Īstie sazvērnieki publicējas prestižos žurnālos.

Kā izskatās īsta sazvērestība, nevis tas, par ko režīma mediji apvaino redzošus cilvēkus? Tas izskatās tā – kad 26 no 27 zinātniekiem, kuri noliedza kroņa vīrusa mākslīgo izcelsmi, izrādās saistīti ar šo pašu Uhaņas laboratoriju.

Lūk, tā ir sazvērestība, to mēs saprotam un tas ir ko vērts. Ja atceraties, tad plāndēmijas sākuma stadijā bija histērisks uzstādījums, ka vīruss ir cēlies no sikspārņa un nekur citur, bet jebkādas runas par Uhaņas laboratorijas iesaisti tajā tika drakoniski cenzētas. Tagad tas ir noņemts, bet sākotnēji visa šī dabiskās izcelsmes versija pamatojās uz to, ka 27 zinātnieki žurnālā Lancet publicēja savu atzinumu par to, ka vīruss nekādā gadījumā nevar būt mākslīgs.

Tas bija 2020.gada 7.marts un tajā rakstā tika ‘stingri nosodītas’ visas citas teorijas. Ķīnas vīrusi var būt tikai dabīgi un nekādā gadījumā ģenētiski modificēti – tā apgalvoja šis raksts. Tas bija domāts tam, lai izbeigtu jebkādas debates par šo tēmu, tomēr šajā pasaulē viss nav tik vienkārši un atradās tie, kas tomēr meklēja tālāk. Un viņi atrada to, ka 26 no šiem tā saucamajiem zinātniekiem ir pamatīgā interešu konfliktā, kad runa ir par patiesības teikšanu.

Daily Telegraph medijs atklājis, ka gandrīz visi šie autori ir saistīti ar tiem pašiem Ķīnas pētniekiem, to kolēģiem un labuma guvējiem tai pašā Uhaņā, no kuras tad šis vīruss sāka savu ceļu apkārt pasaulei. Tā ir vienīgā Ķīnas 4tā līmeņa biodrošības laboratorija.

Viens no tiem ir Peter Daszak, EcoHealth alianses boss, kas tiešā veidā finansēja šo laboratoriju un tieši tos pētījumus, kas saistās ar vīrusu ģenētisku modifikāciju, lai padarītu tos lipīgākus vai nāvējošākus. Otrs kadrs ir Sers Jeremy Farrar, arī britu valdības viens no zinātniskajiem padomniekiem. Vienīgais, kam neatradās kaut kāda saistība ar šo pasākumu, ir kāds Bostonas Universitātes mikrobiologs Ronald Corley.

Par spīti tam, ka Lancet publikācijas laikā tika deklarēts, ka nepastāv interešu konflikts, vēlāk žurnāls bija spiests publicēt papildinājumu, ka Dašaks ir saistīts ar Uhaņu caur EcoHealth Aliansi, kas saņem finansējumu no Fauči vadītā NIAID. Svarīgi saprast to, ka tieši šī Lancet publikācija bija kritiskais stūrakmens visā tālākajā kovid afēras attīstībā, kas tādā veidā turpinājās vismaz gadu un arī šobrīd nekādas skaidrības par vīrusa esamību vai izcelsmi nav joprojām.

Bet no šīs publikācijas autoriem vēl vairāki ir saistīti ar Wellcome Trust organizāciju, kas tieši tāpat piedalījās Uhaņas laboratorijas finansēšanā un atkal tās bija tieši tās programmas, kas nodarbojās ar ģenētiski modificētu korona vīrusu izstrādi, kas varētu inficēt cilvēkus. Un tā katrs parakstījies kungs, izņemot vienu, ir izsekojams līdz šai laboratorijai un to var izdarīt caur šo saiti. Te ir pētījums vēl par dažiem no tās publikācijas autoriem un žurnālistu ieguldījums viņu atmaskošanā. Sarakstā taču ir arī vācu vīrusa afērists Kristians Drostens, kurš pagājušā gadā izstrādāja PCR testa protokolu bez paša vīrusa – šis tests tika izmantots, lai radītu globālo histēriju un sadzītu pusi pasaules lokdaunos.

Tad kas īsti ir šis vīruss? Vienu mēs tagad varam zināt pilnīgi droši – dabiska izcelsme tam nav. Otrs, kāpēc nekur pasaules laboratorijās nevar apstiprināt tā dzīvo paraugu arī tikpat labi varētu būt saistīts ar to, ka to vienkārši nedrīkst darīt, jo tad jebkurš daudz maz saprotošs specialists varētu redzēt, ka tas ir ģenētiski modificēts.

Un tad paliek galvenais jautājums – balstoties uz kādu paradigmu tad tika sasteigtas šīs injekcijas? Tas taču notika vēl laikā, kad vispār nekas nebija zināms par šī vīrusa izcelsmi un eksistēja tikai dabiskā versija, ko martā iecirta akmenī Lancet ar šo kungu publikāciju, bet kas tagad izrādās kārtējā afēra un meli.

Kad tad sabiedrībā plašumā pieņemsies šie, pareizie jautājumi par to, kas vispār notiek?

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s