Māksla vai sātanisms?

Ir sasniegta vēl viena sarkanā līnija sabiedrībā, kuru pārkāpjot jeb nenosargājot tā kļūst neizdziedināma slima.

Un tā ir spēja atšķirt to, kas ir māksla un kas ir atklāts, neslēpts perverss sātanisms. Jūs jau zināt, par ko ir runa – vietējais ‘murālis’ un ierosinātais kriminālprocess.

Ko mēs te varam redzēt – šis tā saucamais ‘brīvmākslinieks’ ar visu savu daiļradi tiek kūrēts visaugstākajos varas līmeņos – tas ir jaunais normālais un viņi tagad ir sašutuši par to, ka kaut kāda tupā vecmodīgā sabiedrība to negrib atzīt.

Tūlīt pat tiek iedarbinātas visas aizstāvības sviras – gan pedijmediji, gan misters cilvēktiesības nācijas tēvs jau iepriekš runājis par brīvo mākslu, diskriminācijas aizliegumu, soctīklos organizējas kaut kāda kustība, kas aizstāv savējo, bet varavīksnes iekšlietu ministre nekaunīgi paziņo, ka ‘visticamāk’ lieta tikšot izbeigta.

Bet jūs, muļķa puritāņi, mācieties augsto mākslu.

 Tā ir viņu attieksme, jo sātanisms šeit jau kļuvis teju par reliģiju un valsts pārvaldes formu. Jau ir izaugusi paaudze, kas skatās Holivudas zombijfilmas, seko Kultam un tā rituāliem, kas viscaur piesātināti ar šo pašu simboliku, jūsmo par Marinu Abramovič, kas arī ir tāda pati super māksliniece un organizē slavenību pasākumus ar rituālo kanibālismu un tā tālāk. Uz Eirovīziju brauc Bafometa ragi, bet bērnu grāmatās lien kakas un pavasaris, divi prinči un kas vēl ne.

Tādā ziņā šis mākslinieks nav nekas ārpus šīs industrijas un pārvaldes sistēmas, viņš ir tās daļa – tie ir patiesie pārvaldnieki visam notiekošajam un kūrētāji, tā ir kolektīvā apziņa, tas, ko viņi pielūdz un kas sūta impulsus rīkoties un degradēt mūs visus. Un visus šos gadus tas ir lēnām līdis un spiedies mūsu apziņās, tas ir indējis jauno paaudzi un tagad tas ir atklāti izlīdis, paziņojot, kas te ir saimnieks.

Un tagad sabiedrībai ir jāizvēlas – padoties vai beidzot pateikt skaidru nē. Ne tikai špricēm, ne tikai šai mākslai, bet visai šai kolektīvai apziņai, kas novedīs tautu līdz izmiršanai. Mēs arī esam kolektīvā apziņa – tā, kas pārstāv veselīgu, apzinātu dzīvesveidu un klasiskās vērtības, ideālus un tikumus, kā mēs gribam dzīvot – saskaņā ar dievišķo, nevis ellišķo. Vai mēs pieņemam to, ka cilvēktiesības turpmāk būs viņiem, bet nevis veseliem un miermīlīgiem cilvēkiem?

Ja attiecīgās iestādes neko nedara, tad ir jāizdara spiediens uz tām -ir tapis iesniegums arī ģenerālprokuratūrai, lai izmeklē noziegumus saistībā ar 666tūkstošus vērtām gultām. To parakstīsim un iesniegsim. Un tas jādara visu laiku un bez apstājas, jo citādi viņi ir pieņēmuši, ka viss notiekošais ir normāli un pareizi, ja neviens neko nesaka. ASV ir tāda kustība kā ‘vigilantes’ – tie, kas paši vēro noziegumus un informē par tiem sabiedrību un likumsargus.

Paldies uzņēmīgai juristei Viktorijai par šo centienu. Viņa ir saņēmusi nāves draudus un tas arī nav tikai tāpat vien – te ir uzkāpts uz astes visai pārvaldes sistēmai, visam melnajam Kangaram kā kolektīvai apziņai un no turienes notiek spēku mobilizācija.

Un mums ir jāmācās stāvēt tai pretī, ar savu kolektīvo apziņu izsakot nodomus, ka mums tas nav pieņemams, ka mēs ar savu domu spēku izveidojam kolektīvo aizsardzību Viktorijai un visiem, kas nebaidās iestāties pret šo neprātu un pret to sabrūk visi viņu lāsti un kaitējumi, jo tieši tas jau bija domāts ar to tekstu, katrs izteikts vāŗds ir arī energoinformatīva programma, īpaši ar tādu naidu vērsts.

Tas taču ir skaidrs vēstījums no visas šīs sistēmas – vai nu tu pieņem mūs kā saimniekus ar visiem elles noteikumiem, vai mirsti nost.

Tas ir patiesais kaujas lauks un tur mums ir jāprot uzvarēt – kopā un apvienojoties. FB rakstam momentā bloks. Tur var izpausties tikai viņi, ne mēs.

4 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s