Dabiskā imunitāte – kas tas tāds?

Vakar LTV ziņās izskanēja kaut kas patiesi grandiozs. Tā bija saruna ar galvenajām švakcinatorēm un tur tika uzdots jautājums, vai švakcīna neiznīcina dabisko imunitāti.

Atbilde bija gluži šokējoša. Izrādās, ka dabiskā imunitāte, tas esot āda, zarnu gļotādas un traktā esošie mikrobi un līdz ar to švakcīna to neietekmējot.

Un to saka augstas skolas beiguši mediķi, profesori un ārsti? Tie, kas aicina uzticēties ‘zinātnei’ un tik durties nost? Interesanti, man vēl pamatskolā bija saprotams, ka dabiskā imunitāte jeb imūnsistēma vispār nav kaut kāda atsevišķi izdalāma vai definējama organisma sistēma – ja mēs varam definēt, kas tieši ir, piemēram, asinsvadu sistēma, gremošanas sistēma, limfātiskā vai reproduktīvā sistēma, kas tur ietilpst un kā tā darbojas, tad dabiskā imunitāte ir pavisam kas cits.

To nav iespējams definēt tādā veidā, jo tā ir nevis kaut kāda sistēma, bet gan daudzu faktoru kopums un mijiedarbība starp organisma sistēmām, tas ir process un katrs elements tajā dara savu darbu. Tas pat oficālajā zinātnē tiek atzīts kā otra sarežģītākā lieta aiz cilvēka smadzenēm, kuras darbība joprojām nav saprotama, tāpat, kā nav izpētīts ne tuvu viss smadzeņu potenciāls un iespējas.

Un tagad šī dāma paziņo, ka tā esot tikai āda, gļotas un mikrobi. Varbūt vēl ragi, nagi un aste? Apbrīnojami.

Lai šī sistēma normāli strādātu, ir jābūt harmonijai visā organismā un katrai citai sistēmai arī ir jāstrādā atbilstoši. Un tas nozīmē, lai cilvēks būtu dabiski vesels, ir jāievēro daudzi nosacījumi, kas attiecas uz dzīvesveidu – fiziskas kustības, diēta, vitamīni –tas viss nez kāpēc pēdējo divu gadu laikā ir pilnīgi aizmirsts un neviens no šiem ārstiem vispār nerunā par to. Tas ir pirmkārt – otrkārt, imūnsistēmas darbība ir atkarīga arī no psiholoģiskā un emocionālā stāvokļa un tā ir vēl augstāka līmeņa izpratne par tās darbību. Nevar cilvēks būt vesels, ja viņš ir stresā, bailēs, vai jebkādās citās negatīvās emocijās. Ja tas tā ir, tad arī fiziskā daļa nepalīdzēs.

Tad ko visu šo laiku dara režīms un mediji, vai jebkas ir ticis darīts, lai veicinātu šos divus faktorus, kas sabiedrību darītu kopumā veselīgāku? Nē, viss ir tieši otrādi, aizliegt, sodīt, izolēt un neļaut sportot. Tikai šprice un histērija, šantāža un meli. Jā, tā noteikti tauta kļūs veselāka. Dabisko imunitāti vispār pasludina par sazvērestību un paziņo, ka veselību var tikai iešļircināt, nevis tā jānopelna ar dzīvesveidu.

Bet arī tas nav viss, kas jāsaprot par imūnsistēmas darbību. Lai pilnībā aptvertu tās spektru, ir nepieciešama arī holistiskā izpratne, kur fiziskā daļa savienojas vēl ar garīgo. Un tā ir apziņa kā tāda, meditatīvais darbs ar sevi un izpratne par to, kas vispār ir slimības cēloņi. Tās ir zināšanas par smalko pasauli un to, ka cilvēkam ir vēl vairāki smalkie ķermeņi bez fiziskā un to visu sauc vienkāršā vārdā par biolauku kopumā.

Jebkādi notikumi vai izkropļojumi fiziskajā plānā ir tikai tad, ja vispirms ir attiecīgi ieraksti šajā biolaukā. Jebkura slimība attiecīgi ir kā disonanse, kaitējums kā energoinformatīva programma, kas šo biolauku var ietekmēt un tam, kam tas ir vājš vai kurš vispār neko par to nezina, tas arī dabū visu pēc pilnas programmas. Gan slimības, gan kaitējumus, gan dažādas ķibeles. Ir tādi, kam burtiski līp viss nelabais klāt. Un arī tas parasti ir nekas cits, kā paša nevīžīgā dzīvesveida sekas.

