Aspirīns pret injekciju.

Šis būs viens no kārtējiem piemēriem tam, cik ļoti Farma rūpējas par mūsu veselību.

Jūs jau zināt par to, kā pasaulē tiek apkaroti visi tie līdzekļi, kas patiesībā kaut ko palīdz pret saslimšanu  – tas pats ivermektīns un citas lētas, labas zāles, pret kurām histēriski cīnās sistēma. Kāpēc – jo ārkārtas švakcīnu apstiprināšanas viens no galvenajiem punktiem bija tas, ka neesot citu, efektīvu un labu medikamentu pret televīrusu.

Taču tie ir un tie rada vēl arī papildus jautājumus par to, kas tad vispār ir šī saslimšana, ja to var ārstēt ar parazītu zālēm. Taču tās oficiāli nekur neiesaka, aizliedz un ārstus par to izrakstīšanu šim nolūkam soda. Kā tas vispāŗ iespējamas briesmīgas pandēmijas apstākļos, kad ikviens ārsts un līdzeklis ir gana labs, ja tikai tas glābj slimniekus? Tas, kas notiek tagad, ir pilnīgas muļķības – varat būt droši par to, ja maskas un šprices būtu patiešām veselībai labas, tad tās būtu aizliegtas, nevis uzspiestas ar varu.

Un tagad aplūkojiet šos divus attēlus un rakstus – kā tie saistās?

6.oktobrī Izraēlas medijs ziņoja par pētījumu, kurā parastais, visiem mums zināmais bezrecepšu aspirīns spējot samazināt kovid slimnieku risku nonākt līdz ventilatoram par veseliem 44%. Par tikpat – 43% samazinās iespēja nonākt intensīvajā terapijā un vispārējā slimnīcas mirstība kritās par 47%. Vai tie nav fantastiski rādītāji? Tādus datus demonstrē Džordža Vašingtona universitātes pētnieki. Viņi izpētīja vairāk kā 400 gadījumus no slimnīcām visās ASV, kuri bija lietojuši aspirīnu nesaistīti ar kovid – bet izrādās, ka tas novedis pie šādiem grandioziem cipariem.

Kā stāsta pētījuma vadītājs Jonathan Chow, tad zinot par slimības ietekmi uz trombu veidošanos, mēs zinām, ka aspirīns, kuru arī pirms tam izmantoja, lai novērstu sirdslēkmes, varētu būt nozīmīgs arī šiem pacientiem.

Nelielās dozās aspirīns ir sen zināms līdzeklis tiem, kas cieš no pastiprinātas trombu veidošanās, kam ir risks piedzīvot sirdslēkmi vai to pašu miokardītu, kas ir viena no galvenajām brīnumpošu blaknēm. Arī paši Izraēlas pētnieki bija vēl martā atraduši līdzīgas lietas savā Barzilai medicīnas centrā. Vēl papildus šim efektam uz trombiem viņi atrada arī to, ka apsirīnam piemīt imunoloģiska iedarbība un ka grupa, kas to lietoja, samazināja iespējas saslimt ar kovid par 29%.

Aspirīns ir lēts, visiem pieejams medikaments, ko lieto miljoni visā pasaulē. Tagad jaunatklātās tā īpašības ir liels ieguvums tiem, kuri vēlas samazināt risku piedzīvot pašus smagākos saslimšanas elementus – tā pētījuma vadītājs.

Nu un tagad ko – kā Jums šķiet, vai šīs ziņas tagad skan visos medijos, vai skan apsveikumi un režīmi visā pasaulē steidzas iepirkt aspirīna kravas? Tā taču vajadzētu būt – tik iespaidīgi rādītāji no parastā aspirīna – tas kopā ar ivermektīnu principā atrisina praktiski visu televīrusa problēmu?

Nekā nebija. Pagāja tikai 6 dienas un lielajos medijos parādās pavisam pretēja propaganda. Viens no tādiem rakstiem ir New York Post par to, ka pēkšņi aspirīna lietošana ir jāapdomā – ASV eksperti ne no šā, ne no tā tieši tagad iesnieguši pētījumu un jaunas rekomendācijas, kas vairs neiesaka lietot šīs zāles pret sirds lēkmēm, jo tas nodarot vairāk sliktuma, kā labuma.

Tagad aspirīns tiek vainots dažādos blakus efektos, kā asiņošana un tamlīdzīgi. Redziet, injekciju var špricēt absolūti visiem bez izņēmuma, saka režīms, bet aspirīns ir jāpārdomā, tam esot blaknes. Tā tas strādā – tikko parādās informācija par to, ka kaut kādas parastas ikdienas zāles mierīgi var izārstēt šo ‘briesmīgo vīrusu’, tā tūlīt pat sākas uzbrukums tām un praktizējošiem ārstiem. Tāpat tas bija ar ivermektīnu un ļoti iespējams, ka tūlīt piedzīvosim kārtējo faktu čakaru histēriju attiecībā uz aspirīnu – tā būs kārtējā ‘sazvērestība’. Jo cilvēki nedrīkst saprast to, ka visa šī saslimšana ir nekas cits, kā parasta gripa un arī zāles pret to ir elementāri pieejamas un sen zināmas.

Taču tas nedrīkst nonākt līdz cilvēku saprašanai, jo tas neder svētās injekcijas pielūgsmei. Un tāpēc skandēsim atkal veco mantru – injekcijas ir drošas un efektīvas, drošas un efektīvas….

One comment

  • Lūdzu izpēti jautājumu par to, kas notiek ar tiem cilvēkiem, kuri taisīja viltus injekcijas, vai imitēja vakcinēšanu, kāds liktenis piemeklējis tos, kas uzdrošinājās pretoties vājprātam.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s