Žaks Attali un veselības diktatūra.

Kad mēs runājam par globālistiem un viņu plāniem, kas draudoši turpina realizēties, tad mēs pirmām kārtām fokusējamies uz Davosas forumu un Klausu Švābu, kurš faktiski visu vajadzīgo sen ir pateicis.

Bet viņš nav vienīgais globalists un arī ne galvenais. Ir vēl tikpat prominentas figūras un ietekmes aģenti – viens no tādiem noteikti ir Žaks Attali. Tas ir franču izcelsmes finansists, politiķis un grāmatu autors. Tieši viņu uzskata par mūsu laika vienu no atslēgas figūrām, kas jāiepazīst, lai saprastu notiekošo.

Par viņu runā kā par Rotšildu interešu pārstāvi. Viņš reālajā politkā ir bijis visu Francijas prezidentu padomnieks, sākot ar Miterānu. Un viņam bija liela loma tajā, ka par patreizējo prezidentu kļuva Makrons, kas šobrīd ir kļuvis par Eiropas fašisma seju.

Attali ir arī vairāku desmitu grāmatu autors, kuras viņš pats sauc par ‘nākotnes projektēšanu’ Kad Švābs pagājušā gadā publicēja savu grāmatu par kovidu un Resetu, tad liela daļa tur pausto ideju sakrīt ar Žaka pausto – abi viņi nāk no Rotšildu klana ietekmes.

Jūlijā viņam bija intervija. Tajā viņš runā par kodiem kā par pārvaldes formu – tie ir datoru kodi, ētiskie, ģenētiskie, sociālie un citi. Tie plašā nozīmē ir noteikumi. Un tad viņš filosofē par to, ka pasauli var izmainīt, izmainot šo kodus – tajā skaitā ģenētisko cilvēka kodu. To ar visu anglisko tulkojumu var redzēt pagaidām vēl šeit.

Uzdodot retoriskus jautājumus viņš spekulē tieši par šo tēmu – vai mums vajag mainīt cilvēka kodu? Nav dota tieša atbilde, bet to var diezgan labi noprast sarunas kontekstā. Cilvēks evolucionē ne tajā virzienā, uzskata Attali, tāpēc to vajag mainīt un veids, kā izdarīt, ir mainīt pašu cilvēku. Tieši to pašu saka arī Švābs, ka šī industriālā revolūcija būs galvenokārt izmaiņas cilvēkā un šī jēdziena pārveidošana par kaut ko citu. Tai skaitā izmainot gēnus. Ak jā, bet visi faktu čekeri taču jums stāsta, ka šīs injekcijas nekādi tos neietekmē? Nu labi, ticiet viņiem. Saprātīgi cilvēki klausās to, ko saka šie globālisti, jo viņi nekad arī neko nav slēpuši.

Attali paziņo, ka vēstures gaitā cilvēks aizvien vairāk pārvēršas par objektu un artefaktu. Tāpēc viņš kopā ar Švābu jūsmo par cilvēka sintēzi ar mākslīgo intelektu, kiborgu veidošanu un neizslēdz, ka pasaule vispār var iztikt bez cilvēkiem. Labāk ir, lai dumpīgā cilvēka vietā ir artefakts, biorobots, bet paklausīgs – to savukārt nodrošina pareizie kodi.

Tāda ir viņu filosofija un ja paskatāmies uz patreiz notiekošo, tad tieši tas arī patreiz notiek, visi procesi virzīti tieši uz to, lai pēc iespējas mazāk paliek veselu un brīvu cilvēku. Tas viss perfekti sasaucas ar jau vairākkārt minēto Aldusa Hakslija darbu Brave New World, kas ir tieši tāda pasaule, par kādu fantazē Attali un Švābs. Visa plāna mērķis šobrīd ir apturēt Homo Sapiens eksistenci.

Ja Attali tiešā veidā neatbild uz to, kas tad izstrādās pareizos kodus, tad Švābam ir detalizēti apraksti par transhumānismu. Un tur ir arī atbildes – tie būs lielo korporāciju īpašnieki. Viņi to jau dara šodien – Amazon un Walmart ne tikai špricē savus darbiniekus, bet arī aizvieto viņus ar robotiem.

Attali no Švāba atšķiras ar to, ka viņš ir labāks psihologs. Tāpēc viņš daudz runā par vienlīdzību, altruismu, rūpēm par pasauli un tāpēc viņa retorikā Švāba ‘inkluzīvais kapitālisms’ saucas vienkārši  ‘pozitīva sabiedrība’

Bet pamatā tas ir viss tas pats. Arī viņš piedāvā atbrīvoties no lielākās daļās lauksaimniecības un transporta sektora, mašīnbūves un ķīmiskās industrijas. Nu acīmredzot tāpēc pasaulē sprāgst viena tāda fabrika aiz otras. Attali grib redzēt totālu planētas ‘dekarbonizāciju’ un visu to viņš sauc par ‘dzīves ekonomiku’ un protams, obligāta tās sastāvdaļa ir injekcijas saņemšana. Viņš atzīst, ka pāreja uz to būs saistīta ar šoku, būs vajadzīga vardarbība un piespiešana.

Starp citu, idejas par ‘veselības dikatūru’ viņš izvirzīja jau pirms 40 gadiem – bet tās reālo izpildi mēs redzam tieši šodien. Jau tad viņš piedāvāja ieviest tā saukto veselības pasi kā kontroles veidu pār sabiedrību. Konkrētā intervija Francijas TV notika 1979.gadā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s