Valdības kā mērkaķi

ASV zinātņu akadēmijas pētījums par to, ka valstu režīmi uzvedas kā pērtiķi, ieviešot neloģiskus aizliegumus un lokdaunus? Jā tāds patiešām ir.

Droši vien daudzi ir domājuši par to, kā tas vispār bija iespējams, ka tik daudzas valdības visā pasaulē vienlaicīgi pieņem tik idiotiskus lēmumus tā saucamās plāndēmijas apkarošanā, absolūti neiedziļinoties kaut kādos pierādījumos, loģikā, katras valsts specifikā un reālā apdraudējuma izvērtēšanā. Vietējā lokdauna gaidās esam arī pie mums – absurda teātris turpinās.

Arī pie mums tiek pieņemtas ‘starptautiskās vadlīnijas’ – protams, ne visas un arī šeit ir tikpat nesaprotamas izvēles, kurā brīdī kas tiek darīts, zinātne piesaukta, tagad atmesta un tā tālāk. To atzinuši arī vietējie režīma pārstāvji, sakot, ka viņiem nav nekādas saprašanas par to, kas īsti notiek, bet viņi vadās pēc Eiropas vai PVO instrukcijām.

Tagad, aplūkojot ar vēsu prātu notikumus 20 mēnešu garumā, jau var sākt rakstīt šīs afēras vēsturi. Kā tas notika, kad pagājušā gada martā gandrīz visās ‘demokrātiskās’ valstīs pēkšņi tika apturētas visas dabiskās cilvēktiesības? Turklāt paši nesaprātīgie ierobežojumi un lokdauni izplatījās no valsts uz valsti, sevi burtiski replicējot – uz mata tā, kā to piedēvēja šim pašam vīrusam, pret ko tas it kā bija domāts.

Pēkšņi vairs nevarēja pat uzmērīt apģērbu un tā bija vienlaicīgi visā pasaulē, no Londonas līdz Sidnejai. Tad sekoja absurds ar ārā būšanu/nebūšanu. Vai atceraties, ka sākumā visus iespundēja lokdaunā mājās, kā Itālijā un citur, nedrīkstēja iet ārā, par to bija sods? Tad sāka atvērties restorāni un pēkšņi ideja mainījās uz to, ka tagad nevar atrasties iekštelpās un tāpēc restorāni izvērta terases ārpusē. Tātad vīruss vispirms dzīvoja ārpusē, tad tas sadomāja ievākties iekštelpās? Ok.

Kur tad vēl masku šovs ar visu statistiku, ka tas nekur un nekad nav apturējis kaut kādus lidojošus vīrusus un mēs pat šodien nezinām, kur tas vispār radies, kā izskatās – nu ja tas ir izpētīts, tad no kurienes tas ir, patentēts vai dabisks, kāpēc nav atbildes uz šo jautājumu līdz šai pašai dienai? Bija arī stikla aizsargi un tamlīdzīga māžošanās, arī tagad ir – vienīgā visu šo pasākumu jēga ir atdalīt cilvēkus un dresēt.

Īpaši ar sociālo distanci – PVO rekomendē 1 metru, šeit ir divi – kas par zinātni ir tur, ka tieši tādā attālumā uzrodas vīruss? Austrālijā pat parādījās īsts Orvela sauklis – attālināšanās no citiem mūs satuvina. Nu ja. Kas tikai nebija – dažādas variācijas ar cilvēku skaitu, cik un kur var satikties un cik kvadrātmetriem katram jānodrošina, lai..ko? Neeksistē tāda zinātne un tāds vīruss, kas var izmērīt cilvēku skaitu, laiku, attālumu un zināt to, ka tas var sākt izplatīties tieši tur, kur ir virs 50 vai vienalga cik to cilvēku kopā. Nemaz nerunāsim par sporta klubu slēgšanu, kas bija absolūti skaidri parādīta attieksme pret cilvēku veselību – aizliegt to, kas nodrošina veselību.

Skolu slēgšana un bērnu terorizēšana par spīti tam, ka viņi jau pašā sākumā tika atzīti par absolūti nenozīmīgiem šī ‘vīrusa’ izplatībā – taču arī viņiem ir 2 gadi traucēta attīstība, apmācība un viss kļūst tikai sliktāk.

No kurienes varēja rasties tik absurda doma par to, ka var tā vienkārši ‘aizslēgt’ visus procesus, ekonomiku, iekonservēt sabiedrību un tad vienkārši ‘atslēgt’ – cerībā, ka viss kaut kā dabiski atkal atsāks ritēt savu gaitu? Tas nav iespējams, jo ir notikušas neatgriezeniskas izmaiņas visās jomās – par to veco normālo nu jau, šķiet, sapņo tikai pārliecināts Panorāmas fans.