Un var būt arī otrādi – apzināts dzīvesveids un tīrības ievērošana iekšķīgi un ārīgi, domās, rīcībā un darbos aizvien pastiprina šī biolauka jaudu un tad tas izplešas. Tas nozīmē, ka jebkādu negatīvu informāciju, ieskaitot slimības tuvošanos, var sajust ilgi pirms tam, kad tā varētu sākt izpausties fiziski. Jau enerģētiskā līmenī darbojas šie sensori un vai un tas pats sadeg, vai jāpiestrādā ar domām, lai to neitralizētu, bet tas vispār nenonāk līdz fiziskai realitātei un cilvēks tādā veidā ir vesels un jūtas labi.

Tā ir visaugstākā līmeņa aizsardzība un tā saucamais priekšpostenis, ko cilvēks var attīstīt, ja uz to strādā un attiecīgi dzīvo. Bet šī injekcija to visu sagrauj un nobloķē, biolauks tiek saplosīts un fiziskais ķermenis tiek atdalīts no Zemes un Kosmosa enerģijām, kuru plūsma ir vienīgais, kas nodrošina patiesu veselību, prieka un laimes sajūtas, esot šeit uz Zemes kā cilvēkam.

No šejienes izriet secinājums, kāpēc tad vieni ir tādā sajūsmā par šprici – viņi ir tie, kas veselību uzskata par injicējamu padarīšanu un domā, ka ejot vieglāko ceļu, var dabūt to pašu, kas prasa patstāvīgu darbu ar sevi. Tajā apziņas līmenī imunitāte patiešām ir nekas vairāk kā āda un mikrobi. Būs viņus jāapbēdina – svaru nevar nomest ar tableti, tāpat kā veselību nevar dabūt ar šprici. Var tikai padarīt farmu par miljardieriem.

Savukārt tie, kas spēj saprast visu šo brīnišķīgo, Dabas iekārtoto mehānismu – imūnsistēmu – vismaz fiziskā plānā, skaidri redz, kāpēc ir vajadzīga visa šī histērija un šantāža, kam it nekāda sakara nav ar veselību, bet tikai diktatūru. Režīmam vajag slimus, paklausīgus un no Farmas atkarīgus ļautiņus, bet  dabiski veseli un laimīgi cilvēki ir drauds jebkuram totalitārismam.

7 komentāri

 • “Re:Baltica” faktu pārbaudes projektā “Re:Check” veidotāji jautāja vairākiem ārstiem, vai vispār pastāv tāda dabiskā imunitāte. Atbilde ir “nē”. Tāda jēdziena medicīnā nav.
  Tā, lūk….. Re čekisti jau ir veikuši jaunu atklājumu – neeksistē tāda vispār. Tad jau šie atkal jauni atklājumi.

  Patīk

 • Tas nozīmē, ka veselības ministrijā sēž sazombēti menedžeri, kuri runā visu ko tiem liek.
  Man, kā auto inženierim, neviens nespēs iestāstīt, ka spiediens riepās neietekmē braukšanu un TL tehnisko stāvokli.

  Patīk

 • Homeostāze. Tas ir dabīgi uzturēts līdzsvars fiziskā, garīgā un mentālā plānā. Substances pilnīgi noteikti neveicina šo trauslo līdzsvaru, pie kā pašiem mums nemitīgi jāstrādā. Un mūsu ķermenis mums nāk ļoti palīgā, viņš ir gandrīz neticami inteliģents. Bet svarīgi ir būt bez substancēm, un viskaut kà cita, protams.:)

  Patīk

 • Pilnīgi uzticos savai dabiskajai imunitātei un neviens pseidoexperts nepārliecinās par pretējo ! Būt veselam tagad jau pats par sevi ir dumpiniecisks akts !

  Patīk

 • Prognozeejoshaa zombeeshana melumedijos

  MOJO telo , MOJO dzelo. Un nevienam globaalistu seshtakam tur nav absoluuti nekaadas lemshanas. Preteejaa gadijumaa, taa ir apzinaata, tiisha slepkavoshana, par kuru pienaaksies ljoti bargs sods. Tapeec, jau vini grib, ‘iemaaniit’, to shljuru, ar visaadiem pasiivi agresiivajiem antiexpertiem un agresiivo maaksligaa intelekta ciparu cenzuuru soctiiklos.

  Patīk

 • Man šķiet ,ka tiek izmantota situācija ,kad neprecīzi dafinē jēdzienus .
  Citēšu kādu krievu zinātnieci ,kas 40 gadus veltījusi vakcīnu izpētei. Šobrīd dzīvo klosterī .Viņas redzējums uz notiekošo ,kā arī skaidrojumi par imūnsistēmu skatāms krievu aktrises Marijas Šukšinas kanālā .
  Cilvēkam ir iedzimtā imunitāte ,ko parasts cilvēks sauc par dabisko imunitāti ,kā arī organisma rezistence- noturība pret slimībām . Iedzimtā imunitāte ir atjaunojošs un pašregulējošs mehānisms ,un vairākkārt sitot pa to ar nepārbaudītām vakcīnām ,šo iedzimto mehānismu var sagraut un tad ,bez zālēm un potēm dzīve nav iespējama .

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s