Kas ir VigiAccess?

Kādas švakcīnu blakņu ziņošanas sistēmas Jūs zināt? Pie informētas izvēlas šim jābūt ļoti svarīgam jautājumam.

Droši vien, ka daudzi būs dzirdējuši par ASV sistēmu VAERS, kura kopš šļurcināšanas sākuma ir burtiski eksplodējusi – tur tagad nepilna gada laikā ir daudz vairāk šo ziņojumu par šīm dažām brīnumpotēm, kā tas ir bijis pēdējo 30 gadu laikā par visām kopā – ieskaitot gripas poti, kuru arī katru gadu špricēja desmtiem miljonus dozu turpat ASV.

Eiropā tā ir Eudravigilance un tajā arī var atrast gandrīz miljonu ziņojumu par blaknēm – tur katrai no injekcijām vēl atsevišķi ir sava statistika un atzīmēts sīki un smalki pa valstīm, pa konkrētai problēmai, cik un kas pa šo laiku ir reģistrēts. 485 tūkstoši pēc Faizera – tam pieder lauvas tiesa. Paskatoties uz tiem cipariem, pārņem klusas šausmas – iedomājieties, ja mediji sāktu rādīt un uzskaitīt to, cik tad katru dienu tur rodas šo ziņojumu, tad vienā mirklī plāndēmija apgrieztos otrādi – un tā būtu – tā arī ir tieši blakņu pandēmija. Arī no Latvijas tur ir šobrīd reģistrēti apmēram 2.3 tūkstoši ziņojumi par trim pirmajām galvenām injekcijām – nez, kur tad par tiem varējām uzzināt vietējos avotos?

Un tikmēr visi režīma mediji un faktu čakari turpina vāvuļot, ka neviena no tām blaknēm neesot saistīta ar poti – nu labi, laikam kādas dažas tomēr ‘varētu būt’ un dažās valstīs ik pa laikam aptur kādu no tām injekcijām, kā nupat atkal ar Moderna Skandināvijā vai Janssen Slovēnijā. Bet gandrīz miljons blakņu kopš pagājušā gada decembra, vai spējat aptvert? Un ne jau par apsārtumu kādu dienu pēc injekcijas cilvēki tur ziņotu – tur ir desmitiem dažādu slimību, problēmu un diagnožu, par kurām mēs pat dzirdējuši neko neesam. Viss jūsu drošībai.

Bet tas nav viss – ir vēl kāda ziņošanas sistēma, par kuru būs dzirdējis vien retais, vismaz nekur publiskā telpā un medijos tādas informācijas nav bijis. Tā ir 2015.gadā zem PVO sistēmas izveidota datu bāze ar nosaukumu VigiAcess. Datus tajā uztur tepat netālu esošā Upsalas Universitāte Zviedrijā. Rodas jautājums – ja visa šī injekciju uztiepšana kaut brīdi būtu bijusi saistīta ar informētu izvēli, vai medijiem nevajadzētu objektīvi atspoguļot informāciju par šīm datu bāzēm, kā tajās iekļūt un ko tur var ieraudzīt? Taču nē, kas tas par mulķīgu jautājumu. Tā vietā dragā tikai vīrusa histēriju un injekcijas propagandu.

Tāpēc viss pārējais atkal jāmeklē pašiem. Tur var ieskatīties – ir jāieraksta angliski precīzi covid-19 vaccine, tad parādās informācija par to, cik blaknes ir ziņotas šajā sistēmā. Arī te ir sagrupēts pa attiecīgām slimībām, cik ziņojumu ir par katru problēmu, bet nav izdalīts atsevišķi injekcijas tips, kā tas ir ES sistēmā.

Tad redzam, ka tur uz šo brīdi arī ir milzīgs cipars – tie ir 2.2 miljoni. No tiem gandrīz miljons ir saistīti ar nervu sistēmas traucējumiem – šī pati problēma vērojama arī Eiropas sistēmā. Pievērsiet uzmanību, ka viss notiek šogad un kas bija citos gados – nekas.

Un vēl sadalījumā pa reģioniem redzam to, ka 50% no visām šīm posta sekām ir tieši Eiropas kontinentā, bet 38% – Amerikā. Šī ir globāla sistēma, kur nāk ziņojumi no visas pasaules. Un vēl kāda nepatīkama tendence ir tā, ka visvairāk šo problēmu visās sistēmās ir tieši vecumā no 18-64 gadiem. Tā ir grupa, kurai vismazāk vajadzētu gan slimot, gan švakcinēties, bet tieši viņus visvairāk skar šīs injekcijas sekas. Vai šīs bāzes dublējas un Eiropas miljons ir tas pats abās sistēmās, to šobrīd nezinu, bet fakts ka tāds ir – tas ir galvenais. Miljons blaknes un tās ir tikai ziņotās, tad cik ir neziņoto? VAERS sistēmā saskaņā ar Lazarus pētījumu tiek reģistŗēts tikai 1% no visa. Tikai viens – ja tas ir tā, tad patiesie apmēri iziet ārpus prāta spējām to aptvert.

Tad lūk – informēta izvēle būtu iepazīties arī ar šiem datiem un padomāt, kā tas iespējams, ka pārtikas industrijā aptur veselas produktu grupas tikai pēc dažiem ziņojumiem par saindēšanos vai tamlīdzīgi, bet šeit dragā pāri visam un pat miljoni blakņu tepat ES nevienam neinteresē, par to nerunā neviens medijs un arī soctīklos par to nemaz nedrīkst runāt, jo pastāv risks atkal dabūt kārtējo bloku.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s