Un tagad ir jautājums, kā to visu racionāli izskaidrot. Protams, tas ir skaidrots daudzas reizes – šīs izmaiņas jau arī bija nolūks, Resets un viss pārējais. Tomēr ir tāds samērā interesants pētījums – izrādās, ka vēl pagājušā gada septembrī Nacionālā zinātņu akadēmija ASV izdeva tādu darbu, kurā tika pētīts tieši šis fenomens, par ko te runājam. Tas, kāpēc tik daudzu valstu valdības rīkojās tik idiotiski un vienlaicīgi teju visā pasaulē, pielietojot visus šos neloģiskos aizliegumus un terorizējot cilvēkus ar tiem. Tas bija vēl pirms švakcinēšanās neprāta, kas tagad ir jau nākamā kovid vēstures lappuse.

Bet šis pētījums savā ziņā ir diezgan interesants tajā, ka tas mēģina izskaidrot notiekošo pavisam bez ‘sazvērestībām’ un visiem tiem plāniem, ko zinām mēs – kas ir arhitekti krīzei un ko viņi grib panākt. Bet ar visu to tas tik un tā lieliski iekļaujas arī sapratnē par to, kas ir globālā pārvalde, kura jau nav aptaustāma un kaut kur fiksējama, jo mēs redzam tikai tās izpausmes un manipulācijas caur neskaitāmiem instrumentiem, kas ietekmē notiekošo pasaulē.

Tad lūk, šeit tika veikta analīze tajā, cik ātri un kā tad režīmi ieviesa visu to absurdu – to sauc par ‘nefarmakoloģisko iejaukšanos’. Un pamata secinājums no šī pētījuma ir tas, ka ņemot vērā šo jautājumu komplekso dabu, kas saistās pandēmijas lēmumiem, valdības vienkārši izvēlas sekot cita citai tā vietā, lai racionāli izvērtētu situāciju katra savā valstī un sabiedrībā. Tā kā valstu vadībā parasti ir klerki un sistēmas cilvēki, kam nav raksturīga loģiskā domāšana un plašāks skatījums, viņi vienkārši klausa savus ‘ekspertus’ un vienkārši tizli kopē to, ko dara kaimiņi vai lielās valstis. Tieši tik vienkārši.

Amizanti ir tas, ka pat paliekot pie šī, absolūti vienkāršotā izskaidrojuma, tik un tā tas nozīmē to, ka šeit nav bijis nekādas zinātnes vai loģijas. Tas ir mērkaķa princips, kas dara to, ko dara citi barā. Bija valstis, kas izgāja uz citu ceļu un kaut ko domāja pašas – tā pati Zviedrija, Baltkrievija, ASV tas bija Dienviddakotas štats, kur nekad nebija šo aizliegumu, bija Tanzānija, kuras prezidents smējās par šo afēru un viņu par to novāca un vēl daži piemēri.

Bet mazliet sarežģītāk ir to ielikt globālās pārvaldes mākslā. Jo tieši tas jau ir viņu prasmes noslēpums – tikpat vienkārši, kā režīms vietējais spēj vadīt pūli bez kritiskās domāšanas, kas tieši tāpat mērkaķojas pakaļ visam, ko redz vai ko tam liek darīt, tā arī globāli pašas valdības ir tādi paši pūļa mērkaķi, kas atkārto to, ko dara citi tādi paši. Un tas tad arī ir globālistu plāna sadaļa, paredzēt šo reakciju gan pūļa, gan valstu valdību līmenī, kas ir tāds pats pūlis.

Līdz ar to šo domino efektu patiešām varēja panākt šādi, elementāŗi un bez vajadzības dot īpašas instrukcijas katras valsts valdībai – kaut kur jau tur ir viņu cilvēki, piemēram, mūsu Vaira, kas ir izteikts globālistu kadrs, kas izdarīja sagatavošanās darbus, kaut arī tādas tiešas pārvaldes ietekmes viņai it kā nav un nebija arī toreiz – taču darbiņš tika paveikts un tautu iznīcināšanas karteļos viņa mūs ievilka gan.

Tā lūk, strādā lielais plāns un visam tajā ir vieta – arī režīma stulbumam, ko vislabāk var redzēt pie mums – patiešām nerodas sajūta, ka viņi gluži tā zinātu par lielajiem plāniem, bet viņi ir labi iedresēti darīt visu, lai tie notiek. Līdz ar to vismaz ir skaidrs, ka savā stulbumā viņi nokaitinās pilnīgi visus, arī špricētos, kuri jau sāk panikot – a mūs ta par ko.

Varbūt kopā nostumsim to režīmu beidzot?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s