SEVI PAŠU” katru padara par šādu prediktoru — bet spēja ko korāns sauc par AlFukan predikoram pieliek oro daļu –KOREKTORU —- ” Kibernēika ir zinatne par kuģa vadīšanu — kibernēiskās sisēmas kas būvētas pēc predikoru-korekoru arhiektūras praktiski negļuko un nenonāk kolīzijās — pareizi būvēta kobernēika satur ‘
   ‘vuisu iespējamo savbokļu matricu–un ļoik konkreu izejas vekoru no katra sāvbiokļa (( ādu gadzeiņu kas sevi pro arī resetēt=pārsartēt principā navb iespējams uzkārtt — Jēžus gaja pie krusata un izdarīja publisku pašnavbīvu. mikroprocesopros ja sofs iecviklējas un saskaita nerealu cuiklu skaiu vnk padod signaliņu ”izdari pasnavīibu — acēr elekrības padevi — lai bidlas lopiskā berzdoimībā ēd visu zemes zāli — ers omēr esnu persona pēc ranga ūlī pēc Dieva — un ne mazāk ((linbedrassi kas sevik mēģina Dieva vieā iešmugu,l.ē ir manm zedm opakaļas nevis vikrs galvas — arī TU AIVI AZR VISU SAVU GLOBĀLOP PREDIKORU ESI ZEM MANAS PAKALAS — VARI MĒĢINĀT MAN IEPŪST –MAN IR SAVS CREDO ,SAVS CONFESSIONES, SAVS AL FURKAN — SAVVS CEĻS SAI RADĪTAJĀ PASAULĒ — KĀ DIEVA KAREIVIS UN JAUNAVAS KARTTOĀJS ES EJU PA LIELĀ DŽIHADA CEĻU –UN LAI DIKEVS ŽĒLO IKDUIŅU KAS MURGOJO PAR GP UN VISADU CIĀDU VIRTUĀLU FIGŅU MANI MĒĢINAS IEMĀNĪT MAZĀ DŽIHADA ŠAUIRAJĀ TACIŅĀ .

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s