Depresija mediķu vidū – kad bumerangs atgriežas.

Vakardienas medijos parādījās attiecīgā ziņa par to, ka Latvijas mediķi faktiski esot diezgan bēdīgā stāvoklī, teju puse no viņiem jau atrodas depresijas stāvoklī, trešdaļa jūtot trauksmi.

Tie ir diegan šokējoši cipari, gan ģimenes ārstu praksēs, gan slimnīcās. RSU veiktais pētījums stāsta par to, ka liela daļa no viņiem faktiski atrodas tādā stāvoklī, kādā pie darba viņus nemaz nedrīkstētu vispār laist.

Un tas mūs noved pie kādas ārkārtīgi svarīgas tēmas. Kāpēc tā notiek? Protams, oficiālā versija runā par to, ka vainīgs ‘vīruss’ un turpat zemtekstā var arī saprast, ka nešpricētie cilvēki, kas tagad piepildīs slimnīcas un mediķi vairs netiks galā.

Taču realitāte ir pavisam cita. Un te ir jāsaprot kaut kas no smalkās pasaules, zemapziņas darbības principiem un tām lietām, par kurām nevienā skolā nemāca, bet kuras veido cilvēka dzīvi un notiekošo viņā un ap viņu. Kas ir galvenais tādu sajūtu iemesls kā depresija un trauksme? Tās ir iekšējās nesaskaņas, kad cilvēks dara kaut ko, kas ir pretrunā ar viņa būtību. Modernā depresija, tas ir tiešā veidā saistīts ar nepatīkamu ikdienas nodarbošanos, stresu, bezjēdzīgi pavadītu dzīvi, kas noved pie slimošanas un izdegšanas, ja enerģiju iztērē ne savas dvēseles uzdevumam.

Un tagad paskatāmies uz to, kas notiek medicīnas sfērā. Ir vairāki cilvēku tipi – ir tādi, kuriem absolūti nav nekā cilvēciska un nav sirdsapziņas – psiholoģijā tos dēvē par sociopātiem. Viņi var mierīgi izdot pavēles, kas nogalina miljonus un justies labi – tieši tāpēc visos atslēgas amatos lielajā politikā gandrīz vienmēr ir tādi, kad jāpilda attiecīgi uzdevumi. To varam redzēt arī pie mums, kad kaut cik cilvēciskos ātri vien nomainīja pilnīgas hologrammas un īpaši tas vērojams tieši veselības aprūpē, ko sen tā vairs nedrīkst pat saukt.

Bet šīm pavēlēm ir vajadzīgi izpildītāji. Un tie lielā vairumā ir parasti cilvēki, kam pašiem ir ģimenes un bērni, kuros mēdz būt arī kaut kas cilvēcisks, varbūt pat iekšējā pārliecība, kas tīri labi saprot notiekošo, bet cilvēks to dara tāpēc, ka neredz izeju vai nevēlas zaudēt komforta zonu. Te ir runa tieši par šiem mediķiem. Viņi ir šo noziedzīgo pavēļu tiešie izpildītāji, sociopātu uzstādījuma un propagandas nesēji un darītāji, špricētāji un melu uzturētāji par ‘briesmīgo vīrusu’ – kas realitātē notiek tajās slimnīcās un kādi protokoli tur tiek izmantoti ārstēšanai – nu par tām lietām vispār jāklusē kā partizānam, jo citādi var nonākt arī cietumā. Bet ievērojiet – visa mirstība notiek tieši slimnīcās un aprūpes namos, neviens taču nav nomiris savās mājās.

Kur tad vēl nemitīgā mediju histērija, potēšanas kvotu izpilde un emocionālā vardarbība pret cilvēkiem, kas atsakās no injekcijas. Tādā vidē dzīvo šie mediķi un tagad mēs redzam, ka liela daļa no viņiem to vairs nespēj izturēt. Jo daudziem no tiem tomēr ir kaut kādas sirdsapziņas paliekas un nemitīgi iet pret Hipokrāta zvērestu, darīt lietas, kas krāj ļoti smagu karmu – nu tas agrāk vai vēlāk noved pie depresijas un saslimšanas pašu vidū.

Jo cilvēki ir aizmirsuši vai arī pilnībā ignorē pašu galveno. Jūs varat sarakstīt nez kādus likumus un MK noteikumus, varat attaisnoties ar MK360 vai jebko citu. Bet tas strādā tikai cilvēku apziņas pasaulē. Savukārt patiesībā strādā daudz augstāki, Dabas un Kosmosa likumi, kurus neviens nav atcēlis un ikviena šāda darbība, kas iet pret veselo Saprātu, tiek fiksēta, tā uzkrājas un bumeranga efekts sāk darboties. Pie tam, izejot no šiem datiem, tas darbojas pat ļoti strauji.

Padomājiet, kādā drausmīgā enerģētiskā stāvoklī ir visa šī sistēma un kas notiek ar cilvēku, kurš nonāk tās ‘aprūpē’. Viss šis uzkrājums tad viņam arī pieslēdzas un tad tur būs tāds ‘kovids’ ka maz neliekas. Tieši tā strādā visa šī sistēma un tas, kas saucas veselības aprūpe, ir kļuvis par tās atņēmēju.

Bet kas attiecas uz mediķiem, skolotājiem un citām profesijām, kuru pārstāvji joprojām nesaprot, ko viņi dara vai varbūt saprot un turpina darīt, kas ir vēl lielāks Kosmisko likumu pārkāpums – nu redziet, kas notiek, ja jūs ejat pret Patiesību. MK360 nevienu neglābs no karmas un tām problēmām, kas ir tiešā veidā pašu darbības sekas un uzkrājumi. Bet tie ir tik kliedzoši, ka sāk gāzties pāri malām.

Bet ko veselie ļaudis? Turpina būt veseli. Ja jūs saprotat šīs lietas, tad viss notiekošais ir mierīgi jāpārlaiž un daudzi no šiem ‘es jau tikai pildu pavēles’ acīmredzami vairs netiek ar sevi galā un visas šīs sistēmas sabrukums, ieskaitot švakcinēto organismus, jau ir sācis notikt. Tas, kurš apzinās sevi, dara lietas, kuras vada Augstāks spēks, vienmēr būs dzīvespriecīgs un vesels, tāda lieta kā depresija ir pilnībā izslēgta. Esiet tādi un tā ir labākā aizsardzība pret jebkādām saslimšanām. Diemžēl mediķi par to nav informēti, ka Rokfellera sintētiskā medicīna ir pavisam kas cits.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s