Lancet komisijas lokdaunu plāns – šī gada marts.

Sakarā ar vakardienas notikumiem ir jāsaka tā – atkal piepildījusies viena no sazvērestības teorijām. Un arī šajā gadījumā var precīzi nosaukt pat datumus, cik ilgs laiks pagāja no tā brīža, kad par to tika stāstīts līdz tam, kad tas tika izdarīts.

Konkrēti šajā gadījumā ir runa par tās pašas The Lancet žurnāla kovid komisijas jeb ‘īpašo uzdevumu vienības’ martā publicēto ziņojumu. Tās pašas komisijas, kurā sēd mūsu bijusī prezidente Vaira un kuru dāsni sponsorē Rokfelleru fonds un Nizami Ganjavi organizācija, kurā arī sēd Vaira, turklāt valdē. Tas vēlreiz atgādinājumam par to, kas ir patiesie plāndēmijas arhitekti un kādi kadri aizkulisēs diriģē šo afēru.

10.aprīlī manā mājaslapā ir video ieraksts, kur es pietiekoši detalizēti aplūkoju šo dokumentu un prognozēju tālākos notikumus, vadoties no tā, kādas globālistu instrukcijas tur tika dotas. Un tur skaidri un gaiši tika pavēstīts, ka vakcīnas problēmu neatrisina, mutanti ir visu mainījuši, tāpēc būs jāturpina maskoties, distancēties un lokdaunoties. Bija arī pateikts, ka injicētie cilvēki tik un tā var saslimt un potes nav nekāds drošības garants.

Bet arī ar to ir par maz – ir vajadzīgas genoma uzraudzības metodes, otrās paaudzes injekcijas ar vēl lielākiem izstrādes ātrumiem un ražošanas jaudām. Izejot no šī dokumenta un saprotot to, kas ir šīs komisijas sponsori, kāda loma tajā visā ir Rokfellera fondam, kas ir galvenais globālistu instruments jaunās pasaules kārtības un totalitārisma ieviešanā, bija jābūt absolūti skaidram, kas sekos tālāk.

Un tieši tādas bija toreiz izteiktās prognozes – nekāda injicēšanās neatgriezīs normālu dzīvi, visi tie, kas cerēja, ka varēs pēc šprices mierīgi dzīvot, ceļot, izklaidēties vai pat strādāt, saņems savu auksto dušu. Tāpēc, ka uzpurnis, distance, regulāras šprices un lokdauni ir dresūras komplekta elementi un tie darbojas visi kopā, nevis atsevišķi. Viens otru neatceļ, bet tikai papildina. Tieši tā ir visas afēras jēga un tas arī ir skaidri pateikts šajā ziņojumā.

Līdz ar to daudziem vēl labprātīgi injicētiem komforta zonas dēļ rodas pamatīgs īssavienojums nelielajās smadzenēs. Tas jau sāk izpausties daudzviet soctīklos – par ko tad mūs? Valdība taču solīja, ka varēsim iet uz restorāniem un būsim priviliģētā kasta!

Turklāt daudzi no viņiem visu šo laiku intensīvi aizstāvēja visus režīma ieviestos absurdus, gan uzpurņus, gan distances, lielījās ar savām špricēm profilos. Un protams, nemitīgi sauca pēc nevakcinēto diskriminācijas. Jo viņiem likās, ka uz pašiem tas neattieksies. Taču, ja jūs gribat diskrimināciju citiem, tad saņemiet to pašu arī sev – ja uzpurnis, šprice un distance tā patīk, tad kāpēc nepatīk lokdauns? Tas arī ir tā pati komplekta sastāvdaļa un varbūt tagad vēl kādiem iestāsies sapratne par to, ka režīms ņem priekšā visus, izzog miljardus un grauj valsti, tikai uzmanības novēršanai no tā visa cenšas sarīdīt mūs visus savā starpā.

 Paralēli sākusies vēl intensīvāka demonizācijas kampaņa pret nevakcinētiem, kurus jau atklāti vaino kaut kādā cilvēku mirstībā, it kā veci un slimi cilvēki pirms tam nebūtu miruši. Bet tas viss ir tāpēc, lai slēptu paša režīma nekaunīgos melus gan par to, ka injekcijas būs brīvprātīgas, gan par to, ka tās ļaus kādam mierīgi eksistēt viņa komforta pasaulītē. Tas nekad nav bijis paredzēts. Un varbūt, ka daļa no vakcinētiem tomēr atjēdzas un saprot, kas ir tas īstais vīruss un kur tas dzīvo.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s