6 mēneši pēc dozas – ko tālāk?

New England Journal of Medicine pētījums – Pfizer aizsardzība izplēn pēc pusgada. Jautājums – kāpēc attiecīgie Latvijas sašpricētie staigā apkārt ar t.s drošības pasēm?

Kamēr cilvēki šorīt pamodās totalitāra režīma kārtējā ieviestā varas sagrābšanas nākamajā fāzē ar nosaukumu ‘ārprāta stāvoklis’ un mēģina saprast, kā dzīvot jaunajā normālajā, notiek arī citas lietas, kuras ir tiešā veidā saistītas ar to pašu tēmu.

Viss tas, ko režīms te dara, tiek pamatots ar vajadzību vardarbīgi palielināt švakcinācijas aptveri – nostādot cilvēkus izmisuma priekšā, viņi to, protams, kaut cik palielinās. Tai pat laikā pat LTV ziņās pirmo reizi nesen izskanēja viedokļi no tiem, kuri tur stāv tajās rindās ne veselības, bet terora piespiesti. Tā būs vēl atsevišķa grupa, kura špricējas ne tāpēc, ka tic režīmam, bet tāpēc, ka tam netic.

Tai pat laikā zinām arī to, kas tikmēr noticis Izraēlā, kas bija sākotnējais veiksmes stāsts visai pasaulei pa priekšu. Tur jau ir paziņots, ka jāšļurinās katrus 6 mēnešus – vai to ir sadzirdējuši tie, kas tagad nokārtām galvām stāv tais rindās tā vietā, lai cīnītos par savām tiesībām visi kopā – turpat rindā stāvot nebija iespējams apzināt domubiedrus, veidot pretestības grupas vai ko tādu?

Nu labi, tā ir viņu darīšana. Bet kamēr Latvija šļurinās un pilda režīma prasīto statistiku, parādās vēl kāda problēma, kuru vēl neviens acīmredzot nav izpratis. Nupat pirms dažām dienām New England Journal of Medicine tika publicēts tas ārkārtīgi nozīmīgais oficiālais pētījums, kur tiek demonstrēts tas, ko jau dara Izraēlā. Proti, tas ir oficiālais zīmogs tam, ka Faizer pote pēc 6 mēnešiem strauji zaudē savas izslavētās aizsardzības īpašības – vai tai tādas vispār bijušas, tas ir vēl cits jautājums.

Tas bija 6 mēnešus ilgstošs pētījums tieši starp Izraēlas sašpricētiem veselības aprūpes darbiniekiem. Piedalījās 4868 dalībnieki un tika secināts, ka visstraujāk antivielas zūd jau pirmajos 3 mēnešos, tad samazinājums kļūst lēnāks. Līdz ar to jau pēc 6 mēnešiem no otrās dozas un īpaši vīriešiem visa šī mākslīgā aizsardzība ir ievērojami kritusies un to var redzēt attiecīgajos grafikos, kā tas izskatās vizuāli. Tiek atzīmēts tas, ka salīdzinot ar citām vakcīnām, kā pret masalām, cūciņām un citām ierastajām, tām šis kritums salīdzinoši ir tikai 5-10% gadā, kamēr te tas ļoti strauji notiek jau pirmajos mēnešos.

Tā stāsta oficiālā zinātne. Un ko tas nozīmē Latvijas kontekstā? Šī pētījuma dati ir par tiem, kas sašpricējās no decembra līdz jūlijam – tie ir tie seši mēneši, pēc kuriem viņiem jāšpricējas atkal un tas jau ir noteikts ar likumu tur. Arī pie mums pirmie šajā laikā skrēja tie, kuri ticēja režīmam par atgriešanos dzīvē, kuriem vajadzēja ceļot un staigāt pa restorāniem. Saskaņā ar šo pētījumu un Izraēlas pieredzi, visa tā viņu izslavētā aizsardzība jau sen ir beigusies, taču viņi joprojām staigā ar savām kroņa pasēm un domā, ka ir visu izdarījuši. Interesanti, kad viss šitas aizies līdz apziņām sabiedrībai un kad to cels augšā režīms? Tas tagad ir mazliet aizņemts ar teroru pret mums, jo trešo šprici vajadzēja laist jau visiem, kamēr te vēl notiek cīņas par pirmajām.

Bet praksē šobrīd visi tie, kuri sašpricējās pirmajos gada mēnešos, ir visbīstamākie gan sev, gan apkārtējiem, aizsardzības tiem nav, bet pase ir – tāds ir šīs situācijas absurds un to saka viņu pašu zinātne caur šiem pētījumiem – bet viņus īsti netestē un viņi var mierīgi inficēt visu pārējo sabiedrību. Viss tas iekļaujas šajā ārprāta pasaulē turpat, kur vīruss ar lineālu, pulksteni un kalendāru, kas nedzīvo pie Lidl, bet dzīvo tikai brīvības protestos – bet tā nu tas šobrīd ir.

2 komentāri

  • Tiem, kas virza šo festivālu, nenāktu par skādi pašiem sašpricēties pret stingumkrampjiem, jo ne visiem būs tīras dakšas.

    Patīk

  • Paldies! Ļoti labs raksts! Var būt var turpināt arī ar demografiskiem datiem? Vaj ir taisnība, ka CSP vairs nepublicē nāves statistiku, jo pavasarī bija parāk labi redzams, ka cilvēki mirst nevis no “drausmīgasd slimības” bet no veselības sagraušanu, izraisītu makslīgi ar piespiedu maskām un karantiniem

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